Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit 4 bile a 3 oranzove, pokud budou jinak jenom bile :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani perniky jsou nadherny, fakt zavidim...ja musela perniky zrusit kvuli pani co je mela pect, takze fakt zavidim
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: děkuju :-) jsem ráda,že to mám. Už jen proto,jak tuším,jak budou beztak mamky dojaté :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak uvidíme, ještě tu pár květinářství máme, takže zítra oběhnu zbytek a uvidíme jakou hodí cenu a ještě mě napadlo, pokud lilie budou levnější než kaly, že dám ty - jako ta první kyti co mám v albu jen ty růže červený ;-) jinak ten můj brouk až ted´přišel s nápadem, že bysme se mohli vzít příští rok v Indii, v Dillí - má tam kamaráda na velvyslanectví - tak mu říkám, že s tim měl přijít trochu dřív ;-) :-D
Odpovědět
brumdinka: svatba v Indii, to by bylo originální :-) Cena za kytku se mi zdá dobrá, já mám kytí pro mě, kytí na házení, pro maminky, svědkyni a babičku a v květinářství paní říkala, že se do 1500 vejdeme, jsou to růžičky, takže jestli máš ještě kytky na stoly a na auto, tak si myslím, že je to dobré. Jinak jsme včera byli doladit hospodu, vše nahlásit a ujasnit. Mám radost :-) . Jinak na druhou stranu se mi zdá, že nám někdo neustále dupe po štěstí. Co dělá s přítelem v práci kolega, dle mého názoru totální magor, tak šel před 14 dny na just marodit, protože dostal napomenutí. Takže miláček má vše na starost, asi nebude mít ani volno před svatbou, protože nemůže zavřít krám. Dělá vedoucího v pneuservisu. Stačí, že bude zavřeno dvě soboty po sobě. Takže když jsme se s tímto smířili, nedostali jsme zatím ani jeden příušnice, které měla jeho sestra před 14 dny, tak aby se to nepletlo, včera se mu rozbilo auto, tím měl ject mimo jiné i na svatbu. Takže my dneska budem shánět peníze a budeme před svatbou kupovat auto. A nakonec!!! Já jsem se v noci probudila s řezavou bolestí v očích, ráno jsem je nemohla ani otevřít. Tak se mi asi rozjíždí zánět spojivek. Co nás ještě do svatby čeká?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Jíťo to mě mrzí, že vás potkávají samé katastrofy :-( Snad už jste si to vybrali a už bude jen dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, holky: Jíťo, tak rychle k očnímu zánět spojivek je do týdne vyléčenej, když se chytí v začátku :-) ono to nějak dopadne :-) mě zas všichni starší řekli, že půjdou jenom na obřad a pak domů, že na hostinu už jsou starý... takže nepůjdou ani na oběd, aby třeba ve 4 jeli domů... nechápu....
Odpovědět
no, já zkusím dojít jen lékárny, jestli mi něco prodají. Ale stejně je to na prd, když čučím celý den do pc. Ale to jsme my, u nás nemůže být nic v pohodě. Ale musím přiznat, že na autíčko se těším, mooooc. Sice jsou mrzuté takové výdaje před svatbou, ale což. Aby jsme nakonec měli na hostinu a nemuseli si to platit hosté :-D :-D , to byl dobrý fór, co?? petu: to nechápu, to vá m celou dobu povídali, že přijdou a teď takhle obrátí??
Odpovědět
Profilova fotka
jita: hlavně ten zánět začni léčit, já s tím nemám zkušenosti ale snad to petu. ví že se to vyléčí petu: tak u nás zase všichni počítájí jak se tam zrubou zadarm...asi ale nám je to jedno, hlavně aby se bavily že? jo v albu mám nové fotečky taky jsem měla první noční můru ...svatební
Odpovědět
Profilova fotka
pet:u nás to bylo podobné,opět tchýně perlila s tím,že máme pozváno hodně mladých a v jejím v jeku jen moje rodiče a tetu se strejdou,tak prý po o. půjde domů...tak jsem jí řekla,že je to její věc.Asi doufala,že jí budu přemlouvat,ale to se spletla.Asi nějak nechápe,že to je svatba moje a jejího syna....to je jako bych se rozčilovala,že na tchánovi šedesátiny tam budou samí ,,dědci,,... No jsem poslední dobou rozladěná.V hospodě jsem se taky opět neshodli,kvůli prostoru na DJ.On by tam byl,ale to bymajitelka musela ty svý fíkusy (6x) dát někam do pr.... Lowe:prstýnky máte krásný,já pro ně jedu nakonec až v pátek:o(
Odpovědět
Profilova fotka
petu: dneska drzim palce(jestli je to teda dneska) jita: to zvladnete uvidis, ocicko vylecis a bude to dobry.. ja sem vcera kopla do futer a mam porad jeste natekly prsty na noze, tak jenom doufam ze to bude dobry a neni to zlomeny..
