Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo vlastne jo saty uz se sijou a zbytek pro sebe uz mam, ale zenich nema jeste vubec nic, porad rika ze je cas ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já s kadeřnicí tápu...pořád jsem s něčím nespokojená,je to se mnou strašný.Příští měsíc jdu zkusit další,kde teda taky dělají nehtíky a taky jsem přemýšlela,že to vezmu jedním vrzem. S přítelem to mám podobně a abych pravdu řekla,vůbec se netěším,až budeme něco hledat.Těžko ho donutím si koupit běžné oblečení (většinou mu to koupím a buď to to trefím nebo měním :-N ) na tož něco,co běžně nenosí a ještě to chci dle mých představ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: ty jsi teda sikulka, to ja skoro nic nemam a rikam si ze je jeste cas, ale aby pak zase nebylo pozde :-( Ted jsem se dala alespon do vyberu satu ;-) Pro zenicha predpokladam budeme vsechno shanet tak tyden proed svatbou, jak ho znam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky: tak jsem včera úspěšně napsala zápočet z chemie, teď jen dát 26. ledna zkoušku... a jinak já mám taky vybrané šaty a závoj plus si k tomu ještě asi i půjčím botky a bude, ale ženichovi taky ještě nic nemáme... plánujem to jako dárek k narozkám v květnu, ale kdovíco se vyštění dřív nebo tak... aby mu to pak taky bylo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky: tak to já mám domluvenou kadeřnici i kosmetičku, a nehtíky si snad spáchám sama, dělám si je sama už 3 roky, tak to před svatbou snad taky nějak zvládnu ;-) jinak šaty nemám, a vlastně nic na sebe pro mě ani pro ženicha, ještě čas ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no abych se přiznala, tak my vlastně jeste nemame ani rozhodnute misto obradu - mame ted v uzsim vyberu dve. Ale stejne u nas jeste nerezervuji, pry je moc brzo, tak na rozhodnuti mame jeste cas :-) kadernici, kosmeticku a nehtarku budu resit snad az na jare, nebo v lete 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nehtíky mi dělá přítelkyně od bratránka, tak snad to zvládne i na svatbičku :) s malováním zatím nevím a kadeřnici mi dohodila pro změnu sestřenka, její spolužačka ze základky a je docela šikovná, prej něco vymyslíme :) místo vybraný máme jen tam ještě musíme zajet domluvit podrobnosti co a jak budeme chtít...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi dneska prisla celenka a boticky tak muzete kouknout do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: botičky jsou úžasný, za kolik a kde, smím-li vědět??? a čelenka bude do účesu taky super :-)
Odpovědět
ahojda holky,tak to vypadá,že se tenhle rok nevdám. Zjistili mi cukrovku a já se s tím potřebuju nějak vyrovnat,ještě k tomu mě čeká další operace a já bych na svatbu už neměla čas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: to zvládneš, musíš myslet na něco hezkýho, aby se ti líp bojovalo, tak se zapři a ono to půjde... :) přítel a rodina ti s přípravami pomohou, tak se to dá zvládnout...
Odpovědět
petunia: nechci to lámat přes koleno,čeká mě asi v srpnu operace a doplazit se k oltáři po čtyrech se mi nechce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
treisi : koukám, že ty si to taky *užíváš*, co?:-( Mysli teď hlavně na sebe, ať se dáš do pořádku a se svatbičkou uvidíš! Já se asi nejspíš taky budu muset svého vysněného termínu 19.9.2009 vzdát, rozjíždím teď se společníkem novou firmu a na nic než na práci nemám čas. Miláček měl další záchvat předsvatební paniky a já to nechci nijak hrotit....a by se to nepletlo, tak jsem se zase pěkně zakulatila ...a upřímně se bojím, že jsem v tom :-D Zítra si budu dělat testík, tak uvidíme. Každopádně máme další pokrok v našem vztahu - už znám jeho rodinu a dobrýýýýýýýýýý:-) Miláček nějak nepovažoval za důležité *dělat seznamovací opičárny*, ale nějak to vyplynulo ze situace, tak najednou z ničeho nic byl pro, já bycla šíleně nervozní, utěšoval mě a dopadlo to skvěle! budu mít úžasnou tchýni a švagříčka:-) Tuli: gratuluju k šatičkám a držím pěsti, ať jsou podle tvých představ! A tu zkoušku už určitě dáš! Petu: gratuluju ke zkoušce:-) A zdravím všechny ostatní!
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: no to by bylo asi blbý, uvidíš sama, jak to půjde, nebo se vyprdněte na hosty a udělejte si jen obřad s rodiči a svědky... děláme to pro sebe ne pro parádu a hostiny hostům... klari: dík za gratulace...
