Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevite nahodou co je to za saty?.. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz nic uz vim co je to zac, jenom sem je na modelce nepoznala protoze ta pod nima ma sirokou spodnicku
Odpovědět
Profilova fotka
TUli: bohužel neporadím... dnes jsem absolvovala další návštěvu u budoucí tchýně a prý i babička by se přidala finanční částkou, abchom měli hostinu a zábavu po tom v restauraci... asi to tak definitivně dopadne... sice jsme chtěli jen oběd s rodinnou a pak nějakou grilovačku, ale asi se s tím smířím, hlavně to budu mít bez starosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to moje příbuzenstvo se skládá už jen z rodičů,a to i u mě i u přítele,ale kvli penězům mě to nemrzí....Ikdyž přiznat,každá kačka dobrá!Moje kamaráda od sousedů,příbuzných v darech dostala 120,000,-...to se u nás stát nemůže:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nas je to presnej opak, rodiny je az moc:-) i kdyz sme to zredukovali tak bude tricet lidi jenom rodina moje a pritelova...
Odpovědět
jj tak to máme i my,zveme hlavně rodinu a ostatní až podle toho kolik budeme mít penězík,je to blbý ale nedá se nic dělat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nás to teda vychází dohromady taky na 30 os,ale to je hlavně tím jak jsou naši rozvedení,z toho to jsou tři děti,pak samozřejmě svědci mají také své polovičky a ono to skáče jak houby po dešti:o).Jinak jsem se chtěla omluvit za to jak píšu,ale jsem v práci,atk kalpám co to jde,když nemám klienta,a pak když to po sobě čtu,tak bych si napráskala...no,mějte se mnou trpělivost,ale doma přítel nadává jak nic jiného nedělám,že je ještě spousty času a pro mě je to prostě něco zábavného-takový termínovyný koníček:o)
Odpovědět
já mám docela problém,budeme tam mít hodně dětí a já potřebuju pro ně nějakou zábavu :-( barbucha81:to nic jsme na tom stejně akorát,že já tady nemám žádného klienta ale ukecanou máti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: to znam ja to doma posloucham taky ze uz zase sem na strankach te sve sekty:-) my budem mit asi tak do 40 lidi, budem brat jenom par hodne dobrych kamaradu, aby tam byly aspon nejaci mladi a se zbytkem to oslavime dopredu na rozlucce. jenom nevim jak se kamaradi budou tvarit kdyz po nich budeme chtit aby prisli sami, protoze u vetsiny drahe polovicky bud nezname, nebo to tak stridaji ze to ani znat nejde:-).. ale sna dto pochopi, prece jenom i tak pocitam ze jenom dostina vyjde na takovych 40.000 plus dalsi veci a bojim se bojim ze celkem svatba za skoro 200.000 bude:-((( to je des
Odpovědět
Profilova fotka
treisi:deti sem se bala ale nastesti tam bude jenom 1.5 roku stary synovec a ten je zlaticko..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se v sobotu byla domluvit s kuchařkou (známou mamky) a líp to snad nemohlo dopadnout, uvaří co budu potřebovat a za ty dva dny práce si neřekne víc jak 2. tis. to je super, jsem moc spokojená. Jinak u nás moc dětí nebude, a čokoládovou fontánku nechystám, sice mám čokoládu moc ráda, ale na svatbu ne. Docela mě zaskočila kuchařka svým tvrzením, ale asi má pravdu. říká, že předkrmy se už moc na svatby nedělají, že začínají rovnou polévkou a hl. jídlem a pak krájení dortu a kafe. No asi má pravdu, a tam co to budeme mít, tak je to asi nejlepší řešení, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bude klasika:předkrm bude,a to šunková rolka-tu já miluju:o),knedlíčková polévka s nudlemi a svíčková...jen jsem zvědavá,jaká bude,protože nejlepší svíčkovou dělá moje drahá polovička a já jsem tím pádem už pěkně rozmazlená.Jako dezert bude dort.Spíš mi dělá starosti raut-co na něj,aby to nebylo prázdně,ale nestálo to hodně peněz???To je hrůza,já bych chtěla všechno se slevou:o) treisi:nevím jak to budeš mít s hudbou,ale moje kamarádka měla DJ a ten se prostě o to postaral....až jsem žasla..
