23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
joo, to my zase cekame, ze se nam to zkazit minimalne pokusi :-S predpokaldam nejaky sileny zachvat pred obedem, kdy tchynaci se z toho zjevi, povezou ji domu, tim se posune cely obed.... nebo tak neco..... je tu vubec nekdo, kdo nema v rodine zadneho takoveho magora? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá, že přes veškeré obavy, budeme mít nejpohodovější svatbu, sice nevím, jake na sebe zareagují otec s otčímem, ale předpokládáme, že to bude v pohodě, moje matka už je opět, v rámci možností, normální, tak snad to vyjde. x-) Fender: postavte ke krabičce Miru a Ádu v černém, s černýma brýlema, oni ty drsný ksichty umí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pripominam nas harmonogram 11:30 - fender, janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait 15:00 - dydis 16:00 - petardice Pokud se chce nekdo pripojit do nasi retezkove SMS "souteze", tka mi poslete tel do posty. Zatim se ucastni ja, fender, diggi, janulka a tipata.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to bychom mozna mohli... adam s ni mel ted taky nejaky vystup, tak by ji mozna drzel zpatky ]-( no uvidime. me uz ten nejvetsi vztek presel 8-) aspon na chvili :-S nicmene tyhle problemy nas s drahym hodne stmelily dohromady, ne ze bychom nekdy snad meli nejake problemy nebo neco, ale momentalne mame tak super vztah, jaky jsme snad nemeli ani kdyz jsme spolu zacinali. s tim madam asi nepocitala :-p takze ja posilam sms janulce?
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se uz nidko neprida, tak ty janulce, janulka tipate, tipata diggi, digge mne a ja tobe nazpet. Cekam, jestli se prave ejste nekdo neprida, abych to pak poslala uz presne. A fender, super, ze vas to smteluje, i kdyz tohle by stmelilo kazdeho, takova cvokyne. Mne cim dal vic boli zub a nevim co delat, moje zubarka ma ted dovolenou a chodime k ni cela rodina. A po tech trablich, co jsem mela, tak proste se odmitam nechat osetrit nekym cizim.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo 8-) janinek s tim zubem te uplne chapu. me to chytlo zase vcera a to jsem myslela, ze se picnu. jsem si teda vzala prasek a nastesti dobre a dneska je klid (tuk tuk tuk na drevo). jsem si vzpomnela ,ze jeste nemam koupene ty stuhy na auto. asi to zmaknu ve stredu, to pudju tisknout jmenovky a etikety.
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, a co te bolelo? Mne asi kaz. A co sis na to vzala? Ja mam takove to, ze kdyz se ohnu na zem, tak me to boli, sedmicka dole vlevo. A zkus boli. Mam tam nekde vevnitr asi kazik a chtely jsme se na to se zubarkou vrhnout po svatbe prave, tam uz mam plombu, ale nekde se to asi stejen poto vevnitr. Mozna to mam z nervu.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, ty zuby vám nezávidím, já osobně bych potřebovala jen odseknout pravou nohu nad kolenek a efektní protézku, ale kdo by pak poslouchal mojeho, jak je to skvělé, že už nemůžu dát kolena k sobě. :-D Ale zuby jsou citlivější neustále, co bych taky chtěla, když u mám mít aspoň jeden můstek. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o jakou sms soutěž se jedná?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ona to neni soutez. Ale vymyslela jsem, ze prvni vdavajici posle smsku druhe vdavajici a tak dale. Jako az bude po obradu, abychom si jako sdelily, ze to mame za sebou. Takze fender pisne Janulce smsku s textem v tomto duchu: fender HOTOVO, Janulka k tomu pro tipatu neco pripise, takze posle pak: fender HOTOVO janulka JUPIIII atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender napise: hotovo, svagrova odstranena, nebo tak neco :-p janinek: vzala jsem si ibalgin a co me bolelo to nevim. myslim, ze mam na te sestce, co me bolela nedavno, trochu odhaleny krcek, tak mozna z toho. nebo taky od nervu, mam jich posledni dva dny az az 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fender, tak jako byt to osmicky, muze to byt zanet. Ale ja tam mam asi neco jako ty. Ja si koupila na dasne SINDOLOR, mam tam totiz ji odchliplou, jak mi brali kus kosti. To jsem si tam vcera natrela a myslela jsem, ze mi upadne pusa, mi to stahlo i krk :-) TO mam teda na druhe strane jako :) Asi si necham amputovat spodek pusy.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, bez spodní čelisti budete ještě přitažlivější, budeme ideální sešlost, vy bez čelisti a já bez nohy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: clovece nemit tu svatbu ve stejny den, tak se tu s holkama snad domluvime a tu silenou babu odstranime na jeden den z dosahu 8-) a kdyby neco, vzdy se to da svest na mafii nebo unos ufo :-D taky si uzivate ty posledni dny tak hezky? ja uz mam nekolik tydnu pocit, ze snad mame libanky nebo co :-D v patek jsme meli vyroci pul roku spolu, tyden po tom svatba, no krasa
Odpovědět
Profilova fotka
Stale nemam vse hotov, takze si nic neuzivam. A ted em chyta neskutecny nerv z toho zubu. A nevim, co mam delat.
