Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nechtela sem aby mi pak nekdo rekl ze uz ma zaplacenou dovolenou na ten termin...
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
no u nas dost lidi jezdi na dovolenou v zari tak by se mohlo stat ze by taky pulka hostu byla pryc a my meli smulu, ted jeste nemaji koupeny dovoleny takze vi ze na 19.9 maji byt tady
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo, tak proto jste ho rozdávali tak brzo no my ještě počkáme, stejně už ti co půjdou na svatbu termín vědí
Odpovědět
Profilova fotka
u nas to prave bylo tajny a nidko nevedel ani o svatbe, tak meli mensi sok:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tajnůskáři jo, no u nás to bylo dlouho očekávané, takže jakmile jsme řekli datum, tak se to tak rozkřiklo, že to ví snad všichni
Odpovědět
Profilova fotka
noo my sme to rikaly pred dvema rokama, ale on nas nikdo nebral vazne...
Odpovědět
Profilova fotka
my jí taky plánujeme přes dva roky, ale nás váždně brali nebo spíš si to přáli
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bylo v první fázi taky spíš jako sranda, když jsme to ale řekli už podruhý, tak se to bralo vážně... bylo to v jedom týdnu, teď se těší a občas když se chytnem nebo proběhne výměna názorů, tak nám budoucí tchýně říká: ještě máš půl roku čas ... ještě si to můžeš rozmyslet, ale je to super, taková pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: Kos ti chválím, byla tam loni přítelova sestra a moc si to chválila, je to takový měnší ostrůvek, oběli ho na kole (asi 40km), podle fotek to tam je krásný. My si nejspíš uděláme volno a vezmeme last minute. My naštěstí s dovolenou problém nenáme, pokud ne finanční tak žádný :-). Já jsem u moře ještě nebyla a přítel moře miluje, takže se určitě dohodneme :-). A s tím jak se to šíří, to mi povídejte, bydlím na vesnici, každý to někomu řekne a je to jako lavina . . . :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin9: s tím šířením informací, mám taky své zkušenosti, jsem z malého městečka, kde se témeř všichni znají, takže vím o čem mluvíš doufám, že jsme, tedy spíš zase já s kamarádkou vybrali dobře, přítel nikdy nebyl u moře. Vím, že je to malý ostrůvek, a taky bychom ho chtěli objet, jen nevím jestli o dovolené ho vytáhnu na kolo, jinak já kolo miluji, on taky dá se říct, sjeli jsme velký kus na šumavě, tak se uvidí, ale já pro sezení na hotelu moc nejsou, jsou moc akční, vydržím tak dva dny lenošit a pak .... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak uz jenom pul roku...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli: taky jsem na to ráno koukala my dnes máme s přítelem výročí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin9:u nás je důležité na dovolené jídlo a jinak asi nic.Přítel,leč je jako lund,tak musí mít pravidelný příjem všeho:o))) jo jo,už to máme za půl roku.Začínám být nervózní,ale přitom se těším. Každý měsíc mi teď utíká rychleji a rychleji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo utíká to utíká, taky na to koukám, když si vzpomenu, že už takhle plánuji přes rok
Odpovědět
Profilova fotka
holky, držte palec, my dneska jedem na večeři konečně domluvit hodpodu na hostinu :-) mi to sice dalo práci, ale povedlo se a večer razíme, tady čekám, až se můj nastávající vrátí každou chvílí z práce a poletíme :-) a mluvila jsem dens s budoucí tchýní, že už jen půl roku :-) že to letí, jak nám každej říkal za rok za rok, času dost... a ono už ho moc není-..
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak jak ste dopadly v restauraci?
Odpovědět
Profilova fotka
no tuli, bylo to super :) pán byl naprosto milej a ochotnej, všechno nám ukázal pověděl, byli jsme spíš informativně... ale myslim si, že to tam asi uděláme... prostředí je krásný, milý lidičkové, to je u svatby důležitý :-) tak asi jo, ještě to o víjkendu probereme s rodičovstvem a domluvíme se najisto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, to my jdem domlouvat vsechno zacatkem dubna, tak sem zvedava co nakonec vybereme na jidlo..
Odpovědět
Profilova fotka
my to musíme promyslet :-) a pak domluvit ten zybtek organizaci a tak všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas o vikendu probehla oficialni zadost o ruku,muj mily mou mamku a tatku..mamka se hned na zacatku zacala řezat a a tak se nakonec dostal jen k tomu:Tak Vas zadam :-D a pak uz jsme se smali vsichni ;-) :-D jinak jak uz jsem tu rikala,u nas to bylo tak,ze kdyz se pritelova mama dozvedela,ze se chcem vzit,tak to nebrala vazne,no a kdyz mi pak dal prstynek a ohlasili jsme jim datum,tak byla neprijemne prekvapena a dokonce ho premlouvala,ze je na to jeste brzy a at jeste pockame a rozmyslime si to..a to jsme spolu pomalu 3roky,no ale ted uz je to snad v poho,se s tim nejak smirila...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme včera byli u rodičovstva, takže to vypadá, že hostinu budeme mít v té hospodě, vypadá to asi nejpřijatelněji a navíc když budeme mít děti, tak to bude pro ně taky super, hřiště, daleko od hlavní silnice... takže asi pánovi zavoláme, že to berem :) jinak ono u nás to bylo takový vtipný, oznamování :-) jsme byli takhle jednou na návštěvě a já přítelovi řikám " tak pojĎ, pojedem, taťko " ;-) no a moje paní budoucí tchýně se nás ptala, jestli jí něco neuniklo... tak jakože ne, zatím :-) a za týden jsme přijeli, že se chceme brát ... taky jako abychom si to rozmysleli a tak, ale vzali to oba v pohodě, i taťka...