Odpovědět
Článek se načítá
lowe: taky asi nebude dělat předkrm,celej den toho panání bude hodně a na jednom mini jídle se svět nezastaví barbucha81:my budeme mít asi vlastní hudbu,máme né moc velkej sál
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky takmi budem mít asi 50 lidí a k tomu 12 lidí, i když jsme se snažili to proškrtat tak nám to moc nešlo, chceme všechny nakom nám záleží. Na jídlo budem mít polévku- ikdyž ty já moc nemusím a tři druhy masa s americkými ramborami. na předkrmu jsme se neshodli tak jsme ho rači vyřadili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nás taky bude k padesáti... k hamání budeme mít knedlíčkovou a svíčkajdu :) no a na rautík chceme nějaký řízečky a sýrový roládky a chlebíčky nebo jednohubky... jinak bych to taky neřešila ať si každej dá na co má chuť... pro každýho bude něco...
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha81: na raut můžeš dát cokoliv, od sladkého po sláné, kyselé, saláty, ryby, minidezertíky, všechno možné, neboj pak budeš mít ještě málo místa. takže to je super, takže nejsem sama kdo vynechá předkrm, já mám taky ráda šunk. rolku, ale ten den, tam bude pak tolik jídla, že z jedné maličkosti se svět nezboří. Jinak my nakonec budeme mít asi taky živou muziku, DJ jsme nakonec zavrhli raut mít také nebudeme, protože to není moc prostorově možné, jelikož by si lidi museli chodit k rautu, který by byl u muzikantu a přes taneční parket, a to jak říká kuchařka málokdo by tam šel, docela mi to mrzí, ale má asi pravdu, říká, že je lepší dát na dezertní talířky od všeho trochu a každej si u stolu vezme na co má chuť, a hlavně, že když něco dojde, tak to vyndá čerstvé, vyhlazené z chladáku, a ne okoralé, oschlé z raut. stolu, co Vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít DJ-protože je to známý a bude to tedy za dobrou cenu,živá hudba je určitě lepčí,ale každá kačka se počítá:o).Tak že už připravuji seznam,co bych tam určitě chtěla mít hudbu:o). Lowe:myslím,že když to bude na stole,tak je to v pohodě,prakticky stejné jako raut a nemusíš udělat ani krok:o) Ale my to bude mít v restauraci,která má dvě části,tak že to bude takové volnější...
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky šetříme každou kačku, ale kapela je prostě kapela, tedy o té naší se to asi nedá říct, má totiž jen dva členy ;-) tak to je jasný, že když je na to prostor, je stopro lepší, ale u nás to bude asi nejlepší řešení, a taky kamarádka to měla vedle v salonku a trvalo hodně dlouho než se objevil ten první človíček který se odvážil jít si pro něco k jídlu, hodně lidem to vadilo, že na něho koukají ostatní co si vybírá, mě osobně to bylo jedno ať čučí ne?
Odpovědět
ahojky :-) fakt se nekdo stydi jit si pro jidlo? to nas ceskoslovensky narod neni vytrenovany ze svedskych stolu na dovolenych? jme prece znami tim ze se nejen nestydime, ale jeste si nabereme do kapes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo Keliška je toho důkazem co? ale něco jiného je, když Tě nikdo nezná a nebo když Tě zná půlka příbuzných
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím,že o ostych se postará pár skleniček lahodného moku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný, že tak okolo desátý už to bude v plných obrátkách a každému bude jedno kdo ho zrovna sleduje
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. i já budu mít raut. a vůbec se nebojím toho že by někdo si pro něco nešel. uvažuju i o ovoci a zelenině... aby tam bylo i něco pro ty kteří drží dietu jinak živou hudbu mit asi nebudu. asi tam bude známí který bude kroutit cédéčkama. taky už ted třídím písničky..... jen nevím jak s alkholem asi nebudem nikomu platiti tvrdé. nechci aby se tozvrtlo i když nás bude tak 22... no tohle ještě nemáme probrané, ale jedna známá to tak měla. platitili jenom víno...
