Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky po dlouhé době jsem se sem taky dostala a nestačím se divit jak moc jste aktivní, dívala jsem se tukilis na tvoje šaty jsou krásné, já už jsem si taky konečně vybrala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, byla jsem nemocná, tak jsem tu skoro 2 týdny nebyla barbucha už jsi byla zkoušet ty šatičky? a jak?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak vítej zpět mezi živými :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo děkuji petu a co ta barbucha, taky dlouho nepsala, jestli už má vybráno, nebo ne? pádím dom, takže zase v pondělí, užijte si víkend ahojky
Odpovědět
ahoj holky, termín máme 19.9. a svatbu budem mít v Kolíně, je tu někdo taky takový? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
erythrina: vitej mezi nas
Odpovědět
holky kdyby jste měli někdy sraz tak dejte vědět,lráda vás poznám i když už tady nemám co dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi ty sem patris ja ti to rikam porad:-), jednou si o 19.9.2009 uvazovala a uz ti to nikdy nikdo neodpare:-))))
Odpovědět
:-D třeba nám to datum ještě výjde,tady u nás je ten termín pořád volnej tak uvidíme ale ten říjen mi sedí víc :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsak uvidis jak to dopadne,aspon se ti s holkama muzem uz jako vdane pani smat jak nervujes pred svatbou
Odpovědět
no dovol :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,pak se ji budem rechtat,ay bude hystercit :-D :-D :-D Holky ja ted nasla na ebay tak nadherny satky..uz mam ale zamluveny jiny :-| Co ted?Ze by prevlikaci? ;-) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ukaz jakyyy?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: sraz? koukám, že jsme pěkně rozesetý po celé čr, tak nevím, kde by to bylo?
Odpovědět
zdravím nevěstinky :-) pěkně Vás zanedbávám, já vím :-x :-D nějaká zásadní novinky ? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, moc sem nechodíš? ]-( novinky? no já třeba mám konečně šatičky ;-) a co ty a přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to uplne posledni satky v mym albu Tuli,tak na ne mrkni :-) a maji jich na ebay spousty,holky za super ceny...teda co se libily mne tak do 4 az 5 tisic..vetsina je z Ciny a dodani do 2az4 dnu...ale bojim se nemam s tim zkusenosti...s nakupem na ebay :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a ty jaky Lowe,das do alba? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca: jsou krasny, a pokud nemas zkusenost tak napis artichoke a ta ti urco poradi, me je objednavala uplne cely ja ji jenom poslala penize a to jak je chci a zbytek zaridila ona..
Odpovědět
Profilova fotka
helca.pelca: nezlob se ale nedám je do alba chodí sem spousta známých a pak by to nebylo překvapení
Odpovědět
Profilova fotka
a nechces nam rict aspon z jakyho salonu a nazev, my by sme si je nasli...sme proste zvedavy zensky ze jo helca
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, ze salonu A&P ART z plzně, ale myslím, že je tam nikde nemá vyfocené, ale ještě se kouknu, ale jsou princeznovské, jak si přál skoro manža, já chtěla jen jednoduché, no to je vršek a dole princeznovské ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tam nejsou nafocené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( tak si budem muset pockat az po 19.9. das svoje svatebni fotky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo to určitě dám, ale nevím jak po svatbě, poletíme hned na dovolenou...snad tak až po ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my doufam taky nekam poletime, jestli teda svoji drahou polovicku ukecam, on by nejradsi letel tak nekam na sever kde neni teplo...
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný, jestli je vášnivej rybář jako ten můj tak mi je to jasné ale my poletíme k moři, někam all incl... ale kam? asi řecko, nevíme
Odpovědět
Profilova fotka
on neni ani tak rybar jako nema rad teplo a hlavne se hned spali, ja bych moc rada do egypta, uz sem tam byla a byla sem moc spokojena tak uvidim jak moc se mi ho podari ukecat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, no my jsme oba mývalové, takže moře je pro nás ideální, tedy přítel ještě u moře nebyl, a v létě jsme pořád někde u vody, a s opalováním problémy nemáme, jo egypt, jsem taky přemýšlela, ale přítel tam moc nechce
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze pritel taky moc do egypta nechce ale zase koncem zari uz nevim kde bude teplo, mam zkusenost ze nam i v cervenci skoro celej tyden proprsel proto chci mit jistotu ze se aspon dostanu k mori...ale uz ted vim ze na vic jak 8 dni ho nikam nedostanu...:-( s tim mym chlapem je problem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?