Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to pritel bude mit na aute klobouk a tyl a ja tyl a takovy to kvetinovy dvousrdce..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: prej na autě nic nechce, ledaže by měla panenka klobouk :-) takže ženicha řešit nebudem :-D jen já si musím vybrat, ta panenka je klasika, to je fakt, taky koukám po panenkách na autě... asi bude panenka...
Odpovědět
ahojky,nevíte některá jak je to s termíny na tento den v českých budějovicích? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
jaji: bohužel, mám to do Budějic trošku daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:taky jsem chtěla panáčka,ale kvůli těm problémům ho sehnat nebo to byla pěkná pálka,tak jsem se rozhodla pro cilindr. Jajinkav82:bohužel,také jsem daleko od Budějovic,ale rada zní:zavolej tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: nebo mě ještě napadlo, v Obi nebo v těhle obchoďákách mají polystyrenový předlohy pro ty srdce, že bych si ho stvořila sama, abych zase probudila kreativního ducha, určitě nikdo pak takovou ozdobu nebude mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný Petunia udělej si je sama, já si taky budu hodně věcí dělat sama sice se z toho asi brzo zblázním ale doufám, že pak budu ráda
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já se těším na léto, až budu mít na tohle všechno čas... zatím mám hotovou půlku vývazků... má nás být k 50, tak jich mám tak 25 - 30 ... ale říkám si, že zatím je čas a důležitější je teď učení...
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,já jsem levá,tak že si udělám asi jen vývazky.Chtěla jsem se na ně už dávno vrhnout,ale bez zapíchnutí to vypadalo hrozně...jak je skladujete...ty udělané?
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: mám je v krabičce schovaný, vypadaj, že to do svatby vydržej v pohodě, bez ujmy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já to zkusím ještě jednou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale já je mám prošitý a teprve pak jsem jim píchla špendlík s perličkou, možná to bude tím :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já je mám taky v krabičce, stejně tak jako čokoládky,
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to šikovný, ale koukám, že čokoládky jsi nám ještě nevyfotila... škoda...
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, chystám se to nafotit o víkendu, včera jsem dělala první jmenovky, tak to chci cvaknout vše najednou, a hlavně když jdu z práce tak je tma a já chci na focení denní světlo mám jen mobil, tak abych to ještě nezhošovala tou tmou
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, tak to jo... my už naštěstí máme foťák, takže vím, jaký to je...
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě to napadlo prošít,ale říkala jsem si,že se to tak nedělá.Z toho špendlíku to prostě vyjíždí a jak se to hne,tak to není pěkné.Díky za radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://hradecky.denik.cz/miminka/mimi... tohle miminko je můj krásný synoveček Dominik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: stačí dva stehy, a drží to samo :-) a špendlík jen na ozdobu, Lowe to má taky prošitý a perličky našitý, prý dá zavírací špendlík...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo mám je taky šité, jistota je jistota , než aby to potom svatebčanům padalo
Odpovědět
Profilova fotka
jj, kdyby to padalo, bylo by to "nespolečenské" a fouxpaux :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi budu vypadat jako ketén..ale co to jsou ty vývazky, o kterých j tu furt řeč.. a na co se t používá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tohle.. http://www.beremese.cz/album/view.php... proste to co se dava k mirte do klopy svatebcanum
Odpovědět
Profilova fotka
a joo, mašličky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,máte fakt nádherný fotoalba,super nápady! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helco: nevypadáš... ono se to všude jmenuje jinak:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tema uz asi taky pristi tyden zacnu pekne do krabicky holky jako vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helco: a pěkně prošít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petuuu :-) jeste radu od profíka,kolik ma merit asi ta bila maslicka a kolik ta barevna? At muzu spocitat,kolik masle koupit x-) asi to prosiju krizkem :-x :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Helco: já ti to naměřím :-) ale já to brala od oka, jak to vyšlo tak to je :-) záleží jakou kombinaci chceš, mrkni mi do alba, jestli budeš mít taky víc barevný nebo víc bílý :-) ale to si to pak jen vyměniš :-D Jdu to změřit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?