Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky vím, že tam bude asi teplo na 99 % ale někde v řecku by taky ještě mohlo být, no u nás zase chceme letět aspon na 10-11 dní
Odpovědět
Profilova fotka
to ja bych letela klidne na 15 dni jako kdyz sem byla v Egypte s maminou v srpnu, ale tech 50 ve stinu by asi muj milacek neprezil:-)))) jako v recku bude taky urco pekne, mozna tam zkoncime taky jeste uvidim, pritel porad mluvi o malte ale tam se lita jenom z Prahy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je hustý, to je jasný to bych asi taky nezvládla taky bych vydržela dýl, ale zase cena?¨ tull: už máte prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: není na prstýnky ještě trošku brzo??? My to máme v plánu tak v květnu - červnu... teď na mně leze nějaká nemoc, tak jsem si vzala zítra volno, abych to přes víkend vyležela...a budu se učit, na konci dobna mě čeká poslední zkouška ze zimního semestru a doufám, že dopadne, jinak nevim nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě. že mi v salonech říkala, že čím dřív tím líp, že už od ledna 2x zdražovali, kvůli dolaru víš chystáme se asi koncem měsíce nebo ten další to zvládneš, bude to OK
Odpovědět
Profilova fotka
ja doufam ze tenhle tydne prstynky objedname...
Odpovědět
Profilova fotka
jo už máte vybrané? a od koho?
Odpovědět
Profilova fotka
asi z e-prsteny, budou titanovy protoze mam alergii na zlato... musim si postezovat protoze me dneska uplne rozhodilo oznameni jedne kamaradky(teda spis je to pritelova kamaradka) ze mi za druzicku nepujde, ze nevi jestli nam pujde na svatbu a tak za druzicku nepujde. a to nam bude jeji pritel fotit na svatbe...takze super mela sme mit tri druzicky, prvni nemuze protoze jde na svatbu pritelova bratra a ted tohle, takze mi zbyla jedna a nevim jak to mam resit...a to sem po holkach nic nechtela i saty sem jim chtela koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, my asi budeme mít bílé zlato a zirkony jo já měla mít jen malou družičku 6 let, ale asi mi taky nevyjde ale jednu ze sester napadlo, že by mohli jít ony (2 mé sestry a 15let. neteř.) tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se tech druzicek nechci zdat tak uvidim, jeste me napada sestra svagrove tak uvidim jak se na to bude tvarit ona..a spis me to od ni mrzi protoze sem vzdycky mela pocit ze me moc nemusi a nevedela sem proc, porad sem se snazila aby nemeli duvod a ona ted rekne ze nevi jestli pujde vubec na svatbu:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je nějaká kr... nechci urazit, ale myslím, že když už někoho pozvete na svatbu, tak by to neměl odmítnout, když k tomu nemá vážný důvod a co nějaký kamarádky, kdaž stojíš o družičky, nemáš?
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ja sem informatik 90% kamaradu jsou kluci, tak je to se mnou tezky:-), uvidim co mi jeste rekne sestra svagrove a kdyztak budu bez druzicek, jejich skoda mohly mit krasny saty...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jo, já taky měla vždycky víc kamarádů než kamarádek, ale co se dá dělat a kdes chtěla nechat ušít šaty, nebo jen půjčit?¨ ségry by chtěli mít merunkové, no aby se mi hodily do dekorace
Odpovědět
Profilova fotka
chtela sem je nechat sit na ebay..
