Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek:Určitě, budu moc ráda.Koukala jsem, že uvažujete o Býkově, už jste se rozhodli a kdy máte termín?
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24:Asi bude home video :)To jsou hrozné peníze :)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu dnes poprve... svatbu planuji pod sirym nebem nekde kolem Plzne.. okoli Krimic,Malesic, Vejprnic, mam ale moc velky problem a to : muze mi nekdo poradit nejake pekne misto pod sirym nebem v okoli Plzne? Napada me jedno mistecko kolem Malesic ,kde hodne jezdime na kole ,ale vubec nevim kde splasit koberecek a takove ty kovove brany na obrad venku.. ja si je uz sama vyzdobim ,pac to mi moc bavi a jde, ale sakra kde si pujcit ty kovove branky a tez potahy na zidle? Prosim poradte mi .. budu moc rada. Jsem sportovec a dost primy clovek ,ale muzu vam rict, ze jsem celkem nameko z toho planovani a jeste zarizuji byt a proste nemuzu ohledne penez moc utracet a presto tak moc verim, ze je mozne i pod sirym nebem mit krasny obrad.... tak zatim diky
Odpovědět
Profilova fotka
guanny: vítáme tě, asi bude nejjednoduší najít si na to kováře...i když jsou i půjčovny, ale taky to není nic levnýho.a ten koberec...co koupit běhoun, to snad není moc drahý? taky jsem měla 1 svatbu pod širým nebem....tak se taky připrav na to, že tam budeš muset zajistit min. stůl pro oddávajícího
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vítám novou členku drbárny, zkus www.svatebnikytice.cz tam mají oblouky a půjčují je za cca 1500Kč. jinak holky naše máma bulí a bulí nějak to na ní dolehlo,už teď no to bude svatba,svědkyně bude bulet taky,tak to vipadá na voděodolnou řasenku :-D nebo budu na fotkách vypadat jako úplný strašidlo
Odpovědět
Profilova fotka
mape: :-D :-) , a počkej až bude brečet táta...
Odpovědět
Profilova fotka
quanny:www.saloneva.cz www.caxa.cz
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak topěkně děkuji.mám dva vl a nevl. tak to bude fakt svatba jako řemen 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
když už je řeč o tom pláči, včera jsem byla na zkoušce účesu a líčení, samozřejmě jsem si domluvila, abych měla voděodolnou řasenku, jinak bych to teda neviděla moc pěkně :-D ale dostala jsem typ, že je dobré, když si týden před svatbou pustím video ze svatby, pořádně si u toho vybrečím, tak pak na svojí svatbě brečet nebudu, ale nevim, co budu dělat, když uvidim, jak ostatní budou bulit :-N po včerejšku to nakonec vypadá, že budu mít drdůlek a pod ním závojíček.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ono toho moc nevnímáš při obřadu, já tenkrát bulela, až když mi přál brácha...byl poslední, tak to z mě tak nějak spadlo a pak sem brečela ještě u tance s druhým bráchou :-) ale táta mě překvapil a dokonce tam brečel i 50letý kamarád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika:to je pro mě zbytečný,jakmile uvidím mamku bulet,tak to zpočítaný,doufám,že začne až při obřadě,když ji budu mít za zády.ale vidím to,že prořve už ooblékání, jo já to budu mít s vlasama asi jednoduché z krátkých se moc neudělá,ale v albu mám fotku jak by se mi to líbilo,tak snad to půjde a pak také závoj
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem rozjela téma
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moje mama rve taky uz rok predem :D Kdykoli mluvime o svatbe tak ma mokry oci :-D Tak ji chci usetrit toho nejhorsiho a na jeji a myho pritele prani si udelame obrad jen se svedkama, at to vubec emocne prezije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mape: to je fakt, to budu doufat, že si to bulení odbydou při obřadu a při gratulacích bude klid, jinak to budu v háji a budu bulet taky :-p tak to já se jdu hned mrknout do albíčka, co budeš chtít za účes ;-) pokud mi to dneska vyjde, tak sem hodím fotky, co jsme včera nafotili při česání...
