23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: super, tak hezke pocasi je zarizeno :-D dnes se zdalo pro zmenu nastavajicimu, ze jsme se rozesli, mne se to same zdalo predminuly tyden a doufam, ze tim uz tyhle debilni sny konci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mono, tak jsi fakt prvni 10:30 - mona27 11:30 - fender, janulkavalova 12:00 - tipata 13:00 - diggi, janinek 14:30 - janno, kait 15:00 - dydis 16:00 - petardice Bre ranko vsem.
Odpovědět
kait, tak ti je jasný, že spolu vydržíte až do smrti ;-) .já už taky doufám, že sny mám za sebou :-D
Odpovědět
ahoj janinek, čím dál dřív a nebo já chodím, čím dál později :-D . to je dobré, jsme přesně uprostřed ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: verim tomu i bez snu, ale diky :-) k pocasi... v sobotu ma prechazet studena fronta, ale pevne verim, ze nebude prset a pokud, tak ne tam kde mame ty nase svatby
Odpovědět
no tady v brně jsou hlášené dešťové přeháňky.....když nebude lít celý den, tak už se smířím i s tím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nas hotel je v nejakem doliku a tam pry skoro neprsi, ale obrad v doliku neni.
Odpovědět
já bych to neřešila, stejně počasí neovlivníme a navíc, už je to dáááávno daný, jak bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja kdyz je venku hezky, tak to neresim a nemyslim na to, ale jak se probudim do deste, tak me chyta strach.
Odpovědět
Profilova fotka
taky pravda... my totiz mame dve varianty obradu, bud bude nad schody pred letohradkem a nebo uvnitr, obe varianty jsou pekne akorat ze dovnitr nesmi psi a tech tam bude poviceru, ale i tak se to nejak doresi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem holky poslala ta cisla, kouknete do posty :)
Odpovědět
Profilova fotka
k otmu pocasi, snazim se to mco nesledovat a nedesit se, ale prijde, mi, ze porad snizuji tu teplotu.
Odpovědět
Článek se načítá
mě teplota nevadí, budu ráda, když mi nebude vedro, ale hlavně, ať neleje janinek děkuji za poštu, už abych Ti psala, že to mám za sebou :-D dneska jdu na poslední zkoušku šatů, pak už je uvidím až v sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu dnes na pul 12 je take vyzkouset, pak vecer si je odvezu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, me uz je pocasi taky fuk, hlavne kdyz nikdo nebude prudit 8-( a vedro taky moc nemusim. ja jdu dneska tisknout jmenovky a etikety a dokoupit par blbosti. jinak dnes teprve jeden hovor s tchyni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se ted babram s cylidrem na auto a se srdcem, jako to tak trva. No dobre, mam u toho zaplou olympiadu, tak je to asi pomalejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, jestli to znate, ale u nas se rika, ze kdyz se vam udela na jazyku ospice (takova jak kdyz afta po cele strane jazyka) tak vas nekdo pomlouva. ja uz to mam na obou stranach, tak me nekde (kde tak asi?) pekne drbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jedna osoba me napada. Vr. Ja uz mam skoro ten priserny cylindr a pak valim na saty, pak jeaste zkusit neco koupit a pak pedikura. Se tu uz udelalo hezceji i trcohu, neni tak zatazeno.
Odpovědět
já mám s pomlouváním jednu perličku....včera jsme byli u mamky, opíkali jsme a tak a za zdí nás drbali dvě sousedky, že nezvu otce na svtabu a tak.......mamka to nevydržela a šla jim říct, jestli potřebují něco vědět op svatbě, ať se mě jdou zeptat, že tam jsem......dneska za ní jedna z nich přišla, donesla tašku vajíček, prý na koláče a že ona nepomlouvala, že to byla ta druhá........musím se fakt řezat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, tak to je dobra storka :-D :-D :-D Mamina je pekne setrela. To bylo jako pres plot sousedky?
Odpovědět
jo jo, přes plot :-D ...jdu na šaty
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, to je dobre :-N k nam uz prislo to vase zatazeno z cech, co nam to sem posilate? :-D my to nechceme :-D
Odpovědět
k nám taky dorazilo fender :-D a má to ještě jednu pointu.....dneska ráno došla druhá sousedka a zeptala se mamky, jestli se nebude vdávat ona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: tak to je nadherna historka, smeju se tu nahlas v kancelari :-D fender: to slysim prvne, ale taky bych mela jednu kandidatku :-D co potrebovala tchyne tentokrat? ta moje nam zarizuje myrtu, chlebicky a pohosteni na rano (ma znamou co ma lahudkarstvi) a do svatby se nam vubec neplete, zato moje maminka ma obcas prilis mnoho starosti, ale taky se to da snest ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kyjov hlásí zataženo a dusno. Mě už šaty visí ve skříni. Včera jsem tím rozesmála celou rodinu. Došla jsem dolů a říkám Tomovi: ve skříni máme nějakýho ducha, na mě hleděl, tak jsem dodala, že je velý a bílý a to už všichni řvali smíchy. Fender: máte nádherné etikety. Včera jsme už stihli i nadepsat jmenovky, teda Tom je napsal tužkou a já to dneska obtáhnu. Máme i pevný počet lidí a dneska jdeme do restauračky domluvit podrobnosti a pak ještě k našim odnést krabice a říct jim, co a jak. Dopoledne jsme šli ještě popřát Tomově babičce k narozeninám, tak hned začala prudit, že jako jestli budeme mít dort jako poděkování za syna, tak jsme jí řekli, že máme ty vína, to jí stačilo, ale při odchodu mě ještě chtěla nutit půjčení prstýnku, tak to už bylo moc, půjčený mám šaty a žluté zlato s obrovskýma kamenama nenosím. Už toho máme dost, jak všichni očekávají echt svatbu s velkolepou slávou a všema tradicema. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je teplo a slunecno teda. Jinak normalne mi satky musi jeste upravit, tak jeste ze jsem trvala na poslendi zkousce.
Odpovědět
tak šaty jsou nakonec asi to jediný, s čím jsem na stopro spokojená :-D . jinak tipata, mluvíš mi z duše, taky mě vytáčí, že od toho všichni tak moc očekávají
Odpovědět
Profilova fotka
Teď řešíme, kdy budeme dávat ty vína rodičům, nějak oficiálně se nám to předávat nechce.
Odpovědět
my rodičům nakonec nedáme vůbec nic :-) a oni jsou rádi, protože vůbec nikdo nemá rád nějaké oiciality nebo tak něco....normálně jim poděkujeme a hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, my mame coko. Koupila jsem sklenene pixkly vysoke a namichala tam raffaelo, modre z nebe, geishu, lindt a dalsi po jendom balene bonbonky. Na pikslu jsem napsala barvou na sklo datum a na vicko J+M a srdce. Davat to budeme po obede nekde v klidu v soukromi. Diggi, tak to super, ze saty uz se ti zase libi :) Ja byla ted na pedikure, tak mam krasne nozicky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?