Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky: je to koukám všude stejný, taky jsme se o svatbě začli bavit nejdřív jen tak, že se vdává spolužečka ze základky atd... no a pak jsme vymysleli tohle dobrý datum a pak jsme si řekli, že se prostě chceme vzít a tak to chceme a už se těšíme oba ...
Odpovědět
Profilova fotka
petunia - ahojky:-) konečně nám to zase funguje, co? celý odpoledne jsem byla nervózní:-D naše datum je geniální a já pevně doufám, že nakonec bude i MOJE:-) tedy NAŠE:-) abych nebyla za sobečka:-D nevím proč, až teď jsem si všimla, že jsi Náchoďačka (nebo z okolí?). Já tady teď taky už 3 roky bydlím....můžu být zvědavá odkud jsi a kde bude svatbička?
Odpovědět
koooooonečněěěěěěěěěěěěěěěěě :-D z toho výpadku budu mít doživotní trauma :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj, tak zase na skok, i jsem neco docetla... petu: plosim plosim fotecku satu: beruska279@centrum.cz :-) jo a jinak u nas prevlada panika ale ted dokoncujeme strechu takze to nehrotim...pred Vanocema se chci jit podivat do potencialni restaurace, do telefonu tvrdili ze casu dost tak jestli bude rezervovana, asi dostanu infarkt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klari: bydlíme na Novém Plese, přítel jezdí denně přes Náchod do Práce :) a já osobně jsem se tam i narodila :-) a svatbička bude na zámku v ratibořicích :)
Odpovědět
Profilova fotka
beru : fotky jdu hned poslat :)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou tam :)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: jé, tam to bude určitě taky krásný! tak hlavně, ať všechno klapne na jedničku:-) napadlo mě, že bychom si - stejěn jako holky z jiných diskusí - někde mohly dá spicha na kafíčko nebo vínko a pokecat a tak...co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: jo podobne jako jsou ty dvojky si chci nechat usit, jeste teda vaham nad jednema, ale ty sem nezkousela....u ted c.2 mi vadi ze se lesknou a nemaji skoro vlecku, tak to musim nejak vymyslet.. klarisk: neni to tak ze by m isluselo vsechno, ale dobre se to posloucha:-))), spis sem nezkousela strihy co vim ze by mi neslusely, kdybych si oblikla nejakou hezky sirokou sukni to by ste teprve koukali:-))))) normalne sem zjistila ze sem na techle strankach zavisla, sice sem nechtela vcera nic vic psat, ale ten pocit ze nemuzu protoze nejedou, no des...
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky budete mit druzicky? ja o nich porad uvazuju, ze by mi pomahali se zdobenim aut oblikanim a treba i roznosem kolacku kdyz se budem fotit..jenom porad resim jak to udelat se satama sehnat nejaky do oranzova aby nestaly moc je nadlidskej vykon.. tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky mě ten výpadek včera zaskočil:o) Jinak družičky mít nebudu,asi bych holky nepřemluvila,aby byly ve stejnokroji.A prstýnky mi asi ponese synovec,ale je to takové šídlo,že nevím,jestli mu to mohu svěřit:o),taky bych mohla být bez prstýnků. Včera jsem se poprvé odvážila vejít do svat.salónu s tím,že si zkusím první šaty....a paní si mě nejdřív nevšímala a asi po deseti minutách se zeptala co si přeji...odpověď byla,ať příjdu o víkendu,že je dneska na to sama...tak že žádná zkouška neproběhla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: já budu mít jen jednu družičku, skoro 5 letou holčičku takové ty družičky známé z am. filmů mít nebudu, kamarádky, sestry, a svědkyně snad rádi pomohou mě do šatů a s výzdobou aut a tak dál ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
