23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Jezismarjaaaaaa.
Odpovědět
Profilova fotka
Mam dotaz. Vysluzky. Budu mit ty pekne kosicky v celoflanu, ktere budu davat hostum na svatbe s cedulkou Dekujeme, ze jste s nami byli. Ale par kosicku chci dat ve ctvrtek - sousedum trem. Musim k tomu davat i to oznameni? Se mi nechce tisknout uz. Na tom kosicku bude to datum.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: s tím ti neporadím, to dělá tchýně a já vůbec netuším, co s tím.
Odpovědět
Moje mamka s otcem byla taky jen kvůli nám. Naštěstí už to skončilo, já ho na svatbu též nezvu a doufám, že se tam neobjeví. I když mě to samozdřejmě uvnitř hlodá
Odpovědět
Profilova fotka
To si myslim. Holky, co mate z ahudbu k obradu? Jako ktere mate vybrane skladby? My to ted nejak davame dohromady, ale stve me, ze nevim, jak dlouhy je ktery usek (mam rozpis z matriky). A maji tam dve basne na zklidneni a nevim, jestli je nechat nebo ne, pokud nechat, chtela bych si vybrat nejakou vlastni, ale ty me zase nenapadaji ted.
Odpovědět
my máme klasický pochod, ave maria a dál nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame takovy mix, prvni bude bud pochod nebo Ave Maria, ale martin chce pochod, takz ebdue pochod, kdyz sezeneme peknou nahravku.
Odpovědět
nam to bude hrát ta slečna na varhany....nejdřív jsem si ji chtěla jít poslechnout, ale už to asi ani nestihneme, takže nezbývá, než věřit, že to bude oki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme domluvené s varhaníkem, že nám tam dá Pochod alla Händl (nechceme ten klasický) a pak budeme mít Trumpet air od Purcela. Určitě nám tam zarecitují nějakou básničku a toť vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Basen asi zrusime, nenasla jsem zadnou vhodnou, tak snad se pani na urade neurazi.
Odpovědět
Profilova fotka
Balim veci do tomboly a uz me to neba teda, se priznam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hudba: pochod od Mendelsona, vivaldi - čtvero ročních období - jaro a o Ave Maria jsem vááážně uvažovala taky, shodou okolností i my vybíráme hudbu na obřad ;-) a byli jsme konečně v kině na Temného rytíře, napotřetí nám to vyšlo a musím říst, super film, vřele doporučuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kait, nam se take libilo, fakt super natocene, vsichni bezvadne hrali a dobry pribeh a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dobalila vetsinu veci na tombolu. Uz jen par, co budu delat par dni pred. V utery jedu do hotelu, na urad a na vlasy a chci prave nejake veci uz nechat v hotleu, protoze v patke budeme mit plne veci kramu. A jeste jsem to krabici musela zamaskovat, protoze tu mame zitra rodice a mamina se me uz asi tyden porad pta, co jako bude v te tomobole. Je desne zvedava. A v utery jedu prave s tatkou, tak bude nosic. Holky, uz jen sestkrat se vyspime.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: klid, v pohodě, žádný stresy Jinak mi můj drahoušek právě přednášel kousek z Pejska a kočičky, jak si pekli dort. Dneska jsme na to přirovnání narazili v knížce o etiketě a on to nějak nechápal, tak jsem mu přečetla ten kus pohádky a on mi to najednou začne přednášet v noci u filmu. No není prdlý. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem vam rikala, ze nemam zlutou nit? Proste nemuzu najit zlutou nit, takze nemuzu delat veci na auto. A ani ty lepsi vyvazky, musim zitra koupit, jsem ji nekde zasantrocila asi. Tak ted skladam vysluzkove kosicky. Dneska jsem jich 40 podepsali, vse ruco. Tak je pripravuji na ctvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak skládání krabiček nás čeká, jen co dojedeme do Kyjova, tchýně nám to už dneska avizovala dopředu poté, co jsem prohlásila, že se spolu budem opalovat na dvoře, prý se vždycky nějaká práce najde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja je doskladala, teda jen ta tela, ouska budu davat asi az po kolackach. Ono by se to jinak nedalo inteligetne slozit, takhle mam ctyri kominky po deseti. Jsem nejak mrtva, jdu haji. Brou nocku vsem a bre ranko diggi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Než zase zapomenu fender, jak dorazíš z práce a budeš v klidu, prozvoň mě a já si příjdu pro ten břečťan. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano. svagrovou nepochopil asi nikdo. vdavat se nechtela, nicmene musi byt v centru pozornosti. a kdyz neni, tak proste dela takove sceny, az to pekne neni. jeste to neskoncilo, dostali jsme na dobre rano dalsi krasnou smsku... ja uz se musim fakt smat, jen je mi lito draheho, ktereho to samozrejme mrzi. nedovedu si predstavit, kdyz takhle vyvadi kvuli svatbe, co bude delat az budu tehotna :-D j o a holky mam dotaz. mysleli jsme puvodne, ze teda prani a tim i penize se budou davat do takove te krabice. jenze jak tak postupne vidime, svagrova ty prachy nejak nemuze kousnout. mam jeste v zive pameti, jak drahy dostal od babicky petistovku k narozeninam a jak mu ji okamzite sbalila (nastesti jsme si toho vsimli). tak ted tak nejak mame strach proste tam ty obalky v te krabici nechat. nevim, co teda s nima - uvazovala jsem, ze si vezmu nejakou vetsi kabelku a budu to davat tam, nebo co.... jinak my taky nemame zadnou recitaci na obrade. bych se u toho asi slozila smichy, kdyz si predstavim ty matrikarky tam, jak to procitene recituji :-N tipata: ja mam jeste po praci scuka s fotografem, konecne nam snad da ty zkusebni fotky. ale to jsme se domlouvali nekdy po 4, takze to se snad dlouho neprotahne. dam pak vedet.
