Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky volno od 17.09 do 04.10....to bude parádička a klídeček:o))) Koláčky jsme rozváželi od pondělí,ale ještě dnes se dva košíčky rozvaželi...... Na melírek jdu zítra a v pátek na poslední zkoušku šatů a pro prstýnky...jupíííí :-) Ještě mi zbývá dodělat dárky pro rodiče a snad bude vše připravené..... Holky,pár známých se mě ptá co nám mají dát jako svatební dar.....návrhy na dary jsou již rezervované...a když jim řeknu,že se hodí korunky,tak se jim to nelíbí a prý něco vymyslí.....už fakt nevím jak na to reagovat :-|
Odpovědět
já jsem vymyslela asi 4 dary a když někdo nechápe, že všechno máte, tak bych jim asi řekla, ať radši nic nekupujou. Mě když se zeptali, co chceme, řekla jsem, že vše máme a nic nepotřebujeme a že jestli chtějí, tak nám můžou přispět do střevíčku. S reakce nahlas, že něco vymyslí, jsem se ještě nesetkala. Spíš dvě kamarádky byly radši, že nemusí nic vymýšlet.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mám jít za chvíli do květinářství řešit kytky a řikala sem si že to vytisknu co chci - kjelikož sem si šla pro barvu (otevřenbo meěli až ted´) a tiskárna se mi odmítá i zapnout - ach jo :-| Jinak sem ted´po cestě potkala jednu malou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbuch: a neslo by jim rict at vam daji poukazku do nejakyho obchodu, treba ikea, nebo i do elektra urco neco takovyho pujde... jinak ja budu roznaset cukrovi az ve ctvrtek a patek(pristi tyden), ted v patek me ceka barveni tak sem zvedava jak to dopadne, ja se vzdycky barvim doma protoze je mamca kadernice, ale ted to poprvi bude"profi" tak sem zvedava jaky to bude protoze mam vlasy po pas... premyslim co mi jeste chybi..naplasti, par veci do tomboly, vyprat zavoj(mam ho uz 2 roky tak aby byl zase bilej)....
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsem tady po nějaké době. Je mi na nic. Včera mě napadl nějaký grázl ve vlaku. A tak místo toho, abych mohla řešit svatební věci, jako Vy, tak jdu za chvíli zase na policii. Nevím, nějak se to kolem mě a mých blízkých točí - dvouleté neteři objevili astma, brácha dostal boreliozu, tchýně se nemůže postavit a až přebude svatbu tak jde na operaci se zádama a v neděli odvezli dědu do nemocnice a je na přístojích. Mě asi někdo štěstí nepřeje. Tak se mějte, a až budu mít chviličku, tak se zase stavím.
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulka - to mrzí, že máš takové nepříjemnosti, ale neboj zas bude vše v pohodě a my všechny Ti štěstí moc moc přejeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katu: tak to me fakt mrzi, ale kasly na pripravy svatba nejak dopadne hlavni je aby vsichni byly zdravi, vim ze se mi to lehko rika, ale uvidis ze se to vsechno otoci..tak drzim palecky at se to do svatby spravi...
Odpovědět
Díky! Zrovna jsem se vrátila z výslechu a jdu se odreagovat tím, že něco napíšu. Už jsem ok. Jen trochu potlučená.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,teda Vás dočíst,nemám jaksi čas. Kaatulka: to je mi moc líto,co to bylo za grázla,proboha. To snad není pravda,troufnout si na ženskou. Za kule s ním do průvanu ]-( , hlavně,že si ok,a nic vážnějšího se ti nestalo.....A s tou rodinou, tak to mě mrzí,holt se to ted vše tak špatně vyvrbilo, je to "jen" náhoda,a né,že Ti to tam nahoře někdo nepřeje. Hlavně at jsou všichni v pořádku a brzo zdraví...... :-) Jianč,dneska jsem všechny obvolala,(cukroví...,koláče,hudbu atd) a je všše ok :-) , v neděli musíme na mši a pak za farářem a domluvit se kdy půjdeme na ten slib..... Holky jůůů šíleně to utekloooo :-D
Odpovědět
Ten brácha a neteř je věc asi měsíc stará, ale po tom včerejšku jsem se sesypala aříkám si, že mi fakt někdo nepřeje štěstí. Alle nikdo shora to není :-) Jana1k: Vy máte taky svatbuv kostele? Tak to jsem ráda, že nejsem sama. A co píšete za slib\,
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulka: no já ani nevím o tom,že si ho máme napsat samy......ten je většinou daný,teda pokud opravdu nechceš něco extra tvojého ne...?? :-N Opravdu nevím,v neděli budu chytřejší....spíše se musím zeptat,jestli to pán farář bude předříkávat, to chcu...!!!!! Bo jak já budu beztak nervní,tak abych to nezapoměla nebo nějak nespletla :-N Alem faráře máme suprovního,opravdu.Dokonce je tak žádaný,že po naší svatbě sedne hned do auta a fičí vedle do dědiny,že ho tam jedni mladí chcou taky,tak nás v červnu prosil,at opravdu příjdeme na ten obřad v těch 11 h,at to pak stihne tam dojed :-D