TOMBOLA: holky chystáte se dělat tombolu, tu svatební jako naruby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jo, ten včerejší výpadek byl o nervy - ač jsem měla dost práce, pořád jsem klikala, jestli už to funguje - ať žije další závislost! :-D Co se družiček týče, budu mít dvě desetileté spolužačky snyka - dvojčata - jedna hnědá, druhá blond, krásný kočinky, chtěla bych, aby mi pod nohy házely okvětní lístečky. Prstýnky nám podá syn - ten mě taky na mé přání povede k oltáři, i když tátu ještě mám, ale teď už mě předává on, takže mi to tak přijde správný. No a budu mít i jednu velkou družičku, 15letou dceru mé nejlepší kamarádky a svědkyně, to už je mladá dáma...asi je nebudu nutit k nějakému stejnokroji, ale o šaty se jim postarám, to se asi sluší - jen ještě nevím jak - zda koupit nebo ušít. To se uvidí...jen to musí být na poslední chvíli, protože holky pořád rostou:-D lowe : tu tombolu určitě mít budeme, je to podle mě super nápad a legrace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk a budete jí prodávat, nebo jen dávat, já pořád nevím, jestli jí normálně prodávat nebo ne, ale na druhou stranu by se vydělala zase nějaká kačka
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: já bych to asi prodávala - za libovolnou cenu a tím bych pověřila děti - těm nikdo neodmítne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Svatebčané toho od nás budou mít zadarmo až až...a dary neočekáváme - známe naše rodiny:-D Takže ať se aspoň trochu plácnou přes kapsu...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk: takže budete normálka vybírat kačky, že jo. Mě to také napadlo, protože už mám vyrobené svatební noviny a ty jim chci dát jako na památku a budete mít všechny lístky výherní nebo to uděláte jako klasickou tombolu 1/3 vyhrává?
Odpovědět
Profilova fotka
love. asi bych udělala výherní všechny, ale jen tak každý třetí by byla nějaká *cena*, za ostatní by bylo aspoň lízátko (počítám, že ho dostanou stejně děti, ale je to lepší pocit aspoň něco dát...)
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš to je dobrý nápad, a uděláte to jak je v tom návodu? např. pro dlouhé zimní večery: (smíchaná rýže s čočkou) sladké mámení: (sklenice medu) nebo chystáte něco jiného?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, chystáme přesně tyhlety vtipný záležitosti - v našich rodinách nikdo léta svatbu neměl, takže to znát nebudou:-) inspiraci jsem načerpala tady v diskusích od nevěst a jsem z toho úplně nadšená! Zvlášť mě rozesmály zasněžené alpy a 3D puzzle pro náročné (strouhanka a fotka rohlíku:-D ) myslím, že jako zábava na svatbu to je super, karaoke u nás asi nemá smysl - do toho by nikdo nešel. Živou hudbu taky neplánujeme, bude DJ (shodou okolností můj EX a otec mého syna - máme skvělé vztahy i s mým budoucím manželem se mají rádi, je to pěkný, ani jsem nečekala, že to tak hezky bude klapat, zvlášť proto, že jsme se rozešli ve zlém a trvalo léta, co jsme spolu vůbec nemluvili...). Ještě k té zábavě - máš ještě nějaký tip? Já totiž už nic moc nevím a takové ty rituály začepení a únosu nevěsty nám nic neříkají.
Odpovědět
Profilova fotka
jo to je super, taky u nás dlouho žádná svatba nebyla, takže to taky nikdo znát nebude, jen nevím jestli někdo nebude pak naštvaný, ale co ne? jo ten rohlík je super, ten chystám na 1000% co je karaoke? to je fajn, že vám to klape, u nás se ségra rozešla s otcem své dcery když jí byl rok a dodnes se spolu nebaví, a to je jí už 14 let. začepení? nevím co je? jiná zábava nevím, pak ženich poznává se zavázanýma očima nevěstu podle kolene, něvěsta podle hrudníku poznává ženich, vždy je tam aspon dalších 5-6 žen, mužů ale to znáš ne? pak na začátku před hostinou, se rozbijí talíř pro štěstí a nevěsta + ženich spolu zametají nebo se připraví poleno a oni dva spolu ho musí pilou přeříznout nebo se vybírá do střevíčku nevěsty pěníze, jako že si jí chlapy kupují na svatební noc, a musí přeplatit ženicha
