23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
držíme palečky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme jeste stale nevyrazili. Jako tam je tak hnusne, jak ma jeden jit pryc? Diggi, jestli to nemas fakt preple nekde.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je taky škaredě a zima, tak ani nezkoušíme chodit ven.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jsem tu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nez na to zapomenu: tipata: nemate doma bootovaci cedecko na xpecka? jestli jo, vezmete ho zitra pls s sebou.... jinak: prezili jsme to - koukala jsem, ze janinek uz podavala prubezne zpravy :-) dekuji vam moc za podporu, slo to s ni lepe :-N tchynaci byli docela v pohode, svagrova byla ze zacatku protivna jako obvykle ]-( ale hodne jsem zkousela vina, tak uz mi to pak trochu prestalo vadit :-N a sedela jsem pak i na jine strane stolu :-p s tim mym drahym - sel v noci do auta pro veci a zapomnel, ze stoji vys (byl tam takovy travnik vyssi) nez obvykle. a jak zvedal hlavu, tak se prastil do hlavy a rozsekl si tam kuzi, takze jsem mu ve dve rano polivala hlavu peroxidem ... no malem me z nej ranilo, fakt.... ale nastesti v pohode.
Odpovědět
Profilova fotka
- prastil se hlavou do kufru od auta. a kde jako jste????? :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A má tu hlavu staženou aspoň mašličkama? A CD už je nachystaný na stole vedle té vodky a krabičky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nastesti to nemel tak hrozne. za cd moc diky :-) jinak, ma draha svagrova se prave predvedla. volala drahemu a jecela po nem do telefonu, duvod jsem uz tak uplne presne nepochopila, nicmene nakonec mu s tim triskla a napsala mu smsku, ze jde na obrad a dalsi svatba ji nezajima.... chapete to....? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechápem, ale plus pro vás, ne. Nebude vám tam dělat vzrůšo. Vypusťte to, ona si to ještě rozmyslí a nebo budete mít klidnou, krásnou a pohodovou svatbu. A jaképak víno jste vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
no jako jo, ale draheho to samozrejme mrzi, je to prece jen sestra. a drive spolu meli pekny vztah. taky myslim, ze nakonec pujde, bo by to byl jedine jeji vlastni trapas, kdyby nesla. ale to je proste hardcore.... co z toho ma, snazit se nekomu zkazit svatbu? podle me zavist, nic jineho..... vino mame: rulandske sede, ryzlink vlassky, andre a modry portugal, vsechno rocnik 2006. a dostali jsme ho jako svatebni dar :-N nase diky neznaji mezi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fender viteeeeeeeeeeeeej :-) My byli v Obi a Kika a jako do te pitome Kiky uz nikdy nepujdu. Vzdy se tam jen rozcilim. A svagrovou nechapu, ale prijde mi tak trochu divna ;-) Mam svicinky na stoly, ale jeste musim sehnat nejake do cela, tam budou asi jine. A ted premyslim, jestli delat masle na auta, jmenovky nebo polstarek. Dost mozna nebudu uz delat nic, je pozde. Ale tak my prisli v pul desate a jedli az v deset.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: zitra pred mym drahym pokud mozno na tema svagrove nemluvit, dekuji. nenese to zrovna nejlip a nerada bych, aby se rozciloval.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je mi jasný, kdo by tohle lehce nesl. Taky by mě mrzelo, kdyby mi takovéhle věci prováděl bráška. Jinak to víno vám celkem i závidím, hlavně to rulandské šedé, to je moc dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, ja sjem to porad s tou sestrou nepichopila, o co ji vlastne jde? Se chtela letos vdavat ona nebo jak? My budeme mit k obedu take rulandske sede a rulandske modre, pak rozlevane obycejnejsi teda.
