23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak nějak, kdybych to moc žrala, tak chodím i na imobilizace, ale pořád mám v záloze prášky, který, když mám dvojnásobnou dávku, zatím zabírají hodně dobře, takže uvidíme. Já si zatím jen cvičím, abych měla lehčí porod, možná. ;-) Jinak, dneska jsem radikálně přitvrdila a chlapeček ze školy neodešel. Chtěl mi i brečet, ale to mě je šumák. Neustoupila jsem ani o krok a matce jsme nevolali. Sviňa si na mně nedojde. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dneska byly s kolegyňkou v kině na Mammas and Pappas od Alice Nelis. Báječná podívaná, taková ze života. Občas jsem se v tom našla. Doporučuji všem.
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyby to mělo být pro lehčí porod, tak se to pořád oplatí :-D to je supr, že prášky zabírají. tak moc držím palečky. já přes víkend lehla s rotavirama. no to bych vám teda nepřála, to byl mazec. ledaže byste potřebovaly radikální hubnoucí kůru, během 24 hod jsem měla dole asi 5 kilo, tak to teď pracně nabírám zpátky. přišla jsem na dva dny i úplně o mlíko, ale už se to zase srovnalo, i když stejně ho má malej jen ráno (bo se mi nechce v šest z postele, to dá rozum, ne?)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jsem se utvrdila, že boží mlýny přece jen melou. Naše donašečská kolegyně-zastupička dneska dostala sodu od jiné kolegyně, od které to nečekala. Dobře jí tak, koledovala si o to dlouho. Popravdě mi i zařídila to přemístění k amébě. Mimochodem, zastupička řeší s matkou améby, že jsem na toho 7máka (améba) zlá, jen mu odsekávám a křičím na něj. Ale šéf mi zatím nic neřekl, tak asi je obě poslal k šípku, uvidíme zítra, jedem na školení do soboty, nějaké dvě přednášky a večer se báječně pobavíme s kolgama, se kterýma chceme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že tam máte veselo :-N já byla minulý týden celý jeden den v práci, uf jsem z toho unavená ještě dneska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a furt nic, co. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska byla zase v kině. S kolegyňkou jsme šly na Ženy v pokušení, děvčata, báječnej relaxovací film u kterého se smějete od začátku do konce. Chce to vidět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem slyšla už hodněkrát, že to je dobré. no nám kino ještě chvíli nehrozí, ale taky bychom na to mohli kuknout, až bude někdy volněji. já teď válčím s meyerovou, ženy vy jste mě NEVAROVALY, že to je silně návykové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale varovaly. Pochlubím se, já už to sjela 4x. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata jsem z toho jelen dvanácterák. Buď mi ty vajíčka nedozrajou, při nízké dávce, nebo přezrajou při vysoké dávce. Tak jako tak to znamená jen to, že mimino je v nedohlednu. Že já se na to všechno nevyseru a nekoupím si kočku. :-D Já už ani nevím, co si o tom mám všem myslet, jsem já vůbec člověk? Ženská nejsem asi tak jako tak. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kači a co nějaká dávka tak akorát, to by nešlo :-. já tomu tedy prd rozumím, od too máš doktory, ale když je špatně dávka nízká i dávka vyoká, tak přece musí být něco mezi tím, ne :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Asi bude dobrá dávka, jen si teď musím dát povinnou pauzu, nemůžu to svinstvo brát dlouho v kuse. Příště doktorovi navrhnu 1,5 prášku, to by mohlo být tak akorát. Ale chce mi mezi tím udělat hormonální vyšetření v mém přirozeném stavu. Mi pak řekne, že nejsem ženská, ale chlap. :-D Jinak jsme si báječně užili víkend u tchýně, včetně ne moc příjemné návštěvě u mé matky. Ale stejně to byl povedený víkend, jsme i vyvenčili psa, se sestrama zametal, ale na nás dva si netroufl. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to asi docela opruz, co..... |-| |-| |-| my se s tchánem už pro jistotu ani nevídáme..... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste ale zlí, nevídat dědečka. ]-( Dobře mu tak, může si za to sám. :-D Včera jsme měli zase z projektu další workshop, když to oficiálně skončilo, tak jsme si ožrali držky a přitom se tak nasmáli, že tu budem strašit ještě jedno století minimálně. Tomášek byl pak na mě moc hodný, rozvázal mi tkaničky a pohlídal mě, abych neusla ve vaně. