Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to kacatko:Díky za podporu!No tak ne,že bych na to nemyslela,co s vlasy,co líčení a focení a atdatd.. :-D .ale nesouhlasim s Petunii,že ona musi zacit driv,protoze studuje a ma tudiz min casu,myslim,ze daleko min casu clovek ma,kdyz dela...spis asi je to o nervech,kdo dyl vydrzi..chichi a chapu,ze kdyz uz se bude nervovat pred zkouskou,tak asi neco chce mit zarizeny a v klidku.....ja na to muzu tak akorat myslet,ale zaridit si treba v urednich hodinach a hodinach,kdy je otevreny v kseftech nemuzu nic,na to bych musela mit volno,pac ja prijedu domu akorat tak,kdyz vsude zavrou a to ani nemluve o priteli,ktery pracuje v nemocnici a neni doma skoro vubec...to maj zas studenti v tomhle vyhodu dost velkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca.pelca: v tom mas pravdu to je pro nas studenty vyhoda, ale zase mame veeelkou nevyhodu v tom ze nemame tolik prachu jako vy pracujici:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
helca: no vzhledem k tomu, že se musim ohánět i v práci, abychom vůbec nějak na tu svatbičku našetřili, no nevim, já toho mám poměrně dost... podle mě když jenom děláš doma se defakto do práce nepřipravuješ, zatímco my přijdem po x hodinách ze školy a zasednem k učení... a kolikrát se mi stane že ze školy dorazim v sedm... ne-li dýl...což už je stejnej problém jako u tebe...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,myslím,že kdo chce tak něco zařídit může ať jako pracující nebo student...-já co mám,tak z netu.Samozřejmě šaty a pod.jak píše Helča,na to si musím vzít volno a petunie:zase si nemyslím,že jediná moje náplň je prace a pak doma havaj....ale nic na tom nemění,že kdo chce,tak začne dřív,hlavně proto,že ho to baví a chce se mu (pro zábavu si člověk čas udělá :-D ),kdo zatím jen pročítá a nespěchá..tak si myslím,že je skutečně dost času klidně ještě počkat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja souhlasim, vzhledem k tomu, ze uz taky pracuju, tak jsem nemela cas vyrazit do nejakyho salonu na saty - ale obrazku z netu mam azaz ;-) (tak to treba potom pujde i rychlejc) v tom maji studentky urcite vyhodu, ze nemusi nekde 8 hodin sedet na jednom miste :-) Ale co se tyka zbytku zarizovani, myslim, ze jsme na tom vsechny asi podobne, nehlede na to, ze doma musime maknout asi kazda, pokud tedy nemate nejakeho "pana idealniho" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak salony maj otevreny i v sobotu takze to by nemel byt problem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no treba u nas jen nektery, ale urcite se tam da pripadne i domluvit. Tak to bude v poho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: mam dotaz ke tvym oznamkam, tiskla si je doma nebo kde? a jeste ten papir je tvrdej? a kde si sehnala ten hezky barevnej? ja vim hloupy otazky ale at vim co vsechno potrebuju..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: oznámení mi tiskla kolegyně z práce u ní, jelikož u nás v práci ten papír neprolezl tiskárnou a mazal se. Je to strukturovaná čtvrtka, silnější papír než obyč čtvrtka, koupila jsem jí v Plzni v papírnictví, měli tam spoustu odstínů různých barev, poprvé jsem se sekla a vybrala moc tmavou, ale vyměnily mi je, což bylo super jinak co se týká otázky ohledně placení svatby, myslím si, že by to rodiče neměli brát kolik je z jaké strany lidí, ale spíše jako výpomoc novomanželům a to je vždy jen jeden pár a je jedno kolik tam má kdo lidí. u nás je t úplně jedno jelikož si to budeme platit sami a když pak rodiče přispějou tak budeme jen rádi, asi tak ale dříve to bylo placené ze strany nevěsty, myslím hostina
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: mamka něco říkala, že rodiče nevěsty platí jídlo a ženichovi pití... ale opravdu si myslím, že je to dnes víceméně na dohodě.. taky jsme plánovali, že si všechno zaplatíme sami, s nabídkou přítelových rodičů jsme nepočítali, ale potěší a určitě nám to pomůže, protože studuju nemáme tolik peněz nazbyt...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: je jasný, že je vše na dohodě my jsme si na všechno museli vydělat sami a svatba to je to samé, takže počítáme s tím, že si jí také zaplatíme, a když někdo přispěje, tak nám to jen pomůže, sice jsme oba pracují, ale jelikož toho mám dost na financování tak peněz taky nemáme nazbyt, ale je to jen jednou za život, tak obětujeme jedno stavebko, které nám letos končí
Odpovědět
Profilova fotka
jj, když to máte takhle :) my teda už šetříme a postupně kupujeme maličkosti a já mám zamluvené šaty... teď plánujeme na březen objednat prstýnky a oznámka... to bude taky položka...ale taky doufám, že to bude jednou za život, tak si to chci užít a v rámci možností taky nešetřit... :-)je to sice jen jeden den, ale měl by být tím nejkrásnějším a proto se musí něco obětovat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přesně tak, je jednou za život taky kupujeme postupně, jinak bychom se z toho asi brzo zbláznily, nebo bychom se zrůjnovali
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ono když je to postupně,t ak to neni tak hrozný jako když to vyhodíš všechno najednou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak na me dneska padla silena depka, tu zkousku sem vcera zase nedala, takz euz jenom jeden termin jinak nejdu ke statnicim:-((( a bude me to stat zase 25000, nevim co budu delat jestli ten posledni termin nevyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
To je mi fakt líto,ráda bych Ti dala chytrou radu,ale bohužel.... :-| Tak se drž!