Odpovědět
Profilova fotka
konečně jsem našla na netu, tedy v jednom albu mé šatičky, tak jestli se chcete kouknout je to luckkyy07 a jsou to šaty druhé a třetí, s takovou to šlehačkou a merunkovou stuhou pod prsy, nechci sem dávat fotku sebe, protože sem chodí hodně známých a nebylo by to překvápko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny vás tu srdečně zdravím, ráda bych se přidala do této diskuse, protože i můj velký den se bude konat 19.9.09. Dnes jsem se sem přihlásila poprvé a koukám, že jsem opravdu s přípravami pozadu :-( většina už má spoustu věcí zařízených - to my zatím jen datum a obřadní síň. Prosím o rady a tipy, s čím jste začly, co zařizovat nejdřív atd... No a taky mám ještě jeden menší problém - přítel má na vše dost času a tak by začal i svatbu zařizovat na poslední chvíli, je děsně bez názoru a nerozhodnej, tak nevím, jak ho mám do toho víru příprav dostat, aby to nebylo vše jen na mě a nakonec co sama vyberu on nechtěll, jestli máte doma taky takového nastávajícího, co nejvíc zabírá :-D?. Když budete mít chviličku - prosím prosím o rady :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska.rosi: s tím tvým chlapem se tady asi hodně holek shodne, já mám taky ten případ takže já když něco potřebuji, tak si vytisknu pár svých návrhů na papír a pak spolu vybereme nebo hledám dál je to asi nejlepší řešení kdyby bylo na mém příteli, tak by šel v džínách, neoholený atd... už to vidím ]-( tak ty chlapy musíme prostě pomaličku předělávat k obrazu svému, nebo to udělat tak, že něco vymyslíme, ale nakonec to musí být tak, že na to přišel jak on ;-) jo nejdřív si zařid fotografa, jestli nemáš, protože ty už budou dost zamluvení, místo hostiny, tedy jestli neplánujete grilovačku na zahradě ;-) No a šatičky máš? V Mostě je půjčovna, kde mají krasný šatičky, kamarádka tam jela až z plzně a taky krásný bižu, asi si něco objednám, nebo vyšlu kolegyni, nemáš zkušenosti? studio květuše?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdou Vám přidávat fotky? mě to nejde, chtěla jse hodit pár fotek hotelu kam pojedeme na dovolenou a nic, a všechno mám Ok, velikost, jpg, tak jsem zkusila vložit fotku co už tam jednou mám a taky nic, poradíte mi někdo? prosím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám na 19.9.2009 :-) Termín máme naplánovaný už rok :-) Stejnou dobu máme zamluvenou i restrauraci a obřad na hradě Kašperk. Dneska se jdu podívat na mé vysněné šatičky, fotografa mám kamarádku. Už řešíte prstýnky? Nebo na ně je ještě fůra času? Já se jdu na ně dívat zítra, ale budu se asi stydět, že jdu tak brzo =-)
Odpovědět
Profilova fotka
klostermanka: jo tak to jsi na tom stejně jako já, jen svatbu tedy termí víme přes dva roky prstýnky jdem kupovat příští měsíc snad, tedy přítel taky říká, že je to brzo, ale bude to 5 měs. před svatbou, tak myslím, že je to akorát
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak vám moc děkuji za rady a zkušenosti. Včera jsem na něj hned decentně "vlítla" a už máme domluvené místo hostiny:) Resp. jsme se na něm shodli - udělala jsem to přesně jak píšeš:) napsala jsem 6 místních restauraček a vyškrtal to a vyšla ta, co se líbí i mě:) supr Co se týče Květuše, tak jsem si tam před 4 lety byla půjčovat šaty na maturák, byly opravdu nádherný a ty ženský, kterým to patří jsou starší, ale fajn, poradí a pomůžou, ochotný. Fotograf by taky byl, tak jsem trochu uklidněná. Já fota zatím nepřidávám, tak nedokážu pomoct s problémem :-| Klostermanka: myslím, že na prstýnky brzy není, my vyrazíme taky příští měsíc, koukala jsem na netu, jedny hezčí než druhý. Nevim, jestli si dokážu vybrat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky potrebuju se tu tak trochu vybrecet protoze sem nestastna a silene nastvana...kdyz sem v zari psala pani na zamku kde mame mit obrad bylo mi receno ze pronajem rokokoveho pokoje je 3000 a v cene je stolek na podpis, zidle a moznost fotit se na zamku a v zahrade a ze zaloha neni treba a ze to zaplatime nejpozdeji mesic pred obradem... dneska sem nahlidla na jejich stranky a ejhle pronajem 3000 zustal ale za zidle chteji 50 kc za kus a maji jich jenom 20, fotit se muzem jenom 15 min a jenom v rokokovem pokoji a za dalsi prostory se nehorazne plati i za zahradu a to 3000 za ni..za stul na podpisy chteji 50 a za ubrus na nej dalsich 100. navic tam pisou ze rezervace je platna jenom s 1000 zalohou.. vubec nevim co delat, takhle se nam to prodrazi na nejakych 8000 a to sem za tu cenu mohla mit hezkej zamek a ne takovej...noo ne zrovna opravenej.... sem fakt z toho nestastna:-((((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?