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ad rodinné vztahy - u nás to bylo složité - s EX přítelem jsme chodili dva roky, ale nikam to nevedlo, tak jsme se rozešli, já pak měla půlroční známost a otěhotněla jsem (ovšem po jedné, opravdu jedné jediné noci s mým ex, po oslavě mých narozenin, když se na mě můj tehdejší partner sprostě vykašlal - později jsem zjistila, že si také užíval s jinou), prostě složitá *legrace*. S tím novým partnerem jsme se i tak rozešli, pak se dlouho táhly spory o určení otcovství, což našim vztahům nijak neprospělo...pak se narodil syn a já byla stále sama...ale když bylo malýmu pět, nabídla jsem ruku se smíru a povedlo....před rokem jsem potkala svou životní lásku, svého přítele, se kterým máme úžasný vztah a ten mě de facto dovedl až sem:-) malýmu už je deset, je to skvělej kluk a my jsme úžasní přátelé - taková velká, hezká rodina:-) Asi z toho napíšu nějakej román:-D:-D:-D Ad tombola - za tohle nikdo naštvaný nebude - je to sranda a většinu věcí i tak zužitkuješ...Puzzle/rohlík nemá chybu!!! A kolik těch cen v tombole asi plánujete? - karaoke - zpěv známých písní do melodeie - http://www.karaoke-zabava.cz/ - začepení - jakože se holka dostane pod čepec, takovej rituál, spíš asi na Moravě používanej - myslím, že je to už - fakt jen pro ty, co ctí tradice... - poznávání ženicha a nevěsty je fajn - lepší je poznávat ženicha podle uší:-D - ostatní je taková klasika, to asi bude, uvidíme - vybírání do střevíčku vynecháme - radši budeme vybírat za tombolu
Odpovědět
Profilova fotka
nevím kolik cen, ještě to nemám tak promyšlené budeme mít kolem 50 hostů, ale nevím jak to udělat aby každý měl aspon jeden výherní lístek do střevíčku určo vybírat budeme, protože to by náš táta nepřežil
Odpovědět
Profilova fotka
My tombule nebudeme asi dělat-asi hloupý důvod,ale 08.08.2008 jsem na svatbě kamarádce a ta ji měla také.Vypadalo by to,že se opičím a nechci jí kazit dojem ze svatby a chci se ušetřit komentáře....kdyby to neviděla u nás...Jinak pro Vaše info.v tombole měli zájezd pro dva dle vlastního výběru=lístky na MHD,navigace=klasická mapa,bom boniera=kost.cukr....Dále vybrali penízky na tanci s nevěstou-což byly pěkné sumičky,samozřejmě,největší musel stejně zaplatit ženich:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: no, to je jasný, že takhle by to asi mohlo vypadat jako opičení, to my s lowe to máme v tomhle ohledu jednodušší...ta naše tomola bude pěkně nápaditá (nápady mám teda odsud, ale to se počítá, ne? ) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk: to je jasný, pořádně si to užijeme ne? Myslím, že se to bude líbit, tedy doufám, že bude i sranda, a hlavně to bude něco nového, alespon pro ty naše příbuzné, zítra se do to pustím, ...tedy alespon udělat plakáty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: to je jasný! ten den se musí líbit hlavně nám...a pokud nám to hosté zkazej, nedostanou večeři:-D Ale závidím ti, že už můžeš něco dělat...já jsem trochu pověrčivá a jelikož ještě nemám šutrák (zásnubní prstýnek), nedělám a nekupuju nic - aby se mi to nějak nepodělalo...i když bych už ráda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
klarisk: já mám prstýnek skoro rok, takže do roka a do dne svatbu taky nestihneme, když říkáš o té pověrčivosti, také jsem, ale nesmí se to přehánět, a hlavně na to nemyslím, že by se mělo něco zkazit jinak toho už mám celkem dost, noviny mám hotové, no dělala jsem je téměř dva měsíce, ale jsem s nima spokojená, a oznámení a takové blbosti mám také, v očích mé svědkyně (je 13 let starší) jsem cvok, a pro jiné také, ale já říkám že život přeje připraveným ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: já jsem sice o ruku už *požádaná* byla, ale to jsme spolu ještě ani nechodili, tak to vlastně spíš začalo, takže to neberu ani nijak extra vážně, ačkoliv to spolu vážně myslíme. Lepšího kluka jsem fakt ještě nepoznala! A ad ty noviny - neposlala bys mi je, pls? Jen na zkouknutí a pro inspiraci, já jsem vlastně původní profesí novinářka, takže mám svou představu, ale pro příbuzné - aspoň ne pro ty moje - nemůžu dělat nic extra intelektuálskýho:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?