23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek dospat muze, ale bohuzel musel vstat v okivych sest. Jedeme s martinem a tatkou do hotelu, na urad a domlouvat kytky a ja jdu na vlasy zkousku, tak pak hodim fotky :) Nam drzte palce, to bude zase narocny den, pisnu vecer s rozpisy do IP. Uz jen 4x se vyspime a je to tu :-) nebo spis :-o ?
Odpovědět
Profilova fotka
pche, ja jsem vstavala o ctvrt |-| |-| |-| musim si jit uvarit kafe :-D na fotky jsem zvedava.... tak at to vsechno dobre dopadne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už se nám to blíží co? Taky ze mě všechna nervozita spadla ale v jednom vás nenechám samotné.Mám skřípnutý nerv na zádech,takže se nemůžu skoro chýbat,no co bych taky mohla čekat při mé smůle :-( Jinak co se týče příprav tak už mám téměř vše zařízeno.Snad jen doplatit maličkosti. A co vy?Těšíte se? Doufám že nám to počasí výjde!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tedy také překvapivě dobré ráno. Fender: peru ji normálně s vlnou v Perwollu a když není vlna, tak ji vyperu s bílým, jak kdy, snáší max. 40, ale vlna je jistější. A dneska mě začal zlobit jeden mezizubní prostor.
Odpovědět
No holky, já koukám :-o ....dneska jsem tady až 4 nebo co. Janinek držím palce, ať s té zkoušky nejsi otrávená jako já. Jinak zdravím gabcer. Mě už taky chybí jen maličkosti a každý ráno po probuzení jsem o trošku víc nervóznější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my odjíždíme dneska s bráškou do Kyjova, už. Máme od něj zajištěný odvoz. A v Kyjově budeme zařizovat už jenom maličkosti. :-D
Odpovědět
Holky co vy s těma zubama tak válčíte. já u zubaře nebyla ani nepamatuju a jsem ok. Ale musím to někde zaklepat. já úplně žasnu, jak jsem tady byla každý ráno minimálně do sedmi až osmi sama a dneska jste se asi všechny domluvili, že vstanete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, ono se to už blíží, tak si zvykáme na to vstávání v 6. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: no ja jsem jeste dnes a ve ctvrtek v praci, takze mi nic jineho nezbyva :-D a jinak s tema vlasama ji to klidne rekni, me to na zkousce taky cele posouvala, nejdriv mi to vycesala moc nahoru a pak mi to cele davala niz. jinak abyste si nemyslely, ze jsme vysli ze cviku, tak jsem prave mela dvacetiminutovy rozhovor s tchyni. vsechno je strasny a neresitelny problem, vsechno je hruza, kazdy se jenom flaka, jenom oni zarizuji vsechno, atd. atd. atd. jsem z toho teda pekne unavena, ale zas lepsi, kdyz vola mne, nez aby volala drahemu, ja to prece jen lepe vstrebam..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender: radsi si odpustim poznamku, jestli se ti do te rodiny vubec chce privdat... protoze si beres jeho a ne je, nastesti preji ti aby uz dali pokoj a aby to bylo za vama, obavam se, ze i po svatbe budou mit porad pripominky a budou vycitat klidne dalsich deset let ze vam zaridili svatbu. Stejne tak jsem premyslela co bych delala s tou tvou svagrovou, ale podle toho co pises mam pocit, ze rodice ji to stejne sezerou a tak muj navrh zavolat ji normalne sanitku a odvest na hospitalizaci na psychinu nejspis neklapne. Zive jsem si predstavovala, ze bud by ji hospitaloizovali opravnene a nebo v momente kdy by tam prijela sanitka a ona prestala hrat, tak by mela z ostudy kabat. Myslim, ze to jedine mozne reseni je nebrat ji na svatbu. A nebo se modlit a spolehat na stesti, ze si tuhle prilezitost necha ujit.
