Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no už mi to začíná bolet, tak snad to budu mít za sebou co nejdřív.
Odpovědět
tak to musí bejt peklo, a přitom to už vypadalo tak dobře, ale neboj, páč seš mladá, vitální, takže ti to dají dokopy a je mi jasný, že během chvilky budeš běhat jako laňka, víš co jak se říká "už zase skáče přes kaluže " ;-) :-D
Odpovědět
jinak holky, včera jsem šla navštívit "šuplík mrtvých trenek", že jako něco vyhodím :-D a co myslíte, přišel na to :-N no nejsou ti chlapi všichni stejní.... a to si normálně nevšimne, ale jak sou to ty jeho hájený a "pohodlný" tak hned všechno ví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no pořád doufám, že mi vyjde ten květen(naděje umírá poslední), snad nezapomenu se ho na to v pondělí zeptat...
Odpovědět
máte recht velebnosti 8-) musíš mu říct, pane doktore, musíte to udělat eňo ňuno, abych už v květnu skákala jako laňka ;-) a nebo leda pak pohrozit, že když to udělá špatně, tak si zatancuješ na jeho hrobě :-D :-N :-D Jak se to říká,když to nejde po dobrém tak po zlém x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: díky za kontakt, už jsem jim poslala mejlíka, abych zjistila, jak se věci mají ;-) pepik: to by bylo fajn, na tý fotečce to malýmu sluší a hlavně je mu to akorát. včera jsme zkoušeli asi 90-tku sáčko a kalhoty a bylo mu to velký. pokud by to byla menší velikost, tak bych to určitě brala půjčit ;-) jinak se neboj, snad tenhle doktor bude šikula a budeš v pohodě běhat coby dup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jen letmý průlet a mastim do páce. A ne že by se mi tam chtělo. moc toho nenakecejte, ať nemusím dočítat deset stran :-) :-) :-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
mika: tak já zaúkoluju mámu a budem hledat, pak dám vědět. no chce to vyzkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi všechno dobře dopadne, už jen proto, že tu máš nás a my na tebe myslíme a budeme myslet tak usilovně, že se to bude hojit jako po másle. Papapa.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepi: jasný, dneska jdem obejít ještě jeden salon a uvidím, jestli tam pořešíme něco pod 90tku. když tak ti dam vědět, abyste to zbytečně nehledali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženský,tak teď jsem volala na matriku jak je to z hudbou,když na radnici chceme hrát něco jiného,než ty jejich pochody a není to vůbec jednoduché...je tam víc varhaníků a nemáte šanci je zkontaktovat jinak,než jít na nějakou svatbu na kterí zrovna hraje ten váš a tam se s ním domluvit,tak ten náš hraje 14.února a my za ním poběžíme na radnici,aby jsme se domluvili na hudbě,fakt pecka pepi:uvidíš,že to všechno bude ok a jak píšou holky na svatbě budeš skákat přes kaluže :-D mika:závoj budu mít na radnici,na příjezd bez závoje v bolerku a focení bude se závojem(podle počasí)a pak jen v bolerku,bude složitější,ale snad to bude stát za to.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mape: tak to si mi moc nepotěšila s varháníkem. já jsem se chtěla domluvit taky na pár písničkách. tak to už budu muset taky vyrazit na ÚMO, abych se s nima domluvila, jsem myslela, že mají jen jednoho... =-) se závojem to u mě asi padlo, nejspíš ho mít nebudu. uvidím, jak se domluvím ještě na zkoušce účesu, co mi poradí. jinak jsem si v AaP artu včera kromě šatů zamluvila i to sáčko s kožíškem, ale myslím si, že nakonec spíš ještě zajdu do Zbrojnický, kde měli víc těch bolerek a jedno bych si asi půjčila od nich. přece jen s tim kožíškem mi to k šatům moc nesedí... mape: složitý to budeš mít, ale zase o to budu zajímavější fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika: já nebudu mít s kožíškem,mám jen jednoduché,když tam zajdeš,tak se zeptej jaké mám zamluvené a pošlu ti telefon na matriku na ip
Odpovědět
Profilova fotka
tak to budeš mít zamluvený to bolerko, co tam mají. to jsem si taky zkoušela, ale přece jen mi přišlo slaboučký, tak jsem radši vzala s tim kožíškem. ale stejnak asi bude ještě změna :-D já na matriku musím zajít kvůli tomu dotazníku, ještě jsem ho tam nedala, tak pak se optám i na toho varhaníka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dotazník je potřeba 14dní dopředu před obřadem,ještě jsem se na to dneska ptala
Odpovědět
mikanek, nebylas v AP skoro až večer?
