Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:dnes jsme zase trošku pokročili a prolítli společně s přítelem další www stránky ohledně svatby,docela mě to začíná chytat,asi mě to začíná dost bavit ;-) a jak už tu někdo řekl..na zábavu si člověk vždycky čas najde :-) všem,co jdou na ňákou zkoušku držím pěsti pro štěstí!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem jela na zkoušku a nedojela... auto i já jsme naštěstí v pořádku, jen já jsem malinko vedle... ale hlavně že jsme v pohodě... prostě si chtělo zaparkovat v příkopě a pak jsme ho hodinu a půl lovili z příkopa, takže už bylo po začátku... být to ústní, tak to ještě zkusim, mezi posledníma, ale byl nejdřív test a ten startovali všichni stejně...tak snad mám smůlu vybranou...
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi petu doufam ze is vpohode, zkousku das indy hlavne ze si to prezila...no to nechci videt co zase budu vyvadet ja ve stredu, vzdycky pred tou zkouskou se mi tak dari:-))
Odpovědět
Profilova fotka
petu: doufám, že jsi fakt OK jo jinak holčiny za 8 měsícůůůůůůůů :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já holky, doufám, že jsem si tímto vybrala smůlu... mě ani autu se nic nestalo, ážně, a z toho psycha se nějak dostanu, miláček to vzal v pohodě, hlavně že prej se mě nic nestalo a že jsem měla štěstí, že ani autu :) doufám, že za těch 8 měsíců se nic podobnýho nestane... My jsme si třeba řekli, že žádný unášení nevěsty nebude právě kvůli nehodám...
Odpovědět
Profilova fotka
měli jsme včera trošku krizi, kvůli jeho práci a dneska ten stres ze zkoušky, tak jsem to nějak nezvládla... naštěstí mám asi nejlepšího anděla strážnýho, protože jsem projela 20 cm od stromu... jen mi větve otočily zrcátko...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem teĎ mrkla na album slečny Katky, co se vdává stejně jak my a má tam mojí futku s mýma vlastnoručně vyráběnýma vývazkama, co jsem vám dala do alba...!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak si tu slavna:-)))
Odpovědět
asi máte pravdu, čím víc věcí zařídíme a domluvíme sami, tím míň bude věcí do kterejch nám budou ostatní mluvit :-) moje polovička je taky stále pryč, třeba dneska mi napsal, že jede zítra ráno v 5 na školení a vrátí se až ve čtvrtek, do toho všeho ještě předěláváme byt, takže je to dost hektický, všude neuvěřitelný nepořádek .................. no prostě zmatek, ale musím to začít řešit co nejdřív, chtěla bych mít slušný výběr šatů a to dokud nevím přesný termín nemá smysl si je zkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo,vždyť dnes je 19.1.2009.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky uz ste premyslely co budete mit na obed? jestli predkrm polivku a hlavni nebo jenom neco... a co vybrat aby to jedli vsichni?
Odpovědět
Profilova fotka
No, my už menu máme, škoda, že pořád nevíme, kde bude hostina :-D ale to se snad taky doladí :-) předkrm vynecháme, bude rovnou polívka - knedlíčková s nudlema, pak jsme vymysleli svíčkovou, protože se po ní oba můžeme utlouct a je to takový slavnostní hamání a pak dortík :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
souhlasím s petu, máme to samé, jen pořád nevím jestli bude předkrm nebo ne, já bych ho chtěla ale kuchařka mě od toho odrazuje, že prý pak toho bude zbytečně moc a všichni si jen zobnou
Odpovědět
Profilova fotka
tak my planujeme jako predkrm: plnenou broskvi kurecim salatem, pak knedlickovou polevku a jako hlavni budou dva platky masa(kureci a veprovy) a opeceny brambory, ty budou na velkych talirich aby si kazdej dal kolik potrebuje a k tomu navyber tatarka nebo syrova omacka... u nas jsou vsichni zrouti tak to asi sni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikkiss: to u nás se taky hodně jí, ale na té svatbě bude tolik jídla, že pořád nevím jestli tu rolku nebo ne, ale zase to vypadá pěkně, jo a pak holky budete mít raut? nebo budete dávat jídlo přímo na stoly hostům?
Odpovědět
Profilova fotka
pak bude urcite raut, nikomu nic nutit nebudu at si kazdej vezme na co ma chut, neni nic horsiho nez kdyz je clovek nacpanej a oni mu prinesou veceri a on to jenom zeslusnosti sni..
Odpovědět
Profilova fotka
já taky plánuju raut, ať si každej vezme kdo chce co chce...
