Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: uprimne, muj styl to neni to jde videt i podle satu co sem zkousela, ale libis se mi v nich, hezky ukazou uzkej pas, jenom z fotky to vypada ze by mohli byt o kousek delsi ale mozna je to tim jak stojis. a ja jenom tise zavidim tu vlecku, vzdycky sem chtela dlouhou vlecku ale u strihu satu co budu mit to nejde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: jasný, každá máme svůj styl, to jo, ale díky za hodnocení... dýlka je dobrá, jen asi opravdu stojím blbě a paní říkala, že jsou i na jinou spodničku, uzší o malinko, to pak taky bude znát...
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme vcera byly na matrice vyplnit vsechny papiry, tak uz mame oficialne zamluvene 19.9.2009 11h., pani mi rikala ze je na 19. peknej naval ze budou muset oddavat oba oddavajici celej den... petu: ja ti tak zavidim ze vis jaky saty chces, ja sem si myslela ze vim ale dneska sem koukala na fotky, ze bych teda jeste pred vanocema objednala at to nemusim resit ve zkouskovim a ja najednou vubec nevim co chci...uz ani nevim jestli chci strih jako maji co sem zkousela ty 2, nebo jestli chci ty 7. v obouch sem se citila super a o to je to horsi. ja vazne nevim.. :-( :-(
Odpovědět
Ahooooj holky, zdravím po dlouhé době :-D
Odpovědět
holky, co říkáte na obřad večer? třeba kolem 19h :-D já pořád nevím, máme na výběr dvě místa, na jednom by sme mohli mít obřad na 12h a u druhého až večer, cca od 18h :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,to vám zavidím mít již zamluvený termín.Mě na matrice řekli,že je dost času,že nemají kalendář a ať si příjdu po Novém Roce :-( A protože už máme doma oznamko s datumem i časem,tak mám docela strach jak to dopadne,když ta příjemná paní nebal schopná si zaevidovat jeden pitomej,pro mě důležitej datum!Jina šatky ještě nevybírám.Mám jedna vyhlídnuté,ale jsou až z Plzně,což pro mě znamená 350km,ale i to jsem ochotna absolvovat,prostě jsem se do nich zamilovala.Jen je problém,že nemají skrácenou délku,která by měla být až v únoru,tak pak se to rozhodne.Krom oznamka mám drobnosti na dekoraci,mašličky na vývazky a korunku,ale zatím nic jiného...
Odpovědět
pet, já chci taky fotku šatiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katalines: ty jo obřad tak pozdě? proč ne každého věc ale já bych to nevydržela... no záleželo by na tom jaký by byl program do té doby.... já bych do toho asi nešla... ale zase je to originální..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: tak mi pošli mailovou adresu a já ti to pošlu :) co se týče obřadu, je to jen na vás, jak to chcete, zase ušetříte za oběd :D my to máme zamluvený na 11 hodinu jako tulikis, myslím, že to je taková normální obřadní hodinka :) ale proti gustu...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: šatičky ti moc sluší, myslím, že tvá postava je naprosto normální, o to líp, že jsi hubená, to si na sebe můžeš vzít celkem cokoliv, mám jinou představu o šatech a tobě padnou suprově, jen ta délka? A vlečka je naprosto super
Odpovědět
Profilova fotka
tak děvčata oznámeni už je doma. proč tak brzo? bude to dáreček pro miláčka :-D vypadá uplně suprově...jsem asi hodně velká citlivka. ale měla jsem slzičky v očich :-)
Odpovědět
pet, katalines@seznam.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katalines: vecerni obrady jsou hodne v mode v americe ze pak maji rovnou veceri, pritel to tak taky chtel ale razne sem mu to zatrhla:-))) chci si ten den uzit a asi bych mela pocit ze to az moc rychle uteklo kdyby ten den zacal az tak pozde..
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: dík, s tou dýlkou se ještě poptám, ale myslím, že fakt bude dobrá, jedny jsem na sobě měla a paní hned říkala, že ty mi nejdou, páč jsou krátký, tak tohle by snad taky řekla... a ona je vlastně musela povolovat, u pasu byly zabrané o 4 cm, tak možná jsme to vyfotili ještě zabrané... Kyt: fotky pošlu:)
Odpovědět
Ahojky holky, včera jsem byla na jedné akci,byla tam čokofontána.Jsem ráda,že jsem ji ještě nekoupila a kupovat ani nebudu,všichni byli od čokolády a to tam bylo jen pět dětí,skoro všichni někde měli flek . Jsem zvědavá jestli to vyperu,jeden klučina se mě chytl za kalhoty a mám tam otištěnou ruku. Když si vezmu,že na naší svatbě bude cca 10dětí tak by to nebylo zrovna nejlepší tam mít fontánku. No a největší pecka byla když jsem viděla jak je kolem fontánky všude čokoláda 8-( jo k tomu večernímu obřadu:Kdyby jsem mohla tak se vdávám 19.9.2009 v 19:09 :-D Ale chci tomu dnu věnovat celých 24hodin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: ja uz mam fontanku doma tak me nedes, ale budeme mit jenom jedno dite a tomu bude 1.5 takze samo k ni nepujde a ostatni to snad zvladnou, chci to dat na stolecek bez ubrusu aby se to kolem mohlo vzdycky otrit at tam neni bordel..tak snad to nebude takovej des
Odpovědět
tulikiss: Já jsem z toho byla na mrtvicu,ale snad se ti to nestane ;-)
Odpovědět
tulikiss:víš,že máme podobnej závoj? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) jak tak koukám je nás tu plno co máme společný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu někdko z Ostravy???
Odpovědět
Ahojda,já jsem bohužel od Olomouce,pročpak?
Odpovědět
Profilova fotka
je se tak ptám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik toho už máte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: koukala sem na ten zavoj, akorad ja ho nemam na hreben tak snad si s tim kadernice poradi...
Odpovědět
já mám jen- ubrousky,závoj,svatební album,nůžky.Domluvený svědky,zamluvenej termín,sál a kuchyňku.
Odpovědět
tulikiss:hřeben jde koupit a opatrně přišít
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam: zamluvenej termin a vypsany papiry na matrice, zamluvenej zamek a restauraci, kapelu, fotografa, udelany vyvazky, koupenej podvazek, zavoj, kravaty, krabicky na vysluzky a to je snaz zatim vsechno, a uz amm asi i vybrany jaky saty si necham sit...
Odpovědět
jo ještě fotograf je domluvenej ale jen na půl,šaty už jsou taky vybraný
Odpovědět
tak už je fotograf zamluvenej...máme s ním schůzku měsíc před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme fotografovi říkali, ale prý je ještě času dost :-D a do restaurace ještě musíme jednou zavítat ať to domluvíme... jinak termín i s časem už máme zamluvený, papíry máme zatím doma, zámek je zamluvený a vývazky se postupně dodělávají...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?