Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
ty šaty nejsou čistě bílé, jsou spíš do champagne
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: malej se tam stydlínkoval, proto je tam tak nalepenej na tom stole, ale byla s nim sranda, hlavně vůbec nebrečel ;-) skaf: šatičky jsou moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: tak jsem dala na tvůj typ a zítra mám domluvenou schůzku na květiny pí Kabourkovou, tak jsem zvědavá, jak to dopadne ;-) prý si přinese katalog fotek, tak nevím, jestli si mám taky nějakou fotku dle představ připravit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už to mám jistý...svatba se odkládá na příští jaro 8-( v pondělí nastupuju do špitálu a prý budu mít hole určitě půl roku... Tak jsem dneska to nejdůležitější obvolala a nikdo s tím neměl problém, nikde nepropadne záloha a mám se jen koncem roku ozvat :-) ale budu sem chodit pořád, tak snad nebudu mimo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak to je mi líto,ale tak svatbu budete mít o něco déle,ale hlavně ať jsi ty v pohodě a vše dobře dopadne...opatruj se a uvidíš,že ta odložená svatba bude ještě hezčí.........ať máme o tobě zprávy jak se uzdravuješ a víme,kdy se k nám opět vrátíš..držím palečky paaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
pepi: taky držím palečky, ať je všechno v pohodě a brzo už můžeš běhat :-)
Odpovědět
pepik: tak to je mi vážně líto, ale než svatbu probelhat a nic si neužít, tak radši odklad. Stejně to je ale peklo, by člověk toho dotyčnýho co to posr.... nejradši chytil a těma holema zmlátil ]-( Jak dlouho budeš v nemocnici? prosím tě, ať sem tvoje drahá polovička aspoň písne jak jsi dopadla, budem držet palce. A to víš že sem budeš chodit dál, tak jako tak jsi nevěsta a jestli teď nebo příští rok to je úplně jedno ;-) Třeba když už budeš na konci února aspoň trošku mobilní, tak třeba zase stihnem dát kafčo,abysme to stihli ještě než bude mít Mape svatbu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika:určitě si fotkly představy připrav, já ji měla také, akorát jsme změnili kytky a pak písni jak jsi dopadla. Snad budeš spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
měla bych tam být jen týden, ale kdy mi zase půjde chodit i po schodech těžko říct. informátor určitě nezklame :-)
Odpovědět
tak aspon že tak, Informátor dodá novinky co a jak a pak už budeš psát sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: Děkuji za upozornění na jiné fórum, jsem tu :) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24:Psala jsi něco o kávě? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vítám tě, no byli sme nedavno, ale bude se tu plánovat další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak jsem přidala fotky družičky, moc jí zkouška šatů bavila.........je tosprávná ženská, která chce vypadat jako princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo děvčata, snad zvládneme kávu ještě před mou svatbou,nevím to ještě úrčo,ale někdy v polovině února by měla dorazit kámoška z německa a tak bude malá rozlučka se svobodou,ale jen v normálu a klidku,tak já písnu a doufám,že také dorazíte,ale je to s ní složité,musí si zpočítat týdny,aby jí to vyšlo být v čechách na svatbu, budu to vědět tak týden před akcí a vezmeme sebou foto aby jsme mohli sem také přidat něco nového,než jen šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mape: už jsem koukala v albu na malou. no to víš, jsou to princezničky všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vas jen docitam :-) je vse prestehovano, ale nemame jeste net, prej na to maji 30 dni, hlavne, ze kdyz jsme chteli novou sluzbu tak tam byli do 2 dne, paka :-( tak vas docitam jen v praci. vladi: tak uz jsi nekde nasla medi? POrad premyslim, jak to udelat, libi se mi, ale jen dle fotky se mi to objednavat nechce. A tady je asi nikde nesezenu, ani nevim kam jit.
Odpovědět
Profilova fotka
mika: jak kytky??????????,,
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky nejakej kontak na kytiiiiii, prosiiiiiiiim.
Odpovědět
Profilova fotka
mape: kyti supr ;-) už jsme domluvené, vybrali jsme nakonec růže meruňkové, do toho bílé tulipány a ještě nějaké malé kyti. na okrajích budou bílé perličky. snad to bude podle představ :-) akorát řeším, co pro mamči a svědkyni, jestli jednu dozdobenou růži nebo menší variantu té mojí...
Odpovědět
Profilova fotka
mika: já mám velkou a menší pro svědkyni a ještě menší pro mači,ale všechny ty samé
Odpovědět
Profilova fotka
haha pro mači,ale určitě bylo pochopeno,že pro mamči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co koupit plyšáky v hračkářství??? přidělat přísavky snad není problém
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, doporučil by mi někdo kamaremana?Děkuju
Odpovědět
ahoj holky, nějak nestíhám, mám toho plný zuby a ještě ke všemu ať žije chřipka, ještě k tomu jsem si zablokovala krk, no prostě paráda :-S gejsa: vůbec na nic jsem neměla čas, takže ještě jsem se na ně nebyla mrkntou, 20. února budu v Mostě a tam je mají v té Květuši, tak se na ně asi zajdu mrknout, podle toho jak budeme stíhat. Jinak jsem o víkendu seznámila mého tátu s tetou s přítelovo rodičema.... holky to ste neviděli, nejdřív jsme se říkali, aby nebylo trapný ticho nebo tak něco, nakonec chlapi vypili 2 flašky tullamore a ještě Jim B. a my pili víno.... ve dvě ráno jsem už tátu vyhazovala, že jako konečná... bych řekla, že si celkem padli do noty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: prý je dobrý v Prokopovce
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24:Četla jsem, že přesunuješ svatbu, snad to bude vše ok viď?
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24:Tak jsem tam koukala, mají cenu 1500,- za obřad, tzn. za 10min :((
Odpovědět
Profilova fotka
pajmou: snad už jo. to nevím, ale viděla jsem video, že točil i při focení....ale co sem koukala, tak se to všechno pohybuje kolem 7000,-
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) pajmou: dneska mam schůzku s kameramanem, kterého mi doporučil Lukáš Potůček, s cenou bych se měla vejít max. do 4 tis. uvidím, co všechno natočí. večer ti písnu, jak jsme dopadli a jestli ti ho doporučím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?