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak na to nemám, ne peněžně to možná by se zvládlo, ale dojednat to ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak to abychom si s panem ženichem taky pospíšili, když dolar je mocnej :-) něco na mně leze... btw dámy, v úterý jsem byla na očním a mám na měsíc na zkoušku čočky, chtěla jsem je zkusit před svatbou, jak se v tom budu cítit aby mě v můj den neštvaly brýle a jak to budu zvládat, mít něco v oku a musím říct, že docela v pohodě :-) jen si ještě na sebe zvyknout jako "nebrýlovce" a bude to snad v pohodě úplně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: taky si chci pořídit čočky, nechci být brýlatá nevěsta ale ještě jsem neměla čas někam zajít, a co ty? říkáš čočky v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
jj zatím jo, je fakt že první den jsem si musela přikápnout, abych neměla pocit sucha, ale včera třetí den už to bylo v pohodě bez toho, takže jsem asi přivykla rychle... jen se na první pohled může zdát, že máš jakoby víc zaslzený oči, ale to je normální, protože to oko musí být zvlhčené. Doporučuji zajít přímo k oční doktorce, která se specializuje na čočky, protože tě prohlídne se vším všudy a vyzkouší co bude nejlepší... sice zaplatíš 500 ale dají ti na měsíc jeden pár na zkoušku a k tomu roztok a fakt komplet vyšetření...
Odpovědět
Profilova fotka
jo to já už se ptala, říkali mi že to bude stát 500, aby vybrali čočky, které mi budou vyhovovat, v tomto peněz nelituji, je to dobrá věc myslím, nej jsem zvědavá na nandavání a vyndání, nekloužou?
Odpovědět
Profilova fotka
no je to docela sranda :-) ale když mi to doktorka ukazovala, tak docela v poho, zvládla jsem to u prvního oka na podruhé a druhé šlo samo, doma se s tím občas peru, jak kdy :-) jde o to, jestli ti vadí sáhnout si na oko... jinak sama čočka "ví kam patří" a snaží se tam po kontaktu s okem dostat sama, je to vychytaný :-)jinak do oka fakt sáhneš jen když jí nandáváš nebo vyndáváš, když jí usazuješ nebo posunuješ, tak přes zavřený víčko...
Odpovědět
Profilova fotka
a líčit až po nasazení samozřejmě a hygiena, mýt si ruce, kvůli infekci :-) ale to ti všechno doktorka vysvětlí co a jak :)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je hustý tak to jsem na sebe zvědavá, šahat do oka mi nevadí no tak to je jasný, hygiena musí být, díky za info
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska se mi tam udělala na jednom oku bublinka a to pak čočka lítala všude kde neměla, až pak jsem přišla na to, kde je chybka :-) tak vyndat, vyčistit a znova a už je to v pohodě :)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ježíšku, nestraš mě
Odpovědět
Profilova fotka
nestrašim:) to nic neni :) někdy to jde jen přes víčko promasírovat, já jí měla špatně danou a nešlo to...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) to Tulikiss:Dik za typ na Artichoke,ta myslim i sama nejaky satky prodavala 8-) holky teda ja mam s pritelem a dovcou uplneopacnej problem,on zas do Egypta nemuze dostat me ;-) :-D No proste vsude je neco x-) prstynky budem kupovat u znameho,co je vyrabi podle jakehokoli naseho navrhu ci doneseneho obrazku je udela..z jakehokoli materialu...je to fakt borec,kamarad pritelovych rodicu,sam si i treba jezdi surove diamanty nakupovat,no ma odvahu a bavi ho to,takze nejaky zvysovani ceny v pomeru k dolaru se nas asi netyka...i kdyz kdo vi? :-x Druzicky mam Tuli nastesti maly 5 holcicek do 7let a doryzi vsecky..uz ted jsou nateseny a bijou se,kdo ponese vlecku :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že nejsi sama, kdo má problém se svatební cestou :-) my se taky ne a ne domluvit... už vidim jak to vyšumí a budem sedět doma ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi konečně máme snad vybráno, řecko kos all inclu letecky super¨
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jenom tise zavidim, kdyz sem nadhodila ze by sme se mohli zacit zajimat o svatebni cestu tak mi bylo receno ze je cas... o vikendu sme byly rozdavat oznameni pribuznym a vsichni byly radi, sice prekvapeni ale radi...akorad prisel ridil tak sem musela pit ja a tak to stalo za to:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: konečně jsme se domluvili, dovolenou hledám už třetí měsíc, a ted nám to snad vyjde a čas moc není jestli chcete nějakou tu slevu? už jste byli rozdávat? já počítám tam v červnu, není brzy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?