Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: J tak to se mas, tak musis podat info, kdybys je nekde videla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jeste potrebuju radu. Moc by se mi libila pri obrade ziva hudba, nevite nektera o nekom? Diky moc. Fakt se mi to libi cim dal vic a kdyz nebudu mit druzicku (bohuzel nemame zadnou malou, jen segra ma termin porodu 14 dni pred svatbou a cekaji holcicku), tak alespon tohle.
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyby bublifuky zbyly, tak se taky hlásím, mě by jich stačilo pár jen pro děti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejša, a vy máte i obřad na Býkově? a co by sis představovala za nástroj?
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: ano, vse to mame na Bykove. Jeste se musim poptat, jak to tam chodi s hudbou a tak, ale pochybuju, ze tam ziva hudba bude, tak se na to radeji informuju. Nemam nijak vyhraneno, co by to melo byt za nastroje :-) mape: Tak jsem si nasla na internetu to duo, poslechla si je, no a jen tak informativne zjistila, zda maji volno a maji. ALe nerekla mi cenu, nic, tak nevim. A pred chvili jsem to poustela milackovi a libi se mu to, tak do nich asi pujdeme. Ty co mame zamluvene, tak to jsou 2 chlapi, no a prece jen, ta zenska tomu da pravdu smrnc a moc se nam to libi. Takze strasne moc dekujeme za doporuceni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: svatbu budem ladit do meruňkova a smetanova :-D ty oznamka nejsou růžový, to by mi doma neprošlo ani náhodou :-D ;-) pepi: včera jsme byli v salonu Nikoll a už jsme tam zamluvili pro malého malý obleček s vestičkou a motýlkem. moc mu to sluší, pak sem hodím fotečky, jakej je to frajer ;-) takže hledat už nemusíš, ale dík za ochotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, preji hezky den. Dneska jsem myslela, ze nevstanu a nevic uz mam nejak v hlave patek. Ach jo, jsem uplne KO :-(
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: neboj, zítra už se dočkáme :-D mě tenhle týden taky vůbec neutíká, ale na zítřek se těším, vyrážím s kámoškama na pizzu, tak aspoň nějaký pozitivum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: tak to se mas :-) To my mit to nejvetsi stehovani a pres pristi tyden budeme uklizet byt, aby si ho majitel zase vzal, no desna predstava... a kdyz si jeste uvedomim, ze budem muset zase vse nastehovane probrat a umistit, protoze se to tam vzdy jen priveze a nanda na jedno misto. tak se mi do toho vubec nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek gejsa:nemáš za co,mají tam i maila,tak tam napiš o podrobnosti jo a jinak holky sehnala jsem oblek pro ženicha v artu a pro malého ten samý v lady's,tak další starost pryč,v úterý snad s družičkou a mám to oblečený 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: jj, jsem psala, ze jsem ji psala a maji volno, jeste se poradne domluvime a pak jim zavolam na tuty, jsou fakt dobry a uplne 2 lidi staci :-) kdyz to chceme delat v tom duchu, co to delame. Tak ja jdu domu, zatim.