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: byli jsme tam tak po třetí odpolední :-D pročpak?
Odpovědět
tak to ne, já byla asi v 5
Odpovědět
Profilova fotka
mika: jakou jste vybrali tu restauračku
Odpovědět
Profilova fotka
skaf: tak to jsme se minuly, si myslím, že jsme odcházeli něco po půl 4. a vybrala si tam nějaký šatky?? mape: no restaurace už je vybraná, bude to ve Zruči u Plzně (jestli to znáte U Drudíků). v pátek jsme se byli s nima domluvit a jsme spokojený, jsou moc vstřícný, svatební menu by nás mělo vyjít do 200 Kč (komplet i s aperitivem). studené mísy na raut nám připraví, jaké budeme chtít. prostě docela spokojenost ;-) se pořád chystám, že se musím ozvat do Sedmého nebe, že to tam ruším...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to my jsme sedmé nebe,schodou okolností to má kamarád svědkyně,tak snad to bude ok,ale ta holčina coi to má s ním napůl a zajičťuje ty hostiny tak je fajn a ochotná a cena je koukám to samé 20lidí 4000Kč
Odpovědět
Profilova fotka
mape: koukala jsem k tobě do albíčka, to oznamko máte moc pěkné ;-) já jsem si ho do alba dala taky, jenže teda k přečtení to moc není, nejde mi to vyfotit, aby se to nelesklo nebo tam bylo celé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mika:já jsem ho tam scenovala a taky nic moc,ale když se mi to podaří normál vyfoti,tak tam frknu lepší jinak máte pěkné,budete mít svatbu do růžova?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vas moc a moc ydravim. Koukam, ze A&P Art vede :-) Ale je tam dobre, i pani je fajn, byla jsem tam jako v prvnim salonu a hned si je vybrala, v ostatnich me moc neohromily.... A jak se mate a jak se dari? pepi: Ty pujdes znovu na operaci? Ze to pokonili :-( jsem nevedela, jste to probraly na srazu a ja ted nic nevim. Ale neboj, bude to dobre a svatbu si uzijes.
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že se to tady rozjelo ;-) Oznámka máte všechny moc hezký, my teprve vybíráme...tak jsem zvědavá jak to dopadne :-) Jinak chci si objednat svatební bublifuky - co si o tom myslíte, mi napadlo, že když bude venku hezky, tak by to bylo super - fotky a na nich poletují bublinky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky vy tu jedete :D Jak je zkouskovy, tak vubec nemam cas sem prubezne chodit a pak mam co delat to docitat :D Kdy chystate dalsi kavickuuu? :-D Kolik tak stoji pujceni bolerka k satum? Porad zvazuju jestli pujcit nebo nechat usit... :-S vladi: bublifuky taky chciii :) Tak kdyztak muzem vzit nekde vetsi baleni a rozdelit si ho :) I jsem srovnavala ceny v ruznych e-shopech, nejlip vychazi na mojeparty.cz, ale zas je to balik 24 ks, coz se mi zda mooc na jeden den.. mapemo: ty varhanici na radnici jsou des, nejvic me na nich vzdycky stvalo jak pred svatbou prijdou za zenichem a tahaj z nej ty prachy za hrani :( Jako by se to nedalo domluvit predem nebo zpetne.. nebo aspon bokem od ostatnich, ale tohle ...brrr :) A jeden co tam hraje, myslim, ze se jmenuje Ruzek, me ucil na zakladce, obcas se trochu napije a pak hraje i to co v notach neni, ale aspon je sranda :D Posledni tyden zkousek a pak snad klid, tak se tu snad zacnu objevovat castejs =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: no jo, nenadělám nic... no musím doufat, že teď už to bude bez problémů.
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: urcite ano, bude to dobre.... vladi: tak co ty medove, budes je objednavat? Taky je moc chci, ale radeji bych je videla nejdrive na zivo, nez je koupim, abych pak nebyla zklamana, nevis kde je maji? Jinak asi budu muset do Mostu do te kvetuse.
Odpovědět
kotatkoz: ty hele tos našla vážně nejlevnější, a já bych do toho šla, kolik bys jich chtěla ty? celkem 24, půl na půl? mě je to jedno, klíďo si vezmu i víc ;-) určitě se na to domluvíme, tady je jedna slečna prodávala za 25 1 ks.. gejsa: no právě, že bych je taky chtěla před tím vidět, v únoru budu v Mostu, tak možná navštívím to studio Květuše abych je omrkla, a nebo pak někde v Praze, ale to nevím kde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?