Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Ještě prosím o jedno info: nevíte něco o hotelu Panorama (personál, ceny - majitelka nám řekla, že nám pošle ceník, protože ceny se s novím majitelem změnily, ale je tam toho tak třetina oproti původnímu ceníku) a hlavně co květinová výzdoba, nevím, jestli radši nezajistit vlastní. Díky všem!
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: na tak to by byla paráda....do toho bych šla
Odpovědět
Tak my už jdeme do finále! Včera přišly krabičky na výslužky, hned jsme je ozdobili a napsali jména, nechali jsme vytisknout program svatebního dne a menu na hostinu (bude to srolované, svázané mašlí a bude na tom jméno toho, kdo tam má sedět, takže to vyřešilo i problém jmenovek), doprava konečně vyřešena, koláčky a minizákusky objednány, první tanec nacvičen, hudba připravena. Změnila jsem na poslední chvíli svědka, protože dotyčná osoba se ukázala nedůvěryhodnou. Určitě jsem ještě na něco zapomněla a zjistím to v sobotu ráno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
V hotelu Panorama jsem také byla. S paní jsem si pěkně pokecala i mimo téma, ale dohromady jsem z toho nebyla moudrá. Jejich nabídková kalkulace mi nic moc neřekla - je vidět, že v tom ještě neumí chodit. Měla tam holčinu, co se o to starala, ale prý odešla, takže jsem pak všechno přehodnotila. Pokoje byly hodně zastaralé, ale koupelny zrekonstruované. Dohromady to moc nešlo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak co to kafe? to čekáme na počasí nebo co, že nikdo nehodil termínek???, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mrknu sem, jestli jsem nepropásla srazík a ono nic =-) Já můžu celej tejden kromě středy, to mám cvíčo do půl šestý, tak leda potom. A jinak je mi to jedno, přizpůsobím se. lea: držím palečky, ať vám to vyjde jak si přeješ a hlavně ať je v sobotu hezký počasí ;-)
Odpovědět
suzzanka: děkuju, ale počasí nám asi nevyjde.... hlásí déšť a poměrně chladno, ale nějak to zvládneme :-) už jsem strašně nervní.....
Odpovědět
Suzzanka : jak se cítíš? Jak rostete? Lea : neboj počasí vyjde. Taky nám hlásili zimu a déšť a nakonec bylo přijetelně, sice chladno, ale bez deště. Držím palečky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: Ahojky, rosteme statečně, konečně jsem už přibrala, tak jsem spokojená :) Doufám, že sem holky chodí, abysme se domluvily na tom srazíku ;-)
Odpovědět
zukl: děkuju, snad to bude alespoň bez deště..... Jsem strašně nervózní! Nevím, jak budu vůbec spát..... Už zítra!
Odpovědět
Profilova fotka
lea klid....pojedu osmičkou, tak asi přijdu rovnou....kolem třičtvrtě sem tam
Odpovědět
pepik.24: díky, musím nějak přežít noc, pak už bude líp..... pak budu muset pořád něco dělat, abych přežila ty nervy....
Odpovědět
Článek se načítá
A jdeme na to! Spala jsem asi jenom čtyři hodiny, ale energie mám dost. Počasí se umoudřilo! Vypadá to, že to dopadne dobře! Třesou se mi ruce!
Odpovědět
Tak a je to! Už jsem vdaná paní :-) Počasí ušlo - nepršelo. Moc jsem nevnímala, tak čekám na fotky, abych si to vychutnala. Ale byla to nádhera! V týdnu budou fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lea: tak dodatečně velká gratulace k uzavření manželství ;-) je dobře, že vám počasí vyšlo a kdypak budou fotečky?? už jsem na ně moc zvědavá x-) :-)
Odpovědět
mikanek: děkuju! Fotky už jsou v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže zítra kávička v 17:00 lízalka!!!!!!!!!!!!!!!!!!potvrďte účast vladi
Odpovědět
Profilova fotka
pardon...ve čtvrtek...už ani nevím co je za den 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky děvčata, v práci se na FB nedostanu, tak zjišťuju info tady...platí dneska ta slezina od 17h?? já se chystám s kamarádkou vyrazit k vodě, tak jestli mám pak ještě hnát za váma do hospůdky?? :-D je tu nějaký ticho po pěšině 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, dneska to platí v 17h v lízalce :-) Přijďte, holky :)
Odpovědět
Profilova fotka
takže po práci se jedu schladit na Bolevák a doufám, že mi to vyjde k vám dorazit někdy do 18h ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
Mám dotaz, jak je to v Plzni na radnici? Četla jsem o nějakém seznamu varhanní hudby - jaké skladby v něm jsou? Není možné domluvit se a přinést např. CD s vlastní hudbou?? Slyšela jsem, že to nejde, to mi ale připadá nesmyslné, aby nám vnucovali svého varhaníka, pokud bychom si hudbu byli schopni obstarat sami iPod a repráčky se mi vejdou do kabelky Na druhou stranu úředníci jsou na nesmyslná rozhodnutí experti. Díky za odpověď
Odpovědět
@bufobufo To jsi slyšela dobře. Na matrice ti dají seznam, ze kterého si můžeš vybrat, mám ho doma, naskenuju ti ho, jestli chceš, ale na té matrice ti ho určitě dají spolu s formuláři o uzavření manželství. Na alternativu jsem se bohužel neptala. Jinak ukázky hudby (ne všechno) najdeš i na stránkách zámku Kozel.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vpadám, ale neměla byste některý tip na dobrého DJ z okolí Plzně? Chtěla jsem DJ Boryho, ale na náš termín má plno a vůbec nevím, koho? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, zkus se zeptat na svatebnioslava.cz...my budeme dj odsud. ani nejsou tak drazi
Odpovědět
Ahojky, doporucili byste mi prosim misto na svatebni hostinv Plzni a okoli, kde by bylo mozne rovnou i ubytovat cca 50 svatebnich hostu? Cca polovina dvojluzkove pokoje, zbytek klidne viceluzaky pro kamarady ;) Vetsina podobnych mist ma kapacitu bud polovicni nebo dvojnasobnou, ja bych nejradsi pronajala cely objekt, abychom meli klid a mohli parit az do rana.. Dekuju za tipy!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky z Plzne a okoli :) nemate nektera zkusenosti s lesni restauraci Lipovka? Rada bych tam zorganizovala vse od obradu po vecerni party. Jedeme se tam zitra podivat, ale budu moc rada za jakekoliv Vase reference. Moc dekuji a vsem preji pohodu pri organizaci svatebniho dne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, to miesto nepoznam. ale odporučam Hotel u Pramenu, my budeme mať svadbu tam a už sa veeelmi tešim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mimaplzen ahoj, dekuju za nazor, ale Hotel U pramenu nechceme, prital tam velmi casto miva pracovni sleziny, takze by to nemel spojeno s prijemnymi pocity :) ale uznavam, ze to tam je pekne. hlavne chceme misto mimo Plzen. Ale u Lipovky jsme byli dnes na obede a misto je to opravdu pekne, prijemna venkovni terasa i misto na obrad. Jen jidlo a obsluha bylo nic moc, tak nas to trochu zklamalo....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?