Odpovědět
ahoj holky, teda dneska je to zase honička, nevím kde mi hlava stojí... je toho až někam na půdu, co já bych dala za týden volna :-| K těm bublifukům, tak holky písněte kolik která potřebujeme a objednáme to najednou, já jsem počítala, že by se mi jich hodilo nějakých 15, je nás celkem dost :-N gejsa: stěhování je peklo, to mi povídej, už jsem se stěhovala potřetí a nechci o tom hodně dlouho slyšet. Naposledy teď v srpnu - měli jsme dva dni na to vyklidit starej byt a dát do původního stavu a do toho novýho nastěhovat a ještě se k tomu malovalo... bylo to šílený, první týden jsme spali mezi krabicema atd. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: ja bych jich brala tak 8-12 ;-) Kdyztak nez bys to objednavala, tak dej vedet, jeste kouknu jestli tam odsud neco nechci.. a pripadne bych zaplatila cely postovny ;) Nebo to rovnou objednam :D
Odpovědět
Profilova fotka
mě jich stačí 9, ale klidně si vezmu víc, kdyby přebejvali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem zaúkolovala kamrádku v německu,aby mi zjistili kolik se tma pohybují bublifuky gazilion a objednala jsem si u ní případně pšt kousků........sice nejsou svatební,ale účel splní a hlavně je to taková koncentrace,že na jeden fuk je stršně bublinek,na léto ho kupuji malému,tak nesvatební bublifuky :-| ,pak je rozdám dětem co tam budou s námi
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem zvazovala normalni bublifuky, ale bojim se aby to nedelalo fleky na obleceni... :( A ty svatebni by pry fleky delat nemely.. tak asi radsi vemu ty ... Kazdopadne gazilion jsou na blbnuti supeeer 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já teď přemýšlím nad výzdobou stolu, sice bych to měla nechat na hotelu, ptali se akorát na barvu, ale nějak mi to vrtá hlavou, že bych si na to věci vybrala přece jenom sama. určitě tam prdnu svat. mini vína, organzu a asi kamínky, alé nevím barvu, chtěli sme modro-oranžovou, ale teď si ty dvě barvy u sebe neumím moc představit... je tam modrý koberec, tak nevím jestli nezvolit jenom oranžovou a třeba jen kamínky modrý. co myslíte?
Odpovědět
tak koukněte do alba na šaty
Odpovědět
Profilova fotka
mape: tak mame zamluvenou kapelu, diky moc :-) skaf: saticky hezke :)
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: akorat ja jsem spise na bez raminek, ale tyhle maji hezky strih a padnou Ti :-) a maji asi dlouhou vlecku, ze? to je super
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek gejsa: není za co,hlavně jestli jsem pomohla skaf: šaty moc pěkné, sedí ti no my jinak v út na šatky pro družičku a pak.....................pak už vyzvednout prstýnky a domluvit komplet výzdobu a hostinu.....no a snad hurá
Odpovědět
ahojda holky, tak jakej byl víkend, já jsem seznámila mýho taťku a tetu s přítelovo rodičema, holky to ste neviděli jaká to byla pařba do 2 do rána :-D síla... skaf: šaty hezký, padnou ti, ale nezkoušela si nějaký jenom s korzetem? jakože bez ramínek, jak říká Gejsa víš mape: koukám, že už finišuješ a budeš mít zařízenou celou svatbu, tak to je paráda co Pepik: tohel není moc moje parketa, ale možná že bych zvolila jak říkáš organzu třeba oranžovou a kamínky modrý nebo naopak.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj no myslím si,že už je na čase,začít finišovat, konečně jsem sehnala někoho kdo mi upečeme dort v pátek bude ochutnávka,tak snad se to povede. A také mi dnes přišel mail od tety,co vše nakoupit na pečení,tak už opravdu budu končit.............když zítra nezapomenu foťák,tak vám sem hodím fotky družičky......na malé jsem ho neměla,ale budeme mít ještě zkoušku,tak pak to napravím
Odpovědět
Profilova fotka
mape: ty se máš, to já dostávám pořád typy na cukrárny a květinářství, tak už to musím konečně rozlousknout a něco konečně zamluvit. mrknětě se do alba, já tam mam fotečky našich špuntů, co budou mít půjčené na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika:v tom ti nepomůžu, bude to vše domácí,fotky super,u nás malého zkoušení bavilo a už se děsně těší, jsem zvědavá na družičku, no snad to proběhne v poho a vybereme ty nej
Odpovědět
tak šaty mam nakonec jiný, jsou v albu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skafi: dobrý, sluší ti, jakou mají kombinaci?
Odpovědět
jakou kombinaci máš na mysli?
Odpovědět
Profilova fotka
ty vyšité kytky jestli jsou barevné nebo jen z průhledných korálku jinak jsou čistě bílé?
Odpovědět
mika: tak fotky jsou super - malej je takovej správnej vykulenej "bobáček" skafa: myslím, že ti tyhle šaty sluší mnohem víc, dělají moc hezkou postavu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?