Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
a ty máš pocit, že jsou obyčejné??? To jsi ještě neviděla ty moje, sukně je čistě bílá, hladká, bez ničeho a korzet je také jemný. Budeš krásná, jako princezna, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
proste zacinam blbnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: šaty máš krásné x-) a s tou předpovědí to docela ráno změnili ]-( :-| , holky od pondělí do středy má určo pršet a pak přestávání srážek....no kurník,doufám,že to vyjde :-( Já měla dneska sen: bože katastrofa, nazdobené auto od květinářky se mi vůbec nelíbilo,bylo to trapné,sama jsem si to chctěla spravit,ale už jsem nic na to neměla. Hostinu kde jsme ji měli mít (byl jakýsi fotbalo.stadion :deformace ze včerejšího fotbalu asi :-N ),ale nikdo tam nebyl,bylo tam zavřeno a má mamka,tatka a všichni okolo,to vůbec neřešili. Já měla upně jiné šaty :-| a chlopek v tom snu,oblboval nějakou cizí (prsatou) babu.....chápete to....??? Cot o proboha je!!!! :-) Už mi hrabe. Do 23 h,jsem včera dodělávala jmenovky a zasedací pořádek,no ten zased.pořád. byl mazec. Holky usadit 70 lidí není opravdu žádná prd.l :-x =-) , jestli se někdo ještě odvolá,tak ho asi umučím :-D No nic,malý už zase piští,tak zazím..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita- kde jsi byla na tu předpověď? Ja od rana skáču z jedné předpovedi na druhou, ale všude jdem našla max 21 stupňů a přeháňky :-( tuli- šaty jsou moc pěkné, vůbec neva že nejsou široké, ale jsou bohatě zdobené a toje princeznovské! Hlavu vzhůru nepřemýšlej nad tím budeš krásná neboj :-) . Hlavně buď v klidu, ať z tebe vyzařuje ten jlid a vnitřní krása a to je rozkaz!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda koukám předsvatební nervoza vrchoilí -. tak klíííddddd, všechno bude v pohodě a svatbičky si užijete ;-) na předpověd´jsem nekoukala, ale mě bude stačit, když nebude pršet, jinak mi pán s veteránkem nepojede :-p no jinak mám dnes moc práce, takže jenom občas nakouknu, co řešíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli:tak to co ty prožíváš,já prožívala už před asi 2.měsíci....Že nemám klasiku,vlečku,spíš extravagantní moderna...ale nakonec jsem ráda,že jsem si je vybrala a už se těším zítra na zkoušku.Nic méně jsem Ti chtěla říct,že tvoje pocity jsou úúúúplně normální.A šaty máš krásné a princezna v nich budeš na 10000000000% ;-)
Odpovědět
tuli: abys viděla, že někdo má obyčejší šaty než ty, tak midej minutku a vložím je do alba blani: pošlu odkaz na předpověď, ale všude píšou něco jiného
Odpovědět
už tam jsou
Odpovědět
blani: www.e-pocasi.cz
Odpovědět
Profilova fotka
jita- jednoduché a pěkné, krásně si vše můžeš puravit na 100 způsobů bižuterkou, kytkou a ůčesem! Ten ůčes co máš na te fozce se šatama, tak ten vítězí!!! :-D :-D :-D toto už byla trochu optimističtější, než ty co jsem našla já.... ]-( fuj tam ukazovali bakané počasí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no tak podle tohodle počasí, je to úplně super přesně jak si představuju - kolem 20 stupnu a bez deště ;-) jen ještě řešim zda si nemám ještě pořídit k těm šatům bolerko jinak se pro zatim loučím, mám toho ještě dost na zařizování, k tomu musim uvařit a uklidit, malej atpod........ :-) ale miláček mě včera smskou z Prahy ujistil, že v pátek to vše dotáhnem a mám bejt úplně v klidu :-) - dnes by měl přijet a dozvim se, jestli má svědka (tedy zda kamarád siouhlasil)
Odpovědět
Profilova fotka
a když jsme u těch jednoduchých a upnutých šatů, tak jste se asi podívali špatně na ty moje šaty... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
já mám bolerko zamluvené, tažke si ho půjčím, fotky vypadají zase jinak
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jsou krasne, takove nejake sem chtela..ale po zkusenosti s korzetem sem pak hledala neco kde nebude...ja mam takove saty rada nic moc zdobnyho
Odpovědět
blani: ty tvoje šaty jsem viděla, jsou pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
blani: ty tvoje jsou fakt super, jenom se na fotkach lesknou coz sme nechtela ale jsou bomba, vsem spadne celist az te uvidi
Odpovědět
tuli: mě se všechny vaše šaty líbí, ale já na ně nejsem, nedovedu si je na sobě představit, vím, že bych se v něčem takovém necítila a se závojem, účesem, bižu a kytí to bude vypadat líp než tady na fotce
Odpovědět
Profilova fotka
jitu: vsak to je nejdulezitejsi aby ses v nich citila, ja sice rikam jak bych chtela byt za princeznu ale v takovych satech sem se vubec necitila, prisla sem si strasne neforemna s tou sirokou spodnici..
Odpovědět
Profilova fotka
konecne sem dodelala hudbu, pritel sice trochu brblal ze on by radsi kabaty, ale ma smulu :-)
Odpovědět
holky, hodila jsem do alba fotky ze zkoušky účesy
Odpovědět
Profilova fotka
jitu: moc ti to slusi, jenom tise zavidim kazdymu kdo bude u kadernice za chvilku hotova, me budou jenom 3 schnout vlasy a to je bude mokrit jenom tuzidlem...
Odpovědět
no, to ti nezávidím, já jsem byla pod sušákem jen 30 minut, od přírody mám vlnité vlasy, ne úplně, ale mají tendenci se vlnit a stačí jim pomoci, takže já jsem na zkoušce bylaa 2 hodiny a to jsme zkoušeli více variant, takže když to půjde dobře, tak bych za 1,5 hoďky měla být hotová. Kosmetička mě bude malovat doma, to jsem moooc ráda, že nemusím nikam jezdit. A budoucí švagrová mě pomůže s oblékáním, včera se rozhodlo.
Odpovědět
ona mi kamarádka říkala, že by mě nejdřív ostříhala, kdybych je měla delší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ja mam vlasy po pas a ostrihat je nechci, v patek jdu na barveni to bude taky sranda:-), ke kadernici musim uz na 5 a kosmeticka mi nastesti taky prijde domu
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: já taky nebudu mít vlečku ani závoj nechci jita: já sice mám princeznovské, ale jen proto, že si to tajně přeje ženich, on o nich ale neví, vždycky jsem chtěla šaty v podobném stylu jako máš ty, protože taky nejsem žádné pírko a hlavně mám dost přes hrudník ale holky, jelikož je týden před svatbou a bude-li chtít tak se Vám rychle v albu ukážu chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
jasne lowe ukaz se nam :-)
Odpovědět
tak ukaž!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a budu mít kritiku? no ale upozornuji, že vzhled není nic moc je to po 5 h. zkoušení šatů takže jdu na to, ale jen tak na hodku jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsou tam :-D
Odpovědět
lowe: ty jsi fakt kus!!!!! :-D Jsi kočka, jsou nádherné, a ta stužka dělá své, krásně je rozrazí, máš jedničku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?