Odpovědět
Tak já mám naštěstí dneska volno, budu skládat krabičky, potom musíme do restaurace a za přítelovýma prarodičema. Jinak včera mi svatbu zrušilo dalších šest lidí, ani sem nebudu psát důvod......každopádně je to daň za to, že nezvu svého otce Nakonec normálně budeme mít tu moji malou vysněnou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: posli mi tvoji budouci svagrovou do Brna, ja ji neco vysvetlim boze, to snad neni mozne, nema ona nejakou psychickou poruchu, neco jako prilisna vazba na bratra? nebo je jen tak neuveritelne zavistiva a neprejici? ke krabici postav svedka nebo jinou odpovednou osobu a nenechavej tam vsechny penize, sver je nekomu komu veris, idealne sve mamince, ktera ti ty penize urcite preje grrr, lidi jsou nekdy tak hloupi a zli :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, ber to z te lepsi stranky - usetrite a to pak budou pekne libanky ;-) Fender, tak s temi penezi, to snad jako so dela srandu, ne? Ale ty rozhodne nic netahej, pover tim spis nejakou kamaradku / kamarada. A udelej to tak, at nekde stoji u te "truhly ze zacatky a hlida ji. Pak prani z truhly vyndat a schovat nekam. Nebo rychle kouknout a nechat ta bez penez. Nechapu, ze proste musis resit neco takoveho.
Odpovědět
Profilova fotka
super, tak drahy se rozhodl, ze krabici taky potrebujeme, budu tedy resit jeste krabici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nadhernou ma tipata udelanou. Me zase boli zub :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam v krku na prave strane neco co boli kdyz kaslu, boli kdyz piju a boli kdyz jim :-( se na to...
Odpovědět
Profilova fotka
Martina take skrabe v krku, nevim presne kde teda, ale od vcera cuca septolete.
Odpovědět
Profilova fotka
fixaci na bratra rozhodne nema. spis tezce snasi cizi uspechy a stesti a pozornost na jine lidi, nez je ona. uz nam stihla vycist polovinu svatebnich daru, neustale na draheho jeci, ze mame vsechno zadarmo a podobne nesmysly. nejhorsi je, ze takova nebyvala. ne, ze bychom si my dve nejak extra sedly, ale drahy s ni mel hodne dobre vztahy. pak ji ruplo v bedne, zacla blbnout, sletela do bulimie a myslim, ze to na ni proste nechalo nejake nasledky, souhlasim s kait, myslim, ze ma nejakou psychickou poruchu. at si pro me za me prudi jak chce, ale nemusela by proti nam postvavat tchynaky. jako.... ja uz se asi ani nerozciluju. jo, tema pranima asi nekoho poverim. otevirat je nechci, chtela jsem nam to nechat na rano po svatbe, ze si je jeste v posteli nebo pri snidani otevreme. asi poprosim moji svedkyni. jo a zub me bolel vcera.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ty zuby tu jsou prokletim. A svagrova je fakt na hlavu, doufam, ze na svatbe se uklidni a da pokoj. At vam to nekazi.
Odpovědět
Ona je úplně švihlá chudák. Stejně, kdo by řekl, že s tou svatbou bude tolik starostí, krabičkama na přání počínaje ( mimichodem ještě žádnou nemám) a caklýma příbuznýma konče. janinek já se to tak snažím brát, ale líto mi to teda je
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?