Odpovědět
Profilova fotka
petra8619, to je jasný na raut. stůl ovoce a zelenina 100% patří, různé saláty a tak, to je právě ta výhoda, že tam můžeš dát cokoliv no my to máme v takové "jídelně" takže co nakoupíme tam bude, a když se něco vypije dřív, tak prostě budou mít smůlu a basta, takže tvrdý alkohol také bude jo holky chystáte se někdo dělat tombolu naruby?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak my budem mit urcite predkrm ale ne rolku tu nemusim, pak polivka a pak nejaky maso s opecenyma bramborama. na veceri budou rauty (rizecky, sekana, rolady, gulasek, salaty, peceny prasatko,...).. jinak my budeme mit urcite zivou hudby, a budeme platit i tvrdy alkohol ale vybereme treba jenom tri, ctyri druhy a tak si musi z toho vybrat. jo a vcera sem si koupila nadherny pradlo pod saty, takze kdyby nekdo z brna kupoval pradlo v galerii jak je evanie tak mam 10% slevu tak klidne pisnete...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, po delší době se zase hlásím...měli jsme s přítelem takovou menší "krizi" - právě ohledně svatbičky, drahý najednou začal panikařit a řekl, že se mu to zdá ještě brzo...takže nejdřív byly nervičky a slzičky a dlouuuuhé povídání...a teď jsme v takovém příměří - o svatbě se bavíme dál, ale termín je neurčitý (ačkoli je pravda, že jsem rezervaci toho našeho, původně vysněného, zatím nezrušila - co kdyby, že? Ale jinak je to teď mezi náma moc krásný, možná lepší než dřív, takže mám pořád naději, že to jednou přijde...Před 14 dny jsem byla na matrice vyměnit si občanku a paní už tam pro mě měla v deskách připravený formuláře na svatbu Tak jsem je dovezla domů, miláčkovi ukázala a musím říct, že si je podrobně proštudoval...a už vůbec nepanikaří. Co jsem se zklidnila a začala mu dávat najevo, že na té svatbě můj svět nestojí a že důležitý je pro mě on, bere vše nějak líp:-) Chjo, chlapi! :-) A novinka - po menší předsvatební panice u mého drahého se situace zase mírně stabilizovala a miláček mě v sobotu překvapil výletem do hotelu Obora, kde bych ráda měla hostinu - a bylo to úžasný! Krásné prostředí uprostřed lesů, krásná restaurace, přeochotný personál - skvělý číšník nás s úsměvem obsluhoval - dali jsme si předkrm, polívku, jídlo a dezert - taková zkouška - a fakt výtečný! Ceny také přijatelné - na kvalitu. Ochotně nám ukázali také pokoje a terasu, kde se dělá venkovní párty s rautíkem a ještě nám dali kalkulace z několika svateb, abychom měli představu...prostě skvělý! Z výletu jsem měla obrovskou radost, protože kdyby si mě nechtěl vzít, nedělá to...a nadšení jsme byli oba. Nakonec jsme to završili premiérou Hamleta v pardubickým divadle i s mým synkem, krásnej den to byl! Takže už máme jasno v tom, KDE se bude papkat, slavit a spát...jen to KDY je pořád ve hvězdách, ale doufám, že dodržíme původní termín..
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk: neboj to je normalni ten muj mel podobnou krizi v zari kdyz sme zamluvili termin tak to nejak neunesl a zacal panikarit ze to odlozime a tak, ale hned druhej den uz to obracel ze to tak nemyslel a ted uz je v pohode, skratka se chlapum do chomoutu nechce tak chvili kopou kolem sebe a vyvadi jako maly ale stejne se s tim smiri:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: díky za slova útěchy, myslela jsem si to, že to tak chlapi mají:-) víš, byla jsem celá léta sama a nejsem vdáváním nijak posedlá (teda nebyla jsem:-D ), ale vím, že on je ten pravý a už nechci na nic čekat - nemám důvod. Vím, že on je mladší a asi se mu do chomoutu nechce, aby si ho kluci nedobírali, ale vím, že i on je se mnou šťastný a pro společný život je podle mne manželství lepší než společné žití na psí knížku, ačkoli to neodsuzuju, to vůbec ne. Ale chci být jeho, toť vše:-) A můj syn ho taky miluje a je s ním šťastný - a naopak - tak proč to nezpečetit;-) Jinak - koukala jsem do tvého alba - tobě fakt sluší i pytel - ve všech těch šatičkách vypadáš kouzelně, ale pokud můžu doporučit, vyber si korzety bez ramínek, ty ti zbytečně zkracují tvou krásnou postavu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je to v pohodě,ale štve mě,že spousta lidí si myslí,že ho k oltáři táhnu z donucení...přitom s nápadem přišel on,já ho už akorát realizuji :-D Jinak co se týká pití,tak protože to bude v restauraci,tak bude omezený výběr (víno,pivo,nealko a nějaké panáčky) zadarmo,ale burbon,tequila a pod....buď na to pozveme my (novomaželé) nebo ať si to ten dotyčný zaplatí hned na baru.Myslím,že není zapotřebí ten nejdražší alkohol-a znám ty co normálně pijou sklepmistra s colou a na svatbě si pak strhnou nácka...holt,všude jsou takový...
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss:teď jsem na to mrkla detailně,a taky bych ti doporučila šaty bez ramínek,mě se na Tobě nejvíc libí šaty č.2
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?