23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no, my budem na víkend v Ově až tak někdy v polovině července :-x :-p za chvilku to budou holky dva roky od vatby a mně to připadá tak dávno :-. bych se hned vdávala znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako třetí stránka, ženy, co je :-N :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi nejsou nějaké možné žhavé novinky. Já vás nechci moc štvát, že mi zbývají poslední 3 pracovní dny a pak dokonalých 36 dní dovolené. Bože jak já se těším. :-D Včera jsme s kolegy byli hrát bowling, jsem sice nehrála, ale Tom dělal čest naší rodině. Vedl žebříček odspod. ;-) Báječně jsme se pobavili, jen teda majitel herny to logisticky nedal, měl plnou hernu, přilehlou restauračku, akci v salónku a otevřenou zahrádku a na to všechno měl 3 servírky, naprostá katastrofa, přes půl hodiny jsme běžně čekali na objednaný pití a přes hodinu a půl na pizzu. Vážně bájo, holky dělaly co mohly, ale přesto to naprosto nestíhaly. Všichni jim nadávali, ale jako zákazníky vás tohle přece nemusí vůbec zajímat. Takže v Ově se v pátek večer vyhýbejte BowlingSky v areálu Vltava. Maximálně si zahrát objednaný bowling a pak odejít se najíst jinam. Jinak jsem se teď dala na čtení Upíří deníky, no není to špatné, zatím to vypadá slibně (2.díl ze 6). Ani Zavržený, co jsem dočetla nedávno, není vůbec špatné prázdninové čtení. Nicméně se nejvíc těším na film Zatmění, to se musí uznat, trailer zatím vypadá slibně. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak neštvi, jo :-D :-D :-D já se na eclipsu taky těším, ale ai nebudu mít psychicky na to, jít na to do kina. teda já bych ráda, ale když si představím celé kino narvané těma vzdychajícíma puberťačkama.... tak si na to asi počkám na pc.... jirka mi dovezl bree tanner, tak se do toho hodlám pustit x-) ani nevím, kde ta vltava je, kači?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk! My jdeme na Eclipsu v sobotu! a tim my, myslim sebe s manzelem (chudak). A je to pr4dpremiera, jakzoe oficialne to zacina az dalsi vikend, tak jsem zvedava na slozeni obecenstva v nasem mini multiplexu. A chci si ted precist z Eclipsy vsechny hlavni sceny (cili Edik s Bellou). Bree knizka me nelaka, ale takhle dopsane Midnight Sun, to by byla jina. Jinak na Amazonu anglickem, jde ted predobjednat Breaking Dawn za 4 libry, vychazi v srpnu. Nevim, kolik je postovne do CR, ale dost mozna se to i tak vyplati. A na vyroci myslim, prijde mi to take tak davno, ze bych si to hned strihla znovu, jak se mi to libilo. Kaci, prazdniny zavidim, ja si je musim delat neplacene :( Ale jedeme v cervenci na tyden do Skotska, uz mame zamluveny hotel v Edinburghu, takze budeme bydlet tam a na vylety jezdit vzdy na den. A holt za rok pojedeme znovu vic na sever a na ty ostrovy. Uz se moc tesim. Jako studenti me obcas tak toci.A vedeni skoly jeste vic. Terko, poctive sleduji tve prirustky na FB, Misa je tak kouzelny.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mám Jani všechny díly, i Breaking Dawn ;-) Jirka mi je koupil v sadě když byl v Praze. K Bree jsem se ještě nedostala, ale těším se, jak jsem to jen tak proletěla tak tam asi bude dost důležitých věcí, vypadá to, že Volturi měli nějaké techtle mechtle s Viktorií, tak jsem na to zvědavá :-. x-) a o Midniht sun ani nemlv, taky pořád tajně doufám, že se k tomu vrátí a dopíše to :-N podle mě to byl absolutně nejlepší díl :-N Jani a vy už se nehodláte jako vracet do ČR? Míša kouzelný samozřejmě je, trpím syndromem "já mám tak úžasné dítě" :-D :-D :-D :-D ale taky je to pěkný darebáček a umí zlobit, když na to přijde. My letos asi na dovču nepojedem nikam zvlášť, i když jsme přemýšleli o Chorvatsku. Ale koupili jsme auto takže asi nebudou penízky, tak to necháme na příští rok.