Odpovědět
Profilova fotka
NEŠEL NÁM NET,TAK SEM TADY SŽ TEĎ.UŽ NEJSEM VŮBEC NERVOZNÍ. JANINEK:UŽ MÁŠ TEN SEZNAM S TĚMA SMSKAMA?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/my/user_list.php ,už sme tam
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na to, kolik jich tam psie 23/8 je nas tu teda pekelne malo. Jani, ja cekala, ze se nekdo prida. Ale asi uz ne, zitra poslu do IP vsem.
Odpovědět
Já mám konečně dozdobené krabičky, dodělané jmenovky. už mám vlastně téměř vše, ale pořád mi vrtá v hlavě, jestli nemám zkusit zajít ještě na jednu zkoušku toho účesu...jenže nevím, jak bych jí řekla, ať mě učeše a bojím se, že když se to zase nepovede, tak už budu úplně zoufalá :-N ...asi už mám nějakou předsvatební hoečku nebo co, jsem nějaká bez nálady, nervozní.....síla
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, bude to pekny, jen ji pak rekni, ze ne tak nahoru a koriguj to behem tvorby. Bude ti to sluset a uces se povede. Tak ja nemam jmenovky, protoze Martin mi je tehdy vytiskl, ale nevyndal, takze dnes odpo jsem mela asi tri hodiny cas, ale nemela jmenovky. K tomu jsem cekala na mamku, co mela doenst zlutou nit, takze jsem nic neudelala dnes. A ted cekam bratrance svedka, rodice a chystam jidlo. Ale odpo sjem byla asi dvacet minut s cliffem a opalovala se.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek:taky sem koukala,že nás je na sobotu dost. tak teď mi svatbu odřekl jeden kamarád,tak sem musela zase psát do restaurace,se zblázním
Odpovědět
janulka tak to já zažívám téměř každý den, pořád někdo něco mění, odříkává....ať už je neděléééééé :-)
Odpovědět
janinek tak dám na tebe, budu ti věřit a už tam asi půjdu až na ostro
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem videla,ze se vam to taky meni,me to na posledni chvili odmitla kadernice,ze musi nahle odjet,ma me i licit,tak s tim taky byly problemy!Uz to mame za par!Tesite se?Jedete nekam na svatebni cestu? Kdy?A kam vyrazite?My jedem tyden po svatbe do Chorvatska!Uz at je radsi po svatbe a lezime na plazi 8-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se s fenderovými shodli, že by v sobotu mohlo být jako dneska u nás. 25 a jasno, občas mráček. Jinak se balíme k odjezdu, od zítřka už budeme u tchýňáků, nebudu tu tak často.
Odpovědět
Profilova fotka
Mono, v kolik to mate? TIpata, to je super zprava s tim pocasim, moc diky.
Odpovědět
Profilova fotka
No ono to není předpověď, to bylo naše zbožné přání. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, to koukate, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no pani, janinek uz nemuze dospat :-D tipata: pere se ta sala v pracce nebo v ruce?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?