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co my jsme to za lidi :-p :-D dneska jsem akční, už vařím oběd :-. a to počasí mě pěkně sere 8-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, jsem si odskocial do CR na dva tydny. V ramci toho sjem take videla zeny v pokuseni a libilo. Nic objevneho, ale dobre zahrane a pobavila jsem se. Po sto letech jsem byla na ceskem filmu v kine. Naposledy to bylo asi na jedna ruka netleska. Kaci, to me mrzi, ty lapalie vase porad :( Byli jsme u kamaradu, co ted cekaji. A oni porad take nic, pak sli na testy, ty jim vysly desne, uz se smirili s tim, ze umele. A byli objednani a vse a normalne se to povedlo samo, nez tam vubec dosli. Takze kdyz tam sli, tak uz jako tehotni. I kdyz je mi jasne, ze tys uz slysela tech pribehu milion. No drzim palecky ted na dalsi faze.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru to už sporotvně, chodíme do posilovny, piju denně svoje smrtící kafe a když mě bolí hlava, tak si růžovou vezmu. Takové příběhy mě naplňují nadějí, takže díky za ně. x-) Kdyžtak ten třetí pokoj předěláme na pracovnu a koupíme psa, jednoduché jak facka. :-D Jsem ráda, že se Ženy v pokušení líbily, takový pěkný relax to je. Jinak v práci se to začíná s kolegyní-zastupičkou pěkně vyostřovat, jsem zvědavá, jestli to šéf konečně začne řešit. Už dokonce obvinila některé lidi z šikany na pracovišti, jediná, kdo tam dělá peklo je právě ona, vlezdoprdelistka jedna pokrytecká. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Uf.... holky, tak jsem to dočetla. Asi nad třema stránkama jsem fakt brečela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, už jen měsíc a to utrpení skončí (sice jen na 2 měsíce). Hurá, dneska jedem do kina a pak se otravovat až do večera na dětském dnu. Tery, dorazte s Míšou na hřiště, určitě si tam nějakou zábavu najde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by nesmělo furt pršet 8-( To je hrůza, už červen. Při tom počasí mi to tak vůbec nepřipadá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto jsem rezignovala, zítra si jdu koupit gumáky. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, gumáky budou i první Míšovy opravdové boty...... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem dnes na prvním typu, v Globusu sice mají pěkný vzory, ale ne moje číslo, tak snad se dostanu co nejdřív do Gate, tam prý mají taky moc pěkný gumáčky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D malej ještě nechodí, tak to má ještě chvilku čas. my v tom glóbusu ještě nebyli :-N a u vás jsme vlastně taky ještě nebyli, se asi někdy pozvem, což? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by jste se pozvat měli, ale dostatečně dopředu, ať stihnem uklidit, Míša by tu nálož imunizačního prachu asi nezvlád. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gumaky mam ruzove s kytickami do parku s CLiffem, tady v nich v zime vsichni venci. I kdyz tady je nsoi i normalne do mesta. Mne konci studenti 8/7, pak pojedeme na tyden do Skotska a pak nevim, jestli bude nebo nebude prace. Bych si sice mohla udelit dva mesice prazdnin, ale zase to mam neplacene, takze dilema. Terko, koukam vzdy na fotky na FB, tak jsem z vaseho prcka uplne hotova. Meli jsme tu ted deset dni kamaradku moji s pulrocni holcickou, tak to bylo super. Takova panenka. Jsem chodial rano pzode do prace, protoze jsem si s ni vzdy musela hrat a neslo se odtrhnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám po dnešní návštěvě u ortopeda další operaci v pořadí, obě na pravé noze. Ten rozpadlý kloub na prstu odkládám už 11 let, tak ta achilovka taky může počkat. Shodla jsem se s doktorem, že dokud chodím, tak to řezat nebudem. :-D Až mě to jednou naštvě, nechám tu pravou fiknout nad kolenem a efektní protézka mě bolet nebude. ]-( Jinak jsme měli tenhle týden v práci Olympijský týden, dva dny jsem strávila na školním hřišti a včera jsem si domů přinesla nádhernej úžeh, i přes to, že jsem vypila přes 2 litry vody a držela se ve stínu. O těch spálených ramenách ani nemluvím. To zas měl ten náš cip plešatý co vymyslet. Ale jinak se dnešní den náramně vyved. A propo, včera měla naše nejmladší sestřička občankové narozky. Až dojedou do Ovy, tak ji zapijem spolu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no míšovi asi pořídíme jiné, než růžové :-N :-D on je hrozná herečka, co? jak byl malinký tak se nerad fotil, ale teď strašně pózuje a o videu ani nemluvím :-) kači ty taky nemůžeš mít nic v poklidu :-p :-N vy jste na tom časově jak? my tedy dost bídně, asi jako s doktorem, ale tak někdy bychom to snad spáchali.
Odpovědět
Profilova fotka
Časově jsme na tom tak, že v Ově budem každý víkend až do 9.7. Takže v pohodě, Tom chodí obvykle v neděli na 5 na badminton a jinak nic. Jsem papuč a dobrovolně trávím víkendy doma. Poslední dobou dojdu dom, usnu a vstanu až na simpsny, najím se a kolem 9 už opět usínám u tv. Dokonalost sama. :-D Míšovi kupte nějaké moc pěkné, někde jsem viděla modře pruhované s lebkou. Děti milují kaluže. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?