Odpovědět
Profilova fotka
kotatkoz: ty jo, tak to u nás by to nikdo nerozdejchal, kdyby sme to udělali takhle :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nám byla svatba jen se svědkama nabízená od skorotchýně, ale má prostě smůlu... pak hned hlásila, že to tam taky probulí a ještě že má tu voděodolnou řasenku :-) mape: ty vlásky jsou pěkný.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:až se ukážeš,hodila jsem ti fotku myslím pěkných šatů ke mě do albíčka a do ip ti napíšu kde je mají no a udělat obřad bez našich????to bych asi nepřežila,to by mě zadupali do země :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: nam to snad vcelku vyhovuje... z moji strany chci pozvat hafo lidi.. ale pritelovo rodina je 400 km odsud, tak mu prijedou jen rodice (a i u tech se boji co mu zas kde provedou za ostudu :-D ). Navic on sam je desnej stydlin, takze predstava davu lidi ho privadi k silenstvi. Takhle je to kompromis, ja mu zjednodusim obrad a podminky pro foceni..a on za to bude zas prijemnej a milej a nekazit mi ten den pri foceni a pak pri rautu, kde bude ten dav lidi :) Preci jen o to mit ty lidi na zamku mi nijak zvlast nejde, jen se bojim aby to nekterym kamaradum nebylo lito, ale rodiny to urcite jenom privitaj :) Navic mama rekla ze by snad radsi zustala nekde pred zamkem, nez aby ji tam vsichni videli, jak tam celej obrad jenom smrka a tak :D A po obrade se muzem jit bezstarostne fotit, nemit nervy kdo na nas kde ceka a koho zdrzujem...a tyhle veci si uzijeme vklidu jen my dva :) Aspon budem originalni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
A uplne bez rodiny tam nebudu :) Preci jen - nejlepsi kamarad bude svedek, k oltari me tak jako tak privede tata a mala segra nam bude delat druzicku a ponese prstynky :D
Odpovědět
Profilova fotka
naše mami taky jeden čas říkala,ať se vezmeme se svědkama za ruce a odbydeme si to,ale já ji znám a vím moc dobře,že by mi to neodpustila
Odpovědět
ahoj holky, teda koukám, že tady se to pěkně rozjelo ;-) zato já jsem dojela, pořád jsem tu blbou chřipku přecházela a včera mě to skolilo tak, že jsem končila na pohotovosti.... :-( co se týká bulení - tak je mi jasný že moje mamka i tchýně budou obě bulit, to budou přímo vodopády. Tchýni když jsme to říkali, tak už ořvala jenom to,ale snad to vydržím, jak říkáte voděodolná řasenka to jistí. :-) Kdybych z toho rodiny vynechala, tak mě asi praští, přeci jenom první a nejmladší v rodině a vdává se a ještě jediná holka, to by neprošlo. Mape: ty sou božííííí, jdu se mrknout kde je ten salon a jak se tam dostanu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak.. pokud nekde hoodne skryte tam chce byt a rika to nekolik let jen tak, ze tam nechce byt.. aspon ji to da facku a neudela pak to samy dalsim segram a na svatbu jim pujde ...a rada :-D Vsechno zly je k necemu dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:úplná náhoda nalezení a vzpomněla jsem si na tebe,když jsem je viděla tak se i mě líbili a to jsem nechtěla kombinaci kota: a nemyslíš,že jí to nebude nakonec líto a co tobě
Odpovědět
Profilova fotka
netusim co bude a nebude.. ale s mamkou mame hooodne blizkej vztah, vpodstate jsme si nejlepsi kamaradky, takze myslim ze byli a budou mnohem dulezitejsi momenty, nez to aby mi ona rvala na obrade :D Koneckoncu, zdomova me vypravovat bude a jen co si uzijeme foceni po obrade, pofrcime na chalupu na raut, kam se budou vsichni sjizdet a tam si to pak vsechno spolecne uzijem ... uz bez nervu a formalit... Takze prosvihne opravdu jen ten obrad, kde o ni ja ani nebudu vedet a ona kdyby rvala, akorat by se citila trapne...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si vyzvedla na poště kvítka z růží(umělé) a bílé kytičky z umělé hmoty na výzdobu stolů, jsou super
Odpovědět
Profilova fotka
quanny:Ahojky, taky jsme chtěli svatbu venku, ale pro jistotu v záloze i obřadní místnost, zvolili jsme Býkov.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše svatba bude rozdělená, obřad jen se svědky a rodiči a po obědě oslava s přáteli.
Odpovědět
Profilova fotka
Bykov je dobra volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je dnes nějak mrtvo gejsa: jak kytky volala jsi jí, já jsem musela včera ještě přiobjednat jednu kytku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?