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: díky, hlavně ať to dobře dopadne holky spíte ještě v pohodě?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lowe: tedka dva dny sem skoro nespala porad sem lezela a premyslela co je jeste potreba udelat a na co sem zapomnela... ale vcera sme si s pritelem daly vinko a spala sem jak mimino :-), ale to by ze me byl do svatby alkac :-)
Odpovědět
tak jsem si byla koupit kapičky do očí a na noc i mastičku, abych to vyléčila :-( lowe: já spím ještě úplně v pohodě, fakt nevím, co se mnou je :-) ale nervózita se pořád drží někde hodně v dáli. Jak jsme byli včera domlouvat hospodu, tak mi pak Pavel říkal, že je to mazec, že začíná být nervózní, když se o tom takhle bavíme a domlouváme :-) a že při obřadě na něj budou všichni čumět, tak jsem se smála. Když jsme si před půl rokem, někdy v únoru byli zamluvit hospodu, tak jsem nervózní byla, klepali se mi nohy, měla jsem takové ty studené ruce a včera v pohodě. A ono je to tady příští týden!!! Wau :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: to ti zavidim, ja citim ze sem nejak vnitrne nervozni, nechutna mi nic jist a porad se citim tak nejak divne...strasne to uteklo, navic ted uz s pritelem tyden bydlim tak je to dalsi nezvyk pro me..
Odpovědět
vy jste spolu nebydleli vůbec nebo jste spolu jen tak na střídačku přespávali??
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak to jo spalo normálně, bývám docela utahaná, takže v poho ale včera to bylo asi i tím, že se mi asi pět lidí z okolí zeptala, tak co jak probíhají přípravy, tak asi někde ve mě začal hlodat červíček jestli je vše ok? jita: tak já byla nejvíc nervozní při zkoušce šatů a při telefonátech s fotografem a kameramankou, ale už je znám tak je to v poho
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no oficialne sme spolu nebydlely ale tak 4-5 dni u nej a pak par dni doma..
Odpovědět
Profilova fotka
je to des, prave sme pocitala na kolik nas vyjde jidlo na hostine co mame objednany a je to necelych 25 000,:-( a to jeste v tom neni piti a ubytovani to jenom z nasi strany bude 4000 a od zenicha jeste o trochu vic..:-(
Odpovědět
no, tak to jsem myslela, alespoň vám hosté vybaví byteček, viď?? My máme vše zařízené, poměrně nové, začali jsme spolu bydlet loni v listopadu, takže ani nemůžeme nic obměňovat. Ale pár darů jsem vymyslela a pak se snad sejdou penízky. Musíme na jaře dodělat jeden pokoj, je to půda, ale bude z toho děcák, když bůh dá. lowe: a jak probíhají přípravy ;-) ?? Máte už vše zařízené??
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak my za jídlo a pití moc nedáme, kupovali jsme si to sami, ale zase je nevýhoda, že den před svatbou se asi zbláznime, budeme dělat chlebíčky, jednohubky, tabuli a vše ostatní jídlo ..menu nám bude vařit kuchařka taky z vlastních surovin, takže super, a maso máme za dara táta je myslivec, takže ho dostal zadarmo
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak hooodne usetrite, ale zase v jine hospode bych za to jidlo dala dvakrat tolik a hlavne je v tom i 60kg prase, takze to zase tolik neni..
Odpovědět
tuli:nám taky předběžně říkali, že se do 25000 vejdeme, ale když jsem viděla, co jsme si tam včera všechno naporoučeli, tak jsem povídala, že když nám to vyjde do 35000 a něco nám zbude, tak budeme jedině rádi. Já jsem ještě nestačila udělat ty vývazky, nevím vůbec jestli to stihnu. Popřípadě koupím ty, co se mi vůbec ale vůbec nelíbí :-p
Odpovědět
lowe: tak tím se taky ušetří, to je pak milé a když možnosti jsou, tak by byla škoda je nevyužít, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
jita: to stihnes ja je delala jeden vecer u televize, pak uz mas takovou praxi ze uz se skoro nemusis divat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se hlásím, že jsem se vrátila z města a už mám komplet všecko x-) Mám takovou radost x-) Teď si jdu udělat nehtíky, do konce týdne vyzkouším to líčení a účes a můžu se vdávat :-N My za hostinu taky nedáme moc. Vaří babička z našich surovin a jediné, co se nakoupí je pití a nějaký ty kravinky kolem. Objednávali se chlebíčky a obložený talíře, s tím se nikomu dělat nechtělo :-N ale zase za super cenu, tak je to dobrý :-)
Odpovědět
makak: uděluji pochvalu, taky bych chtěla mít vše hotovo ;-) ještě musím přítelovi přišít knoflík na kalhoty. Kupovali jsme nový oblek a když ho doma zkoušel na zkracování nohavic, tak mu ulítl knoflík. Tak s tím mám hned práci, sice malinkou, ale přeci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: šetříme kde se dá, něco jako fotograf, se šetřit ale nedá makak21: taky závidím, že máš vše hotové
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se teď byla dohodnout na hudbě a byla jsem mile překvapená s přístupem paní,která to tam pouští.... Co se týká nervozity,tak to mám jako Tulikiss:jsem taková vnitřně nervózní,jak co dopadne....a doufám,že 19.09. po mě nikdo nebude nic chtít a budu si to užívat..... Ještě aby to počásko bylo o.k.Dneska jsem si radši koupila i deštník....člověk nikdy neví. Holky,už PŘÍŠTÍ TÝDEN!!!!!....to tak rychle uteklo....
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha81: jo jo utíká to utíká já si zase říkám ještě týden a mám dovču huráááá tři týdny..téměř se budu flákat jinak dělám si na papír poznámky co jaký den mám ještě zařídit, jinak bych jak se znám na půlku věcí zapomněla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?