Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
lowe: koukni do alba na moji panenku a na tu co tam máš ty s tím ženichem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: ty máš ženicha? neříkej, jdu juknout
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:ženich tady byl k mání na bazaru,ale úříjdou mi ti panáčči hrozně malí a drahý,tak to budu řešit tím cilindre. V červnu se bude vdávat kamarádka,tak ho asi koupíme na půl,akorát mašli si dáme každá v barvě svatby a pak to prodáme zase na půl. Prstýnky chci vybírat s astávajícím,ale ten nějak pořád nemá čas a teď budu platit alko a chci si nechat penízky na šaty,tak by na prstýnky zatím ani nebylo :-( Lowe:nevíš o internet.stránkách těch salónu,že bych si našla co mají a kde sídlí?Předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky mi přijde, tak moje šikovná sestra ho chce zkusit udělat z hlíny, která na vzduchu tvrdne, tak jen musím sehnat očička, a tělíčko bude mít od panenky, no jinak jsem byla v salonech, které jsou všechny na náměstí rep. v plzni jména ti napíšu: Lady´s (obsluha příjemná, ale šaty se mi moc nelíbily, z 8 jen jedny) , Nathalia (paní ze začátku docela nepříjemná, šaty měla hezké, o jednich jsem hodně přemýšlela), Ornela (ta je na rohu v hotelu, ani jsem tam nešla, protože bych si připadala jak ve výloze), Orchidea (taky příjemná paní, jedny z favoritek), Michelle (hodně příjemná, měla jsem tam vybrané dva favority) , A&P Art (tam jsem si vybrala já, moc příjemná paní), Nikkol (salon je mimo náměstí, ale dá se tam v pohodě dojít pěšky, je jakoby nad kauflandem, ani jsem tam nešla)
Odpovědět
Profilova fotka
skoromanžel na auto nic nechce, já ještě nevím, panenka je klasika, ale já si asi udělám "my made" polystyrenovy srdíčko a to si nazdobím sama a :-) budu mít originální ozdobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja budu mit dvojsrdce a pritel klobouk, i kdyz taky nic nechce ale ja si do toho kecat nenecham:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, já zas jo, jsem ráda, když mi ke svatbě a přípravám řekne svůj názor :-) a navíc stejně z obředu pojedem v mém autě, tak až o tolik nejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdybych ho do nekterych veci nechala kecat tak je svatba v 5 vecer, sel by v tricku a jeste den pred svatbou by se nevedelo kdo v jakym aute pojede a kde kdo bude sedet.. na vsechno ma cas a zbytecne "plasim jezky" vsechno je podle nej zbytecny i ta vyzdoba na stole , natoz nejaka na aute..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: jj to znám taky, ale teď už docela dobrý a zjistil, že občas je lepší něco řešit dřív než na poslední chvíli :-)akorát s těma prstýnkama bude boj :-)
Odpovědět
Ahojda kočky moje! ;-) Tak už máme doma skleničky,jsou dokonalý ale jedno srdíčko je trošku menší ale fakt nádhera ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak příteli je to taky tak nějak jedno, občas se zeptá, jak to asi bude, ale jinak to fakt nechává na mě, občas mi z toho hrábne, když vidím co vše se ještě musí zařídit, no ale snad to dopadne vše OK
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my to zas řešíme, do všeho ho tahám ať se taky vyjadřuje :-) skleničky asi mít nebudem...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dneska me zkazila naladu adminka napsala mi ze mi smazala fotky z alba ze porusujou pravidla, ale ja nevim co mi smazala nikde si ty fotky neukladam a nemuzu na to prijit:-( navic si nejsem vedoma ze bych neco porusovala..
Odpovědět
já snad od vás neodejdu :-D Taky mám promazaný album co říkáte na oznámko?
Odpovědět
Profilova fotka
vsak ty patris k nam a jinak uz to nebude:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jee oznamko je super ja ty medvidky miluju ale u pritele by neprosly:-(.. a jak si na tom se satama uz si objednavala?
Odpovědět
tuli děkuju,fakt moc ;-) na šaty mám ještě čas,mám třeba za den o 2kg míň takže by do října mohli by být zase jiný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to ti zavidim, ja od ledna co sem je objednala jenom pribiram tak se desim jestli je vubec dopnu, asi budu muset neco se sebou delat...ale sem lenoch:-)
Odpovědět
to já jsem dnes prohlásila,že ten úžasnej kabát si nechám až budu těhotná a vůebc všechny věci který mi padaj se pak budou hodit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ja zase mam ve skrini hromadku co si nechama az treba zhubnu:-) asi asi je uz nikdy neoblecu, jak se znam
Odpovědět
ale oblečeš,už mám boty na svatbu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ukaz:-)
Odpovědět
musím je hodit do pračky,Přemouš mi na ně šlápl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jee uplne zavidim takovy pohodlny to ja si budu nicit nohy ve vysokych botach
Odpovědět
na na podpadky ser...kašlu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem ale moc prcek a saty uz mam na podpadky:-( sakra
Odpovědět
tak to jo,ale neboj pak to sundáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz sem zjistila co za fotky smazaly, mazali se fotky kde jsou kontakty firem, ale jak tak koukam tak jenom nektery.. by me zajimalo kde mam jako tu fotku jinak vzit kdyz na ty fotce proste maji napsany zdroj, kdyz to smazu porusim autorsky zakon, tak jak mam jako mit ftky pro inspiraci kdyz na netu najit neco bez popisu je problem..
Odpovědět
mě smázla i Treviska :-( :-( zase to tady blbne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
misto mazani takovych fotek ktery tu jsou pro inspiraci a kdyz tu nebudou tak to tu muzou zabalit by mely lip hlidat aby tu nechodily firmy prevleceny za nevesty a nedelali tu zbytecny dusno,, chapu ze z nas nemaji prachy tak je jim jedno ze my budem nespokojeny, ale nevim co si teda do alba budu davat na vetsine fotek je odkud jsou, a aspon mi pak porad nekdo nepise odkud to je ze se mu to libi a ze by to chtel taky objednat... sorry ale sem uz vytocena, zacina me to tu peke stvat, myslela sem si ze je to tu pro inspiraci ale prijde mi ze si nas trochu berou jako rukojmi v boji s firmama..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?