23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
pokoj nebude. teploty skončily, začaly růst zuby.
Odpovědět
Profilova fotka
to si děláte srandu, ne? :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Promiiiiiin. Ja zacla chodit do rpace a nic nestiham, ale jako vubec nic. Dodatecne vse nej vcera k svatku. A rovnou dopredu jeste na nedeli nasim zaslouzenym matkam, aspon u nas je den Matek. Kaci, drzim moc palce.
Odpovědět
Profilova fotka
no a kam do práce? co děláš? teda tady aby se člověk něco dozvěděl :-. :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem byla přednášet na rádcovském kurzu. Poprosily mě o tom moje "dětičky" co jsem kdysi vedla ve skautu. Téma byla Sexuální výchova. Prý jediný, kdo měl stejně hrobové ticho a hltající pohledy byl už jen Jestřáb (což je zasloužilý pan skaut už dávno v důchodu). Stačilo mi začít větou: "Na dnešek jsem spala jen 3,5 hodiny, tak to vezmem zlehka, rozdat, přečíst, otázky." Děcka byly moje, na puboše 13-15 naprosto báječní. Jen to cestování s ČD mě vážně ubilo. Po cestě jsem to vytočila i u svědkyně a konečně viděla malou Violu, je to vážně drobeček, narodila se 11. srpna a už teď stojí a chodí kolem nábytku, bomba dítě, pohodová, usměvavá. Zahájili bájo výchovu. Když sebou malá hňápne na zam, tak ji hned nelitujou, ale začnou se jí smát a rozesmějou ji. Malá se začne řehtat jak placka placatá na zemi a pak se postaví znovu a rázuje si to kolem. Super ten den byl. Jen jsem ztrhaná jak borůvka.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to s boruvkou jsem neznala. Ale jsem jak dve boruvky ted. Jinak ucim AJ na VS cizince, vesmes to jsou Indove. Jsou tu na studentska viza na VS studium a nez zacnou chodit na prednasky v oboru, tak musi projit AJ. Doted to bylo sest hodin denne, 6x 60 minut, ale od zitrka to je 7x 60 minut, teda v praxi to bylo 4x hod a pul, ted to bude 4x hodina a trictvrte, to uz me asi odvezou, uz takhle to je silene. V pondlei a utery mam jednu skupinu, ve ct a pa druhou, stredy jsme mela jine, ale ty se zrusily, takze ty budu asi mit volne. No takze jsem od rana do vecera v praci, pak domacnost a pripravy na dalsi dny, no hruza. Musim omezit prirpavy, protoze prijdu domu v sest a pak treba po veceri dve hodiny chystam, ted budu chodit v pul sedme dokonce. Studentu mam vzdy tak tricet, coz je na jazyk absolutne nevhodne a to mi dali navic z jien skupiny a mela jsem jich pres 40. A chteli mi dat celou jinou skupinu, ale to se nenecham. Uz tech tricet je nesnesitelnych. Prace ve skupinkach je peklo. Tak tak no :)
Odpovědět
Profilova fotka
kači no tak to je teda blesk! já upřímně doufám, že náš takhle rychlej nebude, to musí být mazec :-N :-D jani třicet studentů na skupinu? se zbláznili, ne? na jednu stranu asi super, že máš práci, na druhou to musí být šílené :-. |-| a jak dobře oni mluví anglicky? jako jestli se s nima vůbec nějak rozumně domluvíš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tož to je zas účast :-p koukaly jste na MK jak je to tam nový, to je mazec. jinak nám roste druhý půlzub a válíme sudy po celém bytě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Na MK nechodim, tak nevim. Teda vim, ze jsou zmeny, ale zatim ke mne nedosly. To bude i na beremku? Jinak jsem vam ted projela na FB albicka pekne, to byl zase sok, jak za tech par mesicu povyrostli vsichni a umi nove veci. Teri, ten vas Misa dela neuveritelne kukuce. Jak vyvali ty oci vzdy, to je tak srandovni. A brrrrm video take vyborne. Ale tak super, ze se zabavi sam, co? Jinak studenti ruzni, ty skupiny jsou dost divne namixovane, takze v akzde tride mam nektere hodne spatne, ale celkvoe se domluvime. A ted ve ct pa jich bylo kolem dvaceti, v patek odpo dokonce jen 15, oni se vzdy pres obed nekteri vypari. Tak snad se to ustali na tech nizsich cislech.
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, jestli to bude i tady =-) jani no je super, že se míša sám zabaví, ale když mi to brrrrrrrm dělá i s plnou pusou u oběda, tak to zas až tak super není :-D :-D :-D dneska do toho všeho ještě začal příšerně skřekat :-D asi ohluchnu :-p jo a vůbec nevím, co máš proti taylorovi :-p :-p :-p :-D :-D :-D mě čeká začátek dojíždění do práce v květnu - teda dělám pořád, ale od května už se tam sem tam musím ukázat. tak jsem zvědavá, jestli jsem úplně nezdegenerovala :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Terko, on stejne dela brrrrrrm jen pro tebe, aby te tim pobavil a naladil :) Bude skrekani na FB take? Jsem zvedava. CO muzu soudit podle pisemneho projevu, tak k uplne degeneraci zatim nedoslo. A mne to prijde prirozene, je to proste zmena a mimis v tobe 9 mesicu zije a pak jste proad spolu. A to budes jezdit s Misou nebo mas hlidani? Nebude se ti styskat? A kolik dni v mesici budes dojizdet? Jako u nas je uz tak hezky, fakt jaro, teplo. S destem samoz obcas. Ale ne zima. Proti Taylorovi nemam nic, jen jsem Team Robert :) Ale TL je take mazlik, jen mi prijde moc zajicek, tak si prijdu nepatricne. S Robem to je jina, za ja je jen o "par" let mladsi a za be je ted v Londyne! :)
Odpovědět
Profilova fotka
ženské, pochopila jsem správně, že se dohadujete, jