Termín svatby 24.8.2013

Profilova fotka
ahojte, kdopak ma stejny termin jako my? a co uz mate vyrizeno? :-D
Odpovědět
ahojky, na toto datum je už zde spoustu diskuzí:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, je to asi nějaké magické datum. Je to i náš den D :-) co máme? Mám za sebou osobní setkání se švadlenkou - budu mít šatičky na míru jsem přeměřená a 2 měsíce před svatbou se začínají šít ;-) , dál máme zamluvený kostel i hostinu s noclehy pro přespolní 8-) . Mám fotografa a oznámení. Zbytek, tak nějak pokukuji po netu....a řeším detaily.... co ty? :-)
Odpovědět
no magické pro nás určitě, nebot máme v náš svatební den 7. výročí našeho vztahu:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to koukám, že máme také dost podobné ;-) my oslavíme měsíc před svatbou už 8. výročí našeho vztahu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michell23 no my mame taky obradni sin, hostinu s rautem, ubytovani pro slovenskou cast hostu, kadernici, saty, fotografa, snad i Dj a jinak jak rikas, taky okukuju z internetu a shanim inspiraci.. my teda spolu tak dlouho nejsme, na nasi svatbu spolu budeme spolu necely 4 roky :-) a to uz mame rocniho prcka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo my jsme za ty roky stihli hooodně věcí, ale prcka fakt ne.... ;-) ale už nám oběma tikají biologické hodiny i příteli a to je co říct... 8-) po svatbě mě čeká odevzdání bakalářky a pak snad konečně dětičky :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?