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja prave nevedela, jestli mas vsechny ty dily, vim, ze jsi vsechny cetla. Ale ja prave BD cetla z netu a pak z knihovny. Prizemne se priznam, ze me nejvic zajima bella s Edikem, takze Volturiani, Victorie i Bree si muzou trhnout. Ale mozna si to pujcim. A ano, samozrejme Midnight Sun je nejlepsi dil. To bezpochyby. Jen kdyby to dopsala. Jako vsechny dily z pohledu Edika, to by byla bomba. Do CR se urcite zatim vratit chceme, jen nevime kdy. Byli jsme dva tydny v kvetnu, proto ted jedeme na dovcu do toho Skotska. Ja letim v srpnu na tyden sama teda. A pak prijedeme bud na Vanoce nebo po nich, uvidime. mame to komplikovane s Cliffem. Bud s nim autem, coz trva minimalne patnact hodin, takze se to vyplati na dva tydny, nebo bez nej a nechat ho tu v hotelu, ae na to nemame moc odvahu zatim. Ale urcite to vyzkousime. Uz ted mame pani, co ho chodi vencit, kdyz jsme v praci. A na Skotsko nam prijedou znami, ze tu budou na dovolene a pritom ho hlidat. A Misa je naprosto uzasne dite, jen si to opakuj. Vsechny ty deticky tady, co si na FB prohlizim. A s autem to chapu, take jsme koupili auto a take nam to dost dela caru pres rozpocet. Tak pojedete priste. Malej stejne nesmi moc na slunce prvni rok, tak si rikejte, ze to je kvuli nemu :)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mám, hezky se mi vyjímají v knihovně :-D bree jsem začala číst, jem cca v 1/3 protože trochu nestíhám, ale je to hodně zajímavé. pak ti řeknu, až to dočtu. mně by se docela líbil new moon z pohledu Jacoba. to je takový mazlík, já mu místy fandila víc než edvardovi :-D a ta BD část paná z jeho pohledu byla taky dobrá. nojo, to je mi jasné, že ono se to jen tak asi nevyplatí, ta cesta asi není zrovna nejlevnější, že? a nebylo by vám po cliffovi smutno??? to je takové vaše mimino, ne? nás čeká o víkendu první noc bez malého, odevzdáme ho odpoledne a vyzvedáváme ho druhý den dopoledne, tak jsem zvědavá... mylím ale, že on to zvládne líp, než já :-D jirka bude asi v pohodě, ten je často pryč tak je zvyklý, ale já bez něj takhle dlouho ještě nebyla. my právě k romu moři chtěli jet kdyžtak až v září, jirka stejně nebude mít dovolenou dřív a už tam nebude takové vedro. no ale myslím, že letos to vážně padá, zkusíme podniknout něco v okolí 8-) jinak - míša a jeho úžasnost - dneska trénoval hod do dálky miskou od kaše... huh.... musela jsem vytírat komplet celou kuchyň :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Take se mi pekne vyjimaji, jeste tu ctvrtou potrebuji, snad to bude ta sama velikost, jinak kupuji jinou :) Cesta je draha, je to 1200km, k tomu tunel minimalne 150 liber. Letenky kupujeme dost pozde vzdy, takze ted je mam take skoro za 200 liber na srpen. Cliffa na hlidani asi vic jak na tyden jeste davat nechceme. Nam to prijde nefer, ale on by na nas asi druhy den zapomnel. Byli jsem bez nej prvniho pul roku tady, od te doby je na ty nase odchody citlivejsi. Ale to se neda srovnat s tim, az budete bez Misana ted prvne. A vsechny me zname maminky rikaji, ze deti si to normalne uziji, jen maminy doma breci, ale to mi prijde normalni. Kdyz jsi skoro porad s nim, tak cela noc je hrozne dlouho! Ale urcite to dobre zvladnete, zase je podle me treba si tak nejak odpocinout. Co si nasi znami chvali, jsou dovolene s rodici. Ze kdyz jedou i rodice, tak pomahaji s hlidanim, takze si mladi rodice muzou zajit vecer na vecu sami nebo proste jinak odpocinout ci neco videt. A prarodice si uzivaji vnoucete, vsichni spokojeni. S tou miskou, myslis, ze vam doma roste novy Zelezny? Nebo spis Sebrle, ze bude zkouset i dalsi discipliny?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, vy se vážně nenudíte. My dovču letos asi taky mít nebudem. Pořád jsou na pořadu důležitější věci než dovolená, bez té se člověk nějak obejde. Nicméně, při těch vedrech a kilech, co jsem si vyživila, jsem dneska sundala snubák a dala ho na řetízek. Preventivně, taky bych ho za čas nemusela sundat vůbec. A přece si ho nenechám v porodnici stříhat, ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uniklo nam neco?!?!?!
