Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky :) já o nikom nevím, kdy by se bral před námi nebo po nás, a to prý svatby jsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nejdříve vše nej Pet:o) Jinak u nás to bude jako u většiny.Já doma a přítel u rodičů.... Přítelovi se moc nechtělo,ale nakonec ustoupil.navíc u nás by to bylo komplikované.Naši jsou rozvedeni a navíc mamina má byt 1+1.....tam by se mi asi nikdo nevešel.... U mě bude spát moje ségra a zároveň svědkyně v jednom. Včera jsem se zkoušela líčit sama profi líčidlama a byla jsem nejvíc spokojená.Byla jsem to já a přitom to mělo jiný nádech,tak že včera bylo rozhodnuto.I přítelovi se to líbilo ze všech možností nejvíc...akorát si nebudu umět dát Ty nalepovací řasy:o(,ale lepší vůbec než špatně a pak při obřadu mrkat.....
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: děkuji i tobě :-)
Odpovědět
petu: my tam budeme sami, před námi ani po nás žádná svatba není. Ale v neděli tam jsou svatby dvě a moje svědkyně mi povídala, že se jí vdává sestřenice a je to zrovna v tu neděli 20. a na "našem" místě. Takže jdou na naší svatbu a v neděli si to zopakujou, alespoň si myslím, že mi říkala, že tam půjdou, to si nejsem jistá. Ale je to taky pěkná náhoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Pet..vše nejjjjjjjjjj :-) Makak...jo jsem ze šenova
Odpovědět
Profilova fotka
jita: nám pán na zámku říkal, že před i po nás jsou svatby... :-) já se těším, prý už cestičkou na zámek nám pustí fanfáry, takže už z parkoviště půjdeme průvodem :-D to bude krásný :-)
Odpovědět
a platili jste poplatky??? My jo, protože Volyně má městem stanovaný den na svatby pátek a na MÚ a ne na tvrzi. Ale ten polateček se v celé záležitosti ztratí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se zrovna 19.9 neplatí ale jen do 12h později už jo
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také nic neplatili,což jsem se divila,protože také se oddává do 12-té h. a my to máme v 13:00 Ale také to nebylo vůbec jednoduché...já měla od 11/2008 oznamko s hodinou 13:00 a oni mi jen tak oznámili,že obřady jsou do 12-ti.Ale nakonec to dopadlo dobře,tedy doufám,že nakonec to dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: to máte pohodu, my jsme stejně museli platit, protože jsme chtěli na zámku a tam není ofiko obřadní místnost....
Odpovědět
Profilova fotka
takze petu: vse nej... ja budu spat u nasich, vlastne k nim pojedu uz v utery vecer pomahat s pripravama a pritel bude u nas na byte, domu by nemohl protoze je to 200km..ale denne se uvidime,bych to nevydrzela:-).. jinak my budem platit poplatek 1000 za to ze je vytahnem z radnice..
Odpovědět
Profilova fotka
a koukala sem a tech svateb dneska neni zas tak malo tady na beremku je jich 88, coz je docela dost na to ze je to streda..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli: to je fakt a navíc o spoustě svateb dneska ani tady nevíme :-) možná nám to večer řeknou ve zprávách, kolik lidí udělalo ten krok... prý dneska to datum nic moc, devítky jsou akční a dvojka zase vyžaduje klid a pohodu... takže se perou a nespolupracujou :) nám to aspoň zmírní ta jednička :-) prý je to lepší datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a díky za přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prý magický datum je 9.9. Ale to je všední den a my jsme nechtěli. Já myslím, že na té 19 je taky něco magického, však jsou tam taky tři 9 :-D Neví o čem se tady bavíte, když jsem v práci, ale nestíhámdočítat. Hoďte mě do obrazu. petunia- vše nej nej můžu se zeptat, kolik ti je?