Odpovědět
Profilova fotka
No my jeste menu nemame,ale taky plánuju plátek kuřecí a plátek vepřový a kopeček rýže a hromádku opékaček a omáčky asi 2dle výběru,podobný jak tulikiss :-) : ta broskev je super napad,ani by me nanapadla,vetsinou vsichni delaj nakou rolku...ale tohle je dobry a hodi se to k tomu druhýmu!!!To bych si dovolila zkopirovat ;-) polívku asi kuřecí.pak dortík...dělat to bez předkrmu mi přijde na svatbě blbý,myslim,že to všichni čekaj,že předkrm bude...i když někteří to určitě nesní...víte,jak to je babičky a tetičky by mohly remcat :-D a žrouti my jsme taky,takže se většina určo sní...pak to budem mít taky formou rautu,řízečky a opékaný masicko,brambory,pečivo,samoobsluha,planujem zeleninu a ovoce...sladky a slany a večer ještě jedno teplý jídlo..ale to ještě nevíme co... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Chystáte se někdo na svatební veletrhy??? Já jsem ženicha musela přemlouvat, vůbec nemám představu o kytkách, jestli mám mít kulatou nebo protáhlou... a co pro ty ostatní...vím jen že chci růže, bílý a oranžový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
helca.pelca: klidne to zkopiruj, ja sem rolku nechtela protoze ji nemamm rada a pritel ma trochu alergii na kren, strasne pak kasle.. ja urcite na veletrh pujdu, byla sem uz i loni a bylo to super.. asi tam poridime prstynky, i kdyz jsou tam sileny fronty tak nevim jak to milacek prezije:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se chci mrknout na prstýnky :) ale my už asi vybráno máme... přesně ten, co jsme si ho naplánovali jsem viděla v té půjčovně, co si tam budu půjčovat šatky, takže půjdem asi tam... ale mrknout se můžem, co kdyby náhodou měli něco lepšího :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Na veletrh se taky chystám, ale sama, přítel pracuje v Ostravě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
helca: nj, to neva... tak vezmi kámošku....
Odpovědět
Profilova fotka
helca: ja tma byla loni s mamkou a bylo to super, aletos to absolvuju asi s pritelem ale dost se toho bojim protoze vim jaky to je kdyz s nim nakupuju:-))) po deseti minutach je otravenej
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na žádný veletrh nechystám,vše je jednak daleko a jak se znám,tak všechno by se mi líbilo a zdálo důležité a přítele by pak trefilo :-N Jinak mi v úterý přišla panenka na auto-objednala jsem si jí tady přes bazar a je nádherná! A o víkendu si konečně jdu vyzkoušet nějaké šatičky.Jedeme s kolegyňkou z práce,tak se moooc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: no tak to máme podobný, nedej bože mu něco muset koupit, aby si to musel zkoušet... ale snad tohle zvládne :-) Barbu: Já se pořád nemůžu rozhodnout co na auto... jestli panenku, kytku nebo medvídky... nevim... nakonec pojedu jen tak :-D už to vidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já se taky na žádný veletrh nechystám, za prvé je to daleko a za druhé, jedině bych tam viděla věci které nemůžu mít, a stejně už mám jasnu představu o dekoracích a tak, jen šaty pořád nemám, ale v únoru se už konečně chystám
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia:u mě to byla jasná volba,kytičky v různých tvarech jsou krásné,ale já si pamatuji jako dítě a i do dnes jak hledám na autě panenku když jeden konvoj svatby a podle toho pak hledám nevěstu...tak že si tak splním svůj sen-jsem asi praštěná :-N Přítel bude mít cilindr se stuhou barvy svatby a všechny auta budou mít dva balónky na každé straně,místo klasických stuh.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tak pro panenku a panáčka, ale nemůžu ho sehnat za přijatelnou cenu jinak auta budou mít stuhy v oknech a v tom kroužek z myrty
Odpovědět
Profilova fotka
To Tulikiss a to Petunia:Chachaaa...vsichni chlapi jsou na nakupech stejni,ten muj taky,mozna dobre,ze s nim nepujdu,asi vemu sestrenku,i kdyz nevim jestli bude moct,ma zkouskovy a malou dvouletou holcicku za krkem,tak treba ji tatinek pohlida :) Ja saty taky poresim snad uz v unoru,vyzdobu auta jsem neresila,ja pojedu kocarem s konikem,pac to mame na zamku....ostatni zdobeni asi neni az tak moc dulezity,asi stuhy a myrta 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?