Odpovědět
Aha tak to jsme si nerozuměly. Já myslela ještě něco jiného. Ten slib, který se říká znám, ale já myslela, že mluvíš ještě o něčem dalším - o čem nevím. Vím že se jmenuje taky slib to, když je jeden nevěřící, tak musí slíbit, že tomu pokřtěnému a věřícímu nebude bránit v křesťanské výchově... Tak proto si říkám, jestli není, ještě něco dalšího, co by mi uniuklo. My budeme mít taky skvělého faráře. Je o dva roky starší než já - tzn. 27 a na první pohled by nikdo neřekl, že je to farář. Vždycky to všude rozbalí, tak se těším, jak bude doslova pařit na oslavě. Mimochodem - jeho oblíbená písnička je SEX JE NÁŠ :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha :-D ,ne,právě že jdeme se "učit" tu klasiku. Vy zvete faráře i na hostinu jo? Tak to je super,to neznám,že by to tak někdo měl :-)
Odpovědět
Jo jo, u nás se to tak dělá a většinou, když je tam takový jen ten formální vztah, tak po o odejde, ale náš pan farář řekl, že bude pařit do rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo holky, docela Vám ty kostelní svatby závidím ;-) Kdysi jsem na jedné se sborem zpívala (byl to náš učitel ze školy) a byla to nádhera x-) Proti tomu jsou klasické obřady takové "nijaké" Moc si to užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz susim ryzi abych na to nezapomnela, pristi tyden nebude cas.tak snad ji pak nenecham doma
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak sem dneska zařídila ty kytky a stavila se u segry s tim, že mi zkusí u jedný její kolegyně z práce zařídit dort - no jenže já tu kytku zařídila v jednom květinářství a nechala tam litr zálohu a to proto, že moje kolegyně z tanečků zrovna stěhovala to svoje květinářství a byla prostě mimo, no a dneska sme měli zkoušku a ona přilítla, že už otevřela - no a mě to ted´příde takový blbý, že všichni tam v sobotu budou vědět, že bude svatba a já si to neobjednala u ní :-N a ted´nevim co - myslíte, že se dá ta objednávka tam kde to mám popřípadě zrušit a nechat to udělat u ní, ach jo
Odpovědět
Ahojky, tedy kaatu, já jsem si také myslela, že nám někdo šlape po štěstí, ale ve srovnání s tebou..... Ale věř, že všechno bude dobré :-)
Odpovědět
Holky, já mám dneska nějaký frmol :-) Už asi dostávám svatební nemoc ;-) Dneska jsem měla směšný sen. Na Nově jsem koukala na počasí a Kocurová povídala, že tento týden bude krásně a že ten, kdo se bude příští týden vdávat a ženit má smůlu, protože bude celý týden jen pršet. A strašně se u toho smála, potvora ]-( A zbytek snu si nepamatuji. Jsem na dobrý cestě, ne?? Za chvilku na mě dopadne i nervóza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitu: klid zatim ta predpoved vypada dobre:-)..me zase porad lezi v hlave saty, uz od 4 lezim a premyslim ze vlastne nebudu za princeznu a jestli sem neudelal chybu...
Odpovědět
Profilova fotka
tuli- a proč nebudeš za princeznu?..................... ( já jsem sni princezna být nechtěla)!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: jak to že nebudeš za princeznu? to budeme snad všechny ne? pro ty naše prince ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslela sem to tak ze nebudu mit bohaty saty s vleckou, proste takovy ty princeznovsky...mam hodne jednoduchy a uzky saty, vzdycky sem takovy chtela ale najednou mi prijde lito ze nebudu princezna co ji musi pomahat s dlouhou vleckou a musi ji pomoct do auta protoze ma sirokou spodnici...proste blbnu
Odpovědět
tuli: já také nebudu vypad jako princezna, žádné nadýchané šaty a vůbec mě to netrápí ;-)
Odpovědět
tuli: víš jak to budeme mít pohodlné?? Já mám jen jednoduchou sukni a korzet. Budu se v tom cítit lehce, žádná kila na sobě navíc, už takhle jich mám dost sama ma sobě :-D
Odpovědět
tuli: a jaké budeš mít, v albu jich máš mooooc :-)
Odpovědět
koukala jsem na dlouhodobou předpověď, 19.9. polojasno 20-24°C ale bez kapiček, náhdera, jen aby to takhle vydrželo ;-)
Odpovědět
kde jste holky, já si tu píšu sama??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: nechala sem si sit, takze vlastne z tech co tam vidis, zadny:-), do alba 19.9.2009 sem je ted na chvilku hodila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jj tu predpoved sme videla koukam ted na predpoved na netu jako blazen co hodinu aby se to nahodou nezmenilo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?