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že ani nic moc neuniklo. A snad už ani unikat nic nebude. Ale máme za sebou 2 úspěšné měsíce a když už nám i bije srdíčko a všechno je podle Dr. v pohodě, tak se poctivě napráskám. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jako ja to tu ted enctu tak podrobne, tak jsem s ebala, ze jsem zazdila gratulaci. Kaci, moc blahopreji a drzim palce. Ja mam takovou radost. Na tebe vzdy myslim a ty jsi takhle tajuplna. Ale chapu te. Tak se pekne opatruj a hlavne broucka maleho.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete být klidné, ani moje matka to ještě neví a taky asi ještě pár měsíců vědět nebude. Zatím to ví jen tchýně a ta dělá Fučíka a pak kolegyňky v práci, taková naše báječná partička. Včera jsem to oficiálně sdělila šéfovi, aby nebyl překvapený, když bych nedejbože v září nenastupovala, ale snad to bude všechno v poho jako doteď. Doktor mi dal rovnou nějaké hormony na udržení. Prý by mi měly způsobovat nevolnost až zvracení, jenže já je beru hodinu po jídle a pak je ještě zajím, takže se mi nedělá špatně. Výjimečně mě při zubech natáhne a u některých pachů, ale to se mi občas stávalo i dřív. Jenom teda hodně času teď prospím, když jsem to ještě nevěděla, tak jsem naprosto nechápala, proč jsem vytuhla odpoledne a pak po 8 u televize, jsem to spojovala s koncem roku, to už jedem z posledního a pak mi doktor s takovým klidem řekl, že jsem těhotná, no fakt sranda. A to jsme se ani nijak nesnažili, protože mi při kontrole vajíčka řekl, že je přezrálé a bude mít velmi krátkou životnost, tak jsem se na všechno vyprdla a začali jsme zase chodit do posilovny. No prostě sranda, si mršky počkali ve frontě. Asi tak nějak. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kači to je bomba, strašně moc moc moc gratuluju a hrozně vám to přeju!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) já si to myslela, podle toho cos psala na fb. já mám takovou radost normálně :-N x-) x-) x-) držím všechny pěstičky, ať je všechno tak, jak má x-) x-) x-) jinak dámy, dočetla jsem bree. docela zajímavý, pár informací celkem překvapivých a tak nějak to teď lépe do sebe všechno zapadá. jen to bylo nějaké tenké a rychle pryč :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ti to rikala, no nerikala jsem ti to? Ze kdyz se clvoek nesnazi, ze to vyjde. A podle tech tvych priznaku sjem tehotna tak poslednich deset let.
Odpovědět
Profilova fotka
Bree je ted do pateho cervence zdarma k rpecteni na netu, odkaz na strankach SM. Na FB jsem to samozrejme prehledla, protoze tam mi od Kacky porad skacou slepice ci kravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, děkuji, děkuji, děkuji. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám všechny ty farmy a jim podobné zablokované, takže mě neobtěžují :-D jani ale přes ten net to stejně není takové, jako když máš doma tu knížku :-N aspoň pro mě :-N ještě aby tak dopsala MS, bueeeeeeeeee :-N x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kači - příští týden se nám udělalo okno ve středu nebo čtvrtek odpoledne, kdybyste měli čas tak se můžem pozvat konečně na kolaudaci :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Středa by byla báječná, ve čtvrtek jedeme na jih k rodině. Takže jestli opravdu chcete kolaudaci, tak může být a moc se těšíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak prima, může být 8-) musíš mi pak akorát poslat přesnou adresu kde to vlastně teď bydlíte :-N mohli bychom to zvládnout cca kolem páté.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako kniha je kniha, to souhlas, neni nad papir. Ale ta bree me tolik nelaka. je tam Edik nejak specialne a pro me zajimave? Zajiamve = otlapkava Bellu nebo se na ni nezne diva. Ano, jsem pubertak, kdyz dojde na Edika. Jako ted mi doslo, ze jsem tu posledni nemamina, doufam, ze se se mnou neprestanete bavit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A aby Kacka nebyla jedina, kdo se flaka, ta zitra bereme studentiky do muzea, takze vstavam v devet misto pul osme a konciem take driv :) A pak djeme nekam na jidlo. Takze takova prijemna tecka za tim nasim tydnem. jeste prezit pristi pondeli, utery a ctvrtek a pak uz jen chystat do Skotska.
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, super, budeme se těšit. Pozor, já se neflákám, hoří nám termín na odevzdání dalších hodin na interaktivní tabuli, takže sedím většinu času u počítače a zběsile klikám a kopíruju a píšu, fuj. Ale až to bude za mnou, bude mi nádherně. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D :-D :-D :-D jelikož je to psané z pohledu bree, tak o E+B je tam je ta část, co v eclipse - tzn. probuzení B z kómatu a pak ta chvilka než dojdou volturiovi a udělají tomu konec. ale pokud jsi to všechno četla jen jako jejich lovestory a ne jako komplexní příběh, tak to je možná pro tebe zbytečné :-D :-D :-D :-D :-D kači tak už to mám v diáři x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si precetla ten konec, kde jsou Culleni a kusy predtim. Bylo to teda docela dojemne. A film vcera, no, jako nebylo to vylzoene spatne, ale proste EB lovestory tam dostava priserne na frak :(
Odpovědět
Profilova fotka
jani já se z tebe picnu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je úroveň tady teda :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To teda je. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?