Odpovědět
Profilova fotka
diky kait. takova podpora je mila :-N svagrove sezerou vsechno, to je jasne. a na svatbu pujde, tim jsem si jista, jeji reci, ze ne, ji neverim. takze se budu modlit, at tam neco nevyvede. s tchyni jsem predtim - myslim nez se zacalo finisovat se svatbou - zadne problemy skoro nemela, vychazely jsme spolu. s tchanem jak kdy a se svagrovou nikdy. tak doufam, ze po svatbe s to trochu vrati do normalu. a kdyz ne, tak uz mi asi nebude tak blbe je poslat ..... :-p jinak mas pravdu, privdat se mi tam nechce, ale my se s nimi moc nevidame, takze v tomhle to je v pohode. jo a znovu mi volala tchyne, zase nasla dalsi katastroficky problem. jsem se uz ani nerozcilila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem kvuli tomu "katastrofickemu problemu" obvolala snad vsechny, co nam jdou na svatbu.... a reknu vam, vsichni zneli tak strasne pozitivne a tak strasne natesene..... ze jsem se normalne zase zacala na tu svatbu tesit :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tes se, je to vas den a nikoho jineho a jak jsem psala, beres si jeho navic pokud se nestykate, tak to mas super ja na tebe budu myslet a myslim ze i ostatni devcata aby se nam to vsem krasne povedlo a pak to prece MUSI vyjit jak ma ;-) mozna jsem spis pesimista, tak na ty moje uvahy nedej zive vidim ty katastroficke scenare u nas, nevyjde uces, nedojede kamarad co me ma vest, roztece se cukrovi, spadne dort, po chlebiccich nam bude zle, opije a porve se mi tam polovicka hostu, me unesou a zenich me nenajde, zlomi se mi podpatky, nedodaji kvetiny, budu plakat u obradu, spadnu ze schodu po kterych pujdu za nastavajicim, ufoni unesou oddavajici, na letohradek spadne meteorit... :-D blbe reci, nevsimej si jich a omlouvam se
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, jsem zpatky a dost mrtva, tak se zregeneruji a pak pisnu. Fender, neboj se jak svagrovou popisujes, tak jestli bude vyvadet, kazdy jen uvidi, jak je trapna.
Odpovědět
Profilova fotka
vubec, na kazde svatbe je nekdo u ktereho se clovek obava jak se predvede moje budouci tchyne je treba hodne zvlastni...opravdu netusim co mam cekat kazdopadne uz to zacina, kamaradovi co me poveze nekdo skrabl auto :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme už dávno ydárně dorazili a jsme spokojení u maminky (tchýně). :-D Jen mě teda dostala, když mi nabídli tykání a oslovení, jako nejlepší, babi a dědo. Tohle jsem nečekala a ten můj o tom věděl a nic neřekl. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to chce malokdo, babicko a dedecku, super ;-) devcata, vim ze jste to uz resily, ale proboha nevim co s krabici... chlap si vymyslel kosik, ze to nejak nadekorujeme no super :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kait: vem nějakou větší od kastrólů, nobo co najdeš, oblep bílým papírem (skicákem) a dozdob barvou, kterou máte, nejdřív ale udělej díru na vhazování. Je to chvilka, co mzslíš, že mám za krabici já. Koukni do alba. Oslovení je super, ale ještě nemáme děti, tak je mi to blbý. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Take jste tak strasne unavene? Ja po dnesku extremne. Nejsem niceho schopna. Si pujdu asi lehnout. Zkouska vlasu dopadla pekne, delala to teda rychle, takze to nebylo dokonale, ale byla jsem spokojena, v sobotu si s tim vic pohraje. Fotky pak kdyztak mailem, az mi je tatka posle teda. Dohodli jsme finalne menu, kytky v hotelu ruzne a ted uz jen dodelat ty kraviny na auta a vubec a bude klid. A nemam bryndaky stale, tak bud mi neco usije mamka nebo nevim. Nechci proste ten ubrus kolem krku. A mamka mi dne skoupial v Brne na veletrhu svatebni destnik, takze pry nebude prset. To je po tipate dalsi zarucena predpoved :) Ty SMS seznamy poslu zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: ja doufam, ze se to povede brzy, mit je, ale radsi na to nemyslim, snad si miminko dovezeme z Parize, jak jsme kdysi vtipkovali :-D treba... mas ji peknou, dala sis praci ;-) ja jsem s krbici porad na vazkach, celkove mi to prijde taove zvlastni, prijmout penize od vlastne cizich lidi, porad zapominam, ze to jsou pratele a znami i od pritele...nejspis se tech penez sejde vice, pozvanych hostu je dost a netusim jak to udelat aby to nevypadalo blbe. Na druhou stranu vim, jak jsme radi predali dat byvale pritelkyni meho draheho kdyz se vdavala ona a nevideli jsme na tom nic spatneho, obdarovali jsme ji radi