Odpovědět
Profilova fotka
jenom sem si potrebovala postezovat, ale uz je to lepsi vrhla sem se do uceni tak uvidim pristi stredu..
Odpovědět
Profilova fotka
ja to vedela ze nemam dneska vylizat z postele:-( prave mi oznamila moje nejkamoska ze jeji budouci svagrova si vybrala svatbu na 19.9., i presto ze ji dopredu kdyz jeste datum nemeli rikala ze tenhle den jde na svatbu me tak si to vybraly.. takze bude muset tam, to je fakt super hlavne ze to vsichni kamaradi vedeli dva roky dopredu ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli, hlavu vzhůru, to už snad dopadne, ne?! Jsi šikula :) jen prostě ty otázky ti nešly... s tou kamarádkou to zamrzí, no...
Odpovědět
vy už máte všichni termín zamluven ?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim jestli uplne vsichni ale takovych 90% lidi jo...
Odpovědět
ty jo, tak to jsme pozadu ................. :-o o ruku jsem sice byla požádána už 24.8.2008 ( na naše 7. víročí ), ale ještě jsme to nějak nestihli oznámit. Když jsme se tak nějak chystali, tak mi zemřela babička a teď nevím. Nejdříve jsme se s přítelem dohodli, že chvíli počkáme, že není vhodná doba a teď mi zase příde, že to odlkádá on ??????? je mi prostě nějak proti srsti něco zařizovat, když jsme to ještě neoznámili. co myslíte ????
Odpovědět
Profilova fotka
tak zarizeny veci muzes mit a pak to oznamit, aspon pak nebudes mit takovou honicku a ma to jeste jednu vyhodu, nikdo ti do toho nebude kecat kdyz to budes mit uz zarizene:-)
Odpovědět
Profilova fotka
I12:9: souhlas s Tuli, aspoň to bude pro okolí překvapení a nebudou mít průpovídky jakože je to sradna a tak, když uviděj, že už máte něco zařízeno... u nás si budoucí tchýně nejdřív myslela, že si děláme srandu, pak jsme přišli s papírama a začla to brát vážně a teď mi přijde, že se docela těší :)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: jdu v pondělí na zkoušku, učím se na ní druhý týden a dneska na mně padla deprese, že nic neumim...
Odpovědět
Profilova fotka
petu: to znam, ale ty to urcite das, ja uz s tou zkouskou bojuju dva roky takze kazdej neuspech je strasne deprimujici
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: nj, já jsem loni tuhle nedala právě taky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, kde jste kdo??? Tady je to nějaký mrtvý... vypadá to, že jsme se všechny přesunuly na září 2009 :-) tak šup honem zpátky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem porad tady jenom nemam co psat, od patku me roste zub moudrosti takze mam nateklou pusu a dost to boli, dotoho moje draha polovicka vcera mela 39 tak se o neho musim starat..takze na uceni neni cas:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: to máš taky skvělý, já už jsem to dneska vzdala... polovičku mám v práci, teda teď už zas jel ke kámošovi kouknout na auto, protože mu ho jeho polovička opřela o sloup... takže už mám v pořadí třetí víkend po sobě samodomo... mazec... a když se mu pokusím naznačit, že se mi to nelíbí, že jsem sama doma, tak je zle, on nosí domů penízky a tak... no jenže s těma to taky neni slavný, na to že už je třetí víkend z měsíce pryč a v prosinci dělali taky všechny víkendy... to se rovnou může oženit s firmou nebo s majitelem...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?