Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to sem zvědavá, kdo najde odvahu ze sebe dělat blázna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak si holky vemte buď závoj nebo podvazeček (umístění už je jen na vás :-D ), ten by byl takovej nenápadnější než závoj :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, snad se poznáme. Na jaké jméno bude kdyžtak ten stůl zamluvenej?
Odpovědět
nazdárek, takže rezervace je na jméno Poláková :-) snad to doběhnu přesně na půl šestou, jak jsem psala, budu mít dlouhej bílej péřovej kabát a když už budu sedět, tak bílej svetr s rolákem :-D ;-) :-D tak snad se najdem
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těšim.
Odpovědět
já taktéž :-) už mě to v tý práci se.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já su doma :-) tím nechci být nijak škodolibá. Ale čeká mě celý příští týden od po do ne, od rána do noci.
Odpovědět
holky ještě chvíli a bude kávička, já snad do té doby budu v práci,kolik tady toho je ]-( chjo to je zase den
Odpovědět
Profilova fotka
Tak za chvilku. Papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je asi na kavicce? Tise zavidim.....
Odpovědět
Profilova fotka
kávička byla bezva, jen škoda, že sme se rozutekli tak brzo
Odpovědět
bylo to super, musíme to zase zopakovat ;-) Pepik: ty uvidíš, co ti řeknou a naplánujeme to tak abys mohla jít, takže to bude paráda gejsa: příště už ti to musí vážně vyjít 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky bylo to super, příště si uděláme víc času a já se nechám přivézt, abych nemusela řídit.Rozjedeme to ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík :-) budu se snažit co nejdřív pohybovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, nebudete nebo neznáte nějakého DJ, který by hrál i na svatbě???? ten můj mi jaksi napsal, že zrovna do toho našeho termínu mu něco přišlo. ach jo :-(
Odpovědět
mikanek: jestli chceš, zeptám se kamarádky, dělá v rádiu tak třeba bude o někom vědět ;-)
Odpovědět
taky bych uvítala typ na DJ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: když tak to zkus, potřebuju někoho pořešit :-) nebo jestli máte zajištěnou nějakou dobrou kapelu za rozumnou cenu, tak taky kontakt uvítám... ;-) doma pak pořešíme, co zvolíme...
Odpovědět
ok, holky zejtra zaúkoluju kámošku, jestli má nějaký seznam atd. a dám vám vědět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: to budeš hodná ;-) já jsem na některé diskuzi narazila na kontakt na jednoho DJ a ten mi odepsal, že je z Prahy a cenu si určil na 7 tis. :-( (raději bych volila něco levnějšího, přece jen DJ, kterého jsem měla domluveného z Plzně mi řekl max.4 tis =-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mika_mi máme hudební dou TO-JA z Blovic a chtějí 5000,- za 6hodin hraní a není problém se snimi domluvit na delší dobu,jsou to manželé a najdeš si je i na internetu,kde mají pár písniček a seznam míst,kde je možno je slyšet. jinak káva byla super,někdy opáčko,jen nevím jestli před a nebo po mé svatbě....no tak budu,už paní a snad mě ještě mezi sebe vezmete
Odpovědět
Profilova fotka
mape: dík za typ, hned se jdu mrknout na net. jo a představ si, že nakonec jsem se rozhodla taky pro ty šatky z AaP Artu, dneska si je jdu zamluvit :-) tak snad to bude dobrá volba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mika:vidíš............koukala jsem na nějaká albíčka a má je dost nevěst,také mi jedna psala do pošta pošlu ti jméno a mrkni do svatebních alb
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem narazila asi u 3 nevěst z Plzně, že je měli a jak tak koukám, tak i v okolí jsou oblíbené :-D no podle fotek se ani nedivím, doufám, že mi budou taky slušet ;-) dneska si je půjdu zkusit a pak sem večer hodím fotečky. hlavně dneska vyrážíme i s dětičkama zkoušet pro ně šatky, tak jsem zvědavá, co pro ně vybereme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to teprve čeká,pro družičku to nebude problém,ale pro malého má paní v salonu jen světlý oblek a ten nechceme,protože ženich bude v tmavém,tak budu schánět...max něco koupím
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme malýho, kterýmu budou v březnu 2, takže jsem zvědavá, jestli na tak malýho něco seženeme :-N a budeš si k šatkům půjčovat i závoj?
Odpovědět
mika a skafa: holky hodila jsem vám do IP kontakt na DJ, tak snad vám to k něčemu bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
map: v Lady S mají krásný obleky na prcky, tak si ho budu zamlouvat já, a mají i boty od vel.30 mika: hodím fotku malýho do albíčka, když mu byli dva, tak mu to máma spíchla, sice nevím, kam sem to založila, ale kdybys chtěla půjčit, určitě bych našla.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak v Praze mi řekli, že to bylo fakt blbě udělaný a domluvil mi to v Plzni s hlavním primářem a ten je dobrej, tak v pondělí za ním jdu a asi během příštího týdne nastoupím.Tak sem trochu klidnější, když vím, kdo se ve mě bude šťourat :-)
Odpovědět
pepik: no a jak to bude vypadat? budeš muset nastoupit znovu? Asi zjistíš víc věcí v pondělí viď? budu držet palce :-) ale stejně by se jeden nasr..., že to zfušují a musíš znovu, se na to....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?