Odpovědět
Profilova fotka
petu staly necelych 500, a jsou ze studiokvetuse.cz objednavala sem je v pondeli a v patek byly doma:-) treisi a klarisk: to me moc mrzi ze vam nevyjde 19.9.:-( ale treba to jeste pujde, hlavne treisi drzim palecky at se ti zlepsi zdravi to je nejdulezitejsi..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: ty jo, tak to je úplně úžasná cena, na to jak božsky vypadají :) a jak jde šprtání??? mě přijde, žemi ta hromada papírů ke zkoušce spíš přibejvá než aby ubejvala... ale snad se to už pohne... TResi: přidávám se k Tulikiss, hlavně aby se ti to zdravíčko už umoudřilo a dalo ti chvíli pokoj, aby ta svatba dopadla... je jedno kdy, ale aby sis to taky užila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: sprtam sprtem ale anglina se uci blbe, sem na to proste leva a ta zkouska je fakt tezka, uvadi ze je urovne B1 ale jeste k tomu chce odborny informaticky veci takze hnus..noo ve stredu se uvidi ale musiiim at mam cas se naucit na statnice..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli, držíme palce, ono už to dopadne :) já už jsem ledy prolomila tou chemií, tak snad se zadaří i tobě... holky zkuste mrknout na stránku www.chytrazena.cz v sekci rodina je tlačítko svatba, píšu tam nějaké články o svatbě a chtěla bych vědět, co bych ještě měla pro nevěsty doplnit za informace a taky ohlasy na články, které tam již jsou, předem moc děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ted sem cetla diskuzy a narazila sem na neco na co by me zajimal vas nazor... pise tam holcina ze ona bude mit na svatbe 30lidi a pritel jenom rodice a par kamaradu a rozciluje se tam ze rodice od pritele rekli ze mu na hostinu prispejou pomernou casti vzhledem k tomu ze tam budou mit 5x min lidi..slecna tam argumentuje ze jeji rodice jim pomahaji financne a pomahali stavit a od pritele nic...ale me prijde ze zase chapu ty rodice od toho pritele, nevidi duvod proc by meli platit tolik penez jenom proto ze si nevesta nazve 20 teticek.. sem vazne takovej sobec ze mi to prijde normalni ze prece nebudou platit za cizi lidi? protoze v te diskuzy vsechny nevesty ty rodice odsoudily. tak me klidne ukamenujte a napiste svuj nazor...
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: u nás to bude podobný, přítelova rodina je poněkud početnější a já jelikož se s našima nebavíme tam budu mít max 6 lidí z rodiny a domluvili jsme se na společných kamarádech a to je taky do deseti lidí. Přítelova mamka nám řekla, že nám hostinu zaplatí z toho důvodu, že jejich rodina by těžce nesla, kdybychom neměli všechno v restauraci ( náš původní plán byl jen malý oběd s nejbližší rodinou a pak zbytek večer grilovačku) takže jsme předběžně domluveni, že to zaplatí rodiče, ale chceme jim nějakou částkou přispět, jako za ty kamarády a moji rodinu... naši se asi do plateb nezapojí... ale podle mě je všechno na domluvě... tady v tom případě mi přijde, že přítelovi rodiče jsou malinko škrti, když nevěstiny pomáhali s bydlením a jeho ne... ale je to jejich rozhodnutí... a podle mě fakt záleží jak se ty rodiny domluví...
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem prave byla svetkem toho kdyz nasi paltily svatbu nevlastnimu brachovy, vzali to napul i kdyz tam od zenicha byly jenom 4 lidi a z toho 2 deti. nakonec cela svatba skoncila v 10 prtooze se zenich ozral ale to nesouviselo s placenim, ale zpetne kdyz se na to nasi divaji tak vidi ze to byla chyba protoze si toho nikdo nevazil kazdej bral jako samozrejmost to ze to vezmou na pul i kdyz nemuseli...a casem dokonce maminka od nevesty mela blby keci ze mu nic nedali jako svatebni dar a tak..proste sem nazoru ze nevidim duvod proc platit prachy za cizi lidi, kdyz je tam nevesta chce tak at si to zaplati...mozna sem skrt ale spis me k tomu vede zkusenost..
Odpovědět
Profilova fotka
poměr hostů z obou stran by měl být přibližně stejný... pak financování není takový problém, jinak prostě dohoda...