Odpovědět
Profilova fotka
My mame v hotleu u vchodu stul, kde bude truhla na prani, talir na podepsani a prostor na dary. Hosty by mel vitat svedek a rikat, tady polozte dary, sem hodte prani, tady podepiste talir. Pak je posle na recepci pro klice, pokud maji pokoj. Na darech nebo penezich neni nic spatneho, oni ti daji, co chteji a jak moc drahe muzou. Proto se maji dary rozbalovat v soukromi, aby se hoste necitili zahanbene, ze dali levnejsi dar / mene penez.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: takze to nevypada spatne, kdyz nebudu procitat nadsene prani? na Severni Morave se citavaji prani nahlas, u nas bych to moc nechtela, prece jenom je to desna nuda... taky nevim kdy k predani daru dojde, zase vyhlasit to "ted muzete obdarovat novomanzele" a vstane tech 50 lidi co ti budou davat obalky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, kde se schazite? Pokud u nekoho z vas doma, vezmi stul, dej na nej bily ubrus a rekni, ze to je na dary. Nebo takovy stul nech udelat v restauraci. Rekni to svedkum a ze maji rikat hostum, ze dary a prani se davaji v restauraci. Tam se to nakopi, vyfoti, pak preveze. Zalezi, jak to mate organizovane a kdy kde jste. Mne osobne se cteni prani nelibi - bud je to nuda, protoze ta predepsana rikaji to same, nebo je to osobni a to nechci sdilet verejne. Protoze to beru jako soukromou korepsondenci mezi nami a konkretnim hostem. Teda nevadi mi, ze si nekdo na svoji svatbe prani cte, ale ja to na me nechci. Jen bych nejak rozhlasila, treba pri pripitku, ze dekujete za vsechny dary a prani a ze se tesite, jak si vse v klidu prohlednete na pokoji.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my mame konecne etikety na vina, hodim je do alba. plus tri telefony s tchanem a jeden se svagrovou janinek a ja se tesila, ze uz uvidime uces!
Odpovědět
Profilova fotka
Bohuzel mel fotak tata a my nemame v pocitaci program na stahovnai fotek od nej. Tak dostal z aukol mi to poslat mailem, takze ocekavam,z e pristi tyden tak ve ctvrtek to bude :-D Udelala mi nadherne vlny, nahore sepla a nahore vzadu mi dala "vycpavku", aby se to cele zvedlo. No, neumim moc popisovat. Ale vypadalo to pekne, tak snad si to zase nerozmyslim, jsem ted desne vahava. A co svagrova zase vyvadela?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak etiketa je suprova naprosto.
Odpovědět
Profilova fotka
my to mame janinku uz v 10:30 a v kolik vy?Mate nekdo obrad uz driv?Mame to celkem brzo!Kadernice k nam dojde uz v 5 rano!
Odpovědět
Profilova fotka
fender: etiketa je super a koukam, ze mame podobny vkus na ucesy, viz nase alba ;-) janinek: cast u nas doma, to vim, ze mi bude davat penize mama a bracha a to jeste nez dorazi hoste, nekteri dorazi na obrad, vim zhruba co mam cekat od mamy a bratra, kazdopadne tim nejspis zaplatime hostinu a ostatni mame na svatebni cestu mona27: a presne proto jsme to dali na odpoledne, at vsichni dojedou v pohode a ja nemusim tahat kadernici z postele, i dkyz ona je zvykla :-D a ja taky budu vzhuru tak v sest, mozna driv
Odpovědět
Profilova fotka
mona27:tak to vypadá,že budeš první
Odpovědět
holky tak denska se mi zdála super noční můra o svatbě....všechno dopadlo naprosto katastrofálně, i ženich byl na ranu, tak jsem nakonec sedla do auta, jela pryč, ono začalo sněžit a já zapadla někde ve sněhu.....to asi znamená, že bude mooooc hezky, jinak si ten sníh neumím vysvětlit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?