Svatební den 26.6.2009. Taky jste si ho vybrali?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, jste tu některá s tímto datem svatby? Pište co už máte koupeno, zařízeno, zamluveno, no prostě vše, jak jste daleko s přípravami a tak ;-) x-)
Odpovědět
Jojo.... já zatím nic takového nemám.... jen závoj, který se mi ale moc nelíbí, měla jsem jinou představu.... Mám jen drobné růžičky do vlasů jako sponky.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... x-) x-)
Odpovědět
Líbí se mi ta druhá nahoře.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky a ještě ta vlevo dole :-) Kuratkol: tak si kup jiný závoj a tenhle prodej!! :-)
Odpovědět
Koupím nový závoj a oba pak prodám po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
JAsný ;-) musíš se v tom cítit fajne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky:-) :-D Teda vy jste se rozjeli chudák kauculáček ted v tom má maglajs :-D :-D kauculko já nemám moc představivost aale když bych si měla vybrat mezi čelenkou a korunkou tak určitě korunku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyyy!! Mně se líbí ta v levém sloupci, druhá shora. Chtělo by to očíslovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí všechny mimo té první ;-) ahoj dudu
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ránko holčičky moje :-) Tak opět ráno, opět sem musela z toho pelechu vylíst - šikana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za 3 mšsíce touhle dobou - jééééééééééééééééééééééééééé :-D :-D :-D :-D :-D :-D Se nám to nějako krátí nevěstinky x-)
Odpovědět
Jojo, krátí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak je kuratko?
Odpovědět
Na dvě věci, štve mě to tu. Už ať je pátek a taky ať už jsem těhotná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no, to nezní moc optimisticky :-D
Odpovědět
No to asi ne, ale kdyby nebylo v plánu mimčo, tak bych změnila práci, teda až skončí finanční krize :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný - už tam máš nějaký základ, tak je škoda to pouštět ;-)
Odpovědět
Hlavně je to tady jistota, to víš státní správa a samospráva... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to znám- mám to samé ;-)
Odpovědět
Ale šílený stres....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, taky to znám. Tady každej bojuje za svoje msíto - bude se tady propouštět, takže sám na sebe a kudlu do zad ostatním nejlépe ]-( Tak snad se Vám to mimi co nejdřív podaří ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... no to zdí drsně, bohužel je to ale realita... Otázka je, kdy krize skončí, to neví nikdo... Každý teď hrabe za sebe, to je pravda. tak šup na "to", budoucí maminy! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, taky hrabu, taky hrabu :-D ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a čááááu Dudule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aHOJ HOLKY TŘI MĚSÍÍÍCE TO JE MAZEC:-)))))) AHOJ KURATKOL:UŽ JSI TĚHULKA:-) KAUCULKO:TAK JAK SI SE ROZHODLA KORUNKU NEBO ČELENKU?
Odpovědět
Profilova fotka
Čusaj Sandu :-D asi si pořídím oboje a na zkoušce se rozhodnu :-D Kadeřnice mi ještě nenapasla, tak uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHA NO JE FKAT ŽE TADY PŘES BAZÁREK TO PAK PRODÁŠ VŽDYCKY:-) A CO JINAK NOVÝHO?HELE HOLKY DĚLÁTE TAKY NĚCO V TÝ PRÁCI??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hej, vypni si CAPS LOCK!!:-D Teď vyrábím přání k narozeninám přítelovi k 25 a kamarádovi k 20 :)
Odpovědět
Profilova fotka
TY JO VY MÁTE ŽÍVOTV TÝ PRÁCI:-)))) :-D :-D :-D CAPS LOCK?co to je? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ne si dělám prču holky na mě už dolíhá nervozita zítra to bude 2 měsíce a 3é dní uáá
Odpovědět
sandu: Těhulka zatím nejsem nebo o tom nevím. Co bysme asi dělaly v práci, makáme :-) Viď kaučul :-) Konečně obídek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?