Odpovědět
Profilova fotka
jasne jinak je potreba dohoda a myslim si ze se nikdo nemuze na nikoho zlobit ze nechce dat vic nez musi..je to prece na jeho dobre vuly jestli chce jet na pul..me zaskocilo ze tam se vsichni obouvali do rodicu od zenicha ze to je od nich hnusny a tak, ale oni na to maji plny pravo..jsou to jejich prachy a oni rozhodnou za co je utrati, proc by mely davat nejaky prachy synovy co uz si sam davno vydelava...
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk: to muj se ted s predsvatebni panikou kupodivu drzi:-), trochu sem se bala protoze to rikal ted kamaradum a vsichni reagovali co blbne tak brzo a jestli je to sranda, tak sem mela strach aby nejak nezacnul blbnout ale ustal to, tak uvidim co bude dal..jeste si to ale nepripousti pro nej je to totiz daleko:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
TUli: no já jsem z toho měla taky strach, ale je fakt, že jeden kámoš, dneska už se teda zas tak moc nebavíme, tak ten informaci o naší svatbě nese velice těžko, jakože on je starší a ještě se ženit nebude, pak vymyslel datum 7.8.2009, že aby nás teda jako předběhli a tak... no prudér jak má bejt a ke všemu je na všechno okolo hnusnej... ale my jsme si řekli, že si to od nikoho nenecháme zkazit, že se prostě chceme vzít a vezmeme se i kdyby tam s námi byli jenom svědci... což se doufám nestane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky,já to taky spáchám 19.9.2009 a to na zámku v Lednici...ale zatím ještě nic neprozkoumávám a nezkouším,máme jen termín a místo...už bych asi měla začít,co?!
Odpovědět
Profilova fotka
HELCA: tak asi záleží na tom, jak to bude na matrice a na zámku :-) já ještě studuju, tak začínám radši dřív, abych měla dost času i na šprtání se na zkoušky...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já si teda myslím,že nezáleží kdo kolik má příbuzných a přátel a pokud je to nepoměr,tak ale je to pořád svatba těch dvou-né hostů ani těch platících rodičů.To že to někomu zaplatí by mělo být dobrovolné a nikdy by se to nemělo vyčítat.Pokud by to tak nebylo,tak si radši rok počkám a ušetříme si na to sami.To že tam budu mít dvacet členů rodiny-protože je mám ráda a vycházím s nima v dobrém-což je přeci dobře a ten druhý ne,tak to přeci naní důležité a hlavně o hostech snad rozhodují OBA-alespoň u nás to tak bude.Radíme se koho ano,koho ne a ikdyž je to těžké,tak závěr je společný. Tuli:botky jsou vážně úžasné a za tu cenu vůbec super.Jsou i pohodlné-v rámci možností:o) Treisi:máš pravdu,že nic se nemá lámat přes koleno,tak že až se na to budeš cítit,tak do toho prásknete a bude to určitě super. klarisk:s tímto jsem se taky potýkala,ale já jsem pohodlná,tak že jsem nakonec podnikání vzdala kvůli tomu,že už chci mít do dvou let miminko-pokud bude štěstí přát,a tak jsem podnikání vzdala.Je běh na dlouhou trať a já na to nemám čas a svůj osobní život za to nevyměním.Tak Ti budu držet place,aby jsi to zvládla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: my mame zase trochu opacny problem - z moji strany bude o dost min lidi, nez z pritelovi, maji totiz dost velkou rodinu. Me ale ani nenapadlo, ze by jim rekla, aby si za svoje lidi zaplatili sami. Bud to budeme platit my a nebo napul s rodicema ;-) Ale když se to vezme kolem a kolem tak myslim, ze nejaka tradice byla, ze svatbu a tudiz i hostinu vystrojuje rodina nevesty, tak by ji spravne mela i platit... :-) jasne ze dneska uz to tak nefunguje, ale rozhodne by nemeli v tom clanku nasazovat na rodice zenicha :-) barbu:souhlasim s tebou helca: vitam te mezi nas, nebuj, my taky mame jen termin a 2 mista, mezi kteryma se rozhodneme. Zatim se poohlizim po stylu satu,pripadne mistu na vecer, jinak nic..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: jj, přesně tak, my rozhodujeme o hostech společně a přestože tam přítel bude mít víc členů rodiny, jsem za to ráda, naši se mnou nemluví a vztahy v rodině taky nemám ideální, takže jsem vděčná za to, že jeho rodina nejen rodiče mě berou a máme super vztah, takže je na svatbě ráda uvidím a co se placení týče, to že se přítelovi rodiče nabídli s placením je jejich rozhodnutí, my jsme si řekli, že se vezmem a byli jsme připraveni na to to zaplatit...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?