Odpovědět
Profilova fotka
Jste tu nejak odpadly, tu nikdo nema vydrz :) jsem zacla popisovat ouska na vysluzky. Na uchy bude zlate datum, na "titulce" bude pres cele nas podpis a jak se kosicek zabali do celoflanu, tak ke snurce bude privazana karticka DEKUJEME, ZE JSTE S NAMI BYLI nebo jak to zni. Chtela jsem sit faborky na auta, ale nemuzu zaboha najit zlutou nit.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: taky svagrovou nechapu, ale asi je to blba husa a bud rada, ze nedojede mne nedojede skoro nikdo z rodiny (ctyri dospeli, tri deti), protoze padesati lidem ruzneho socialniho zarazeni a puvodu, ani cizincum, ani lidem se dvema vysokyma, ani manualne pracujicim nevadilo, ze na svatbe bude zadarmo vino, pivo a nealko ale tvrde si kazdy plati sam, jen jednomu pitomemu ceskemu policajtovi (pardon, straznikovi) to vadilo a tak se sekla cela cast rodiny a co, zkazilo mi to jeden den a vic si zkazit nenecham, prijedou jedni blizci znami, temer rodina a ja jsem za to moc rada jinak nadobi... tenhle boj o nervy jsem hrala s byvalymi, ted to nehrajeme :-) a sny... devcata, dnes mi prosim v noci vypadaly asi tri zuby a dalsi se vyklaly a taky jsem mela pul hodiny do vyjeti na obrad a kadernice nedosla, jako prima sen, tak jsem vstala, jdu na zachod a ejhle louzicka, jsem myslela, ze toho psa sezeru, vcera mi okousal mou oblibenou hracku co mam jeste od byvaleho a se kterou denne spim :-( jo a krasne rano vsem 8-)
Odpovědět
nazdárek holky!mám to za sebou a jdu do hajan. fender ona je trošku mimo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno přeji, vidíte, dneska jsem vzhůru načas. Kait: to už není o nervy, já to prostě ignoruju a nevšímám si. Už jsme si oba zvykli. :-D A koukám, že moje rodina je pořád ještě, v rámci možností, v pohodě, nedojedou mi jen prarodiče, kteří už opravdu nemůžou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se právě s drahým domluvili, že do šatů mě oblíkne on, když už přicházíme spolu, tak se i oblíknem. Teď jsem zvědavá, jak se na to přivedení nevěsty bude tvářit můj otec. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: ja tam otce mit nebudu, teda doufam, vede me bratr
Odpovědět
Profilova fotka
Bre ranko, jsem si trosku prispala. Diggi, brou nocku.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: prej trosku prispala :-D dobre rano
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak je nedele. A neboj, sny o zubech jsem mela take. Ty mivam rpave hoden casto a ty padaci, coz je nejhorsi snad. Najednou mi zacnou proste vypadavat z pusy zuby, jeden za druhym.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještěže si sny obvykle nepamatuju a když, tak max. 5 minut po probuzení a pak ani ťuk. kait: u mě je problém, že s otcem mám dobrý vztah, ale s otčímem taky, ten se o mě od mých 6 let staral jak o vlastní, takže je mi dost nefér volit mezi jedním nebo druhým, tak jsme to vyřešili tak, že dojdeme s Tomem spolu už na obřad, jeho mamce jsme to vysvětlili a ta to vzala v pohodě, sama uznala, že jsem v blbé situaci.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: jo, dost hnusne sny... ale me se o nich zda vyjimecne, nastesti tipata: tak to je fajn, je to ta nejlepsi varianta, ja doufam, ze muj otec neprijde, nestykame se, nechci ho tam ani kvuli mame, ani kvuli sobe
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, tak to mas na jendus tranu "slozite", na druhou je fajn, ze teda mas vlastne oba rada. A to spolecne nastoupeni ma take neco do sebe. Kait, muzu se zeptat, jestli pro tebe bylo tezke otce nezvat? Mam kamaradku a jeji otec ji a mamce delal po rozvodu dost hrozne veci. A ona ho sice rozumove fakt nesnese a nechce videt, na druhou stranu je to jeji tata a nekdy se na nej pta. A nedokazu si predstavit jeji svatbu, kdyby tam meli byt oba. Jako jeji mamka by to asi neprezila. Na promoci ho treba nezvala, ze mu nedala schvalne vedet, kdy bude, ale tehdy to bylo dost cerstve. Ja sama ho nechci videt, protoze mam strach, ze mu vyskrabu oci.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem měla výhodu v tom, že se rodiče rozvedli ještě když jsem byla hodně malá, svého otce jsem si uvědomila až v 5 letech a to už byli rozvedení, bráška je sice starší o necelé 3 roky, ale taky to vzal v pohodě. S tátou jsme si začali hodně rozumět, až když jsem měla po matuře a viděl, že bude mít dceru na VŠ, prostě se u nich víc preferují kluci. Po celou dobu studia mě na škole držel finančně, sama bych to neutáhla. A teď jsme na tom tak, že mu klidně i vynadám, že mě špatně udělala, když mě něco bolí. :-D Je to hodně svérázný člověk, v kuse ho snesem tak týden a pak bych vraždila, ale jinak ho mám ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: me otec v den mych 18tych narozenin rekl, ze stejne nejsem jeho krev, stejne tak rikal, ze my jsme se rozvedli, ne oni dva, potom stejne porad prudil, ze o nej nejevime zajem, ze nedonesu ukazat vysvedceni... no chod tam, kdyz pak u soudu o alimenty hraje chudaka ze i ty navstevy ho neco stoji (kofolu, oplatky a ohrate parky, zpravidla) navic mame ublizoval a ja se divim, ze tak dlouho vydrzela, pry kvuli nam
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukam, ze to je podobne.
Odpovědět
Profilova fotka
babička je s dědou pořád kvůli dětem, i když si ho vzala jen proto, že otěhotněla poté, co ji znásilnil.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?