Odpovědět
blani: já jsem se třeba ptala, jestli jste na úřadě platili poplatek nebo ne?? a jestli budete spinkat z pátka na sobotu každý doma
Odpovědět
Profilova fotka
jita- díky za uvedení do obrazu :-) ! My jsme platili 1000,- poplatek, protože nejme ani jeden z místa kde se budeme brát, jinak u nás na městě by jsme to měli zadarmo. Já v pátek až se vše převozí a domluví pojedu k našim a můj zůstane doma sám. Aby se mu líp spalo určitě si zajse na 2-3 pivka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Pet - vše nejlepší k narozkám, užij si je ;-) původně sme to chtěli na Rozhledně, kde bysme platili 1000 korun, alle jaksi nám jí zavřeli a dali se to megalomasnsksýho projektu za x milionu na revitalizaci Háje :-p všechnoje tam zavřený, tak smůla (naše skvělý místečko x-) ) jinak my platili asi 2380,- korun za obřad na hradě, ale je k tomu i vystoupení rytířů; Jirka chtěl původně 9.9., ale jaksi v Aši se oddává jen pátek a v sobotu a ve Frantovkách, kam spadá hrad a kde sme to byli podepsat chtěli za 9.9. 4 850,- !!! korun a ještě jen v obřadní síni - tak sem řikala, že ani omylem takový vydřiduši - jen proto, že cejtí že by mohlo bejt víc svateb a mohli na tom vydělat :-p no jinak mě Jirka ted´odjel do Prahy poprosit svýho kámoše z dětství, aby mu svědčil - pprý si to před 30 lety slíbili a on byl jemu taky za sbvědka na jeho svatbě :-) - takže na mě je za dnešek a zítřek dozařídit a doladit ten zbytek co chybí, nějak to vše spočítat a na pátek až přijede doladíme spolu hospodu a nějakej ten soudek na večer jen pro těch pár kamarádů nop a kde budu spát netuším, ale asi protože jaksi čtvrtek a pátek budu mimo domov někde na ubytovně kvůli práci a v pátek dorazim domů kdovíkdy :-p no lepší by bylo volno, jenže nastupuju teprve ve středu a nevim nevim nechci riskovat, abych o tu práci zas přišla sotva nastoupim s tim, že si hned vymejšlim volno :-S - ale to se všechno ještě doladí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petu, tak teď už ve správný den přeju vše nej. My máme svatbu na radnici, takž naštěstí žádný poplatky navíc ;-) A já budu spát u rodičů, protože u nich těď v patře bydlíme, přítel k rodičům nepojede, je to asi 200km a já bych to asi psychicky už nezvládla, kdy jel v pátek večer tam a v sobotu zpátky... potřebuju ho tady... kdo by vyzvedl kytičky a v pátek zavážel hospodu. Holky už se mi zdají noční můry v ta předposlední byla nejhorší... nastávající přišel, že už je oblečený a měl na sobě vytahaný strakatý triko a tepláky, který byly od slepičinců a jeho maminka ho ještě chválila jak mu to sluší až jsem se probudila celá ubrečená.
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: tak to mas dobry sny :-), me se zatim vzdycky zda ze je neco se satama,asi protoze sem z toho vystresovana aby mi byly protoze jsou na zip a mam je tak akorat na telo... byla sem dneska produktivni takze uz mam sepsanou tombolu a udelanej zasedaci poradek,coz byla fuska aby vedle sebe nesedeli lidi co se nemaj radi...
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc díky za přáníčka k narozkám, blani: je mi 22 :-) mě se o svatbě zdálo nějak hned ze začátku příprav, ale teď už ne, asi to bude v klidu :-D
Odpovědět
tkanicka: no, tobě se tedy zdají ale sny, říká se, že se někdteré sny vyplné, ale tenhle určitě ne :-) brum: ale v pátek máš nárok na volno, ať jsi zaměstnaná roky nebo týden
Odpovědět
tkanicko.. když se ti zdá o hov*nech, tak to znamená peníze!! :-D To je dobrý, ne? ;-)
Odpovědět
yanaha: tak takové sny bych také brala :-D
Odpovědět
jitaurbanova: no mně se zase několikrát zdálo, že jsme nestihli obřad.. Nebo že jsem na něj šla neučesaná a v teplákách, ptž jsem zaspala!! :-o Snad se nic takovýho nestane.. Ale dneska mi psala svědkyně, že se jí zdálo, že jsme v den D vstávaly v 11,10h (obřad je v 11,30).. :-D Už nám z toho všem hrabe!! 8-(
Odpovědět
a už máte vše zařízené??
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi ještě ne,už v tom začínám mít chaos.. :-) Jinak holky mě se zdálo že mě švagrová se kterou se nesnášímě pri odchodu z obřadu podkopla nohu a já se válela po schodech,potom jsem jí začala škrtit a vyhodila jsem jí ze svatby :-)
Odpovědět
katka: no, tak to je také dobrý sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak se opět hlásím, už tentokrát s plným žaludkem x-) :-D Mladej spinká, tak si užívám klidu :-) Ty vaše sny jsou hustý :-N mě naštěstí nijak nic netrápí :-) Mám už všechno vyřízené, tak se nenechám rozhodit, i když mamča, která zařizuje většinu :-N by se mnou asi nesouhlasila :-N ta určitě v klidu není ani omylem :-N :-x :-D říkala že každý den usíná nejdřív tak o půlnoci, jak se jí honí v hlavě, co je potřeba ještě zařídit a podobně :-N
Odpovědět
Já jsem byla ještě dneska objednat malé koláčky do práce. Do kanceláří dám balíčky a chlapům na dílnu koláčky. A ještě jsem objednávala šunky na pátek. Já už chci aby bylo pondělí, v neděli pečeme koláče, to bude hrozné, rozvážet se bude v neděli a co se nestihne tak v pondělí. V pondělí jdu ještě na melírek. Ve středu na nehty a brrr už to bude na dosah. A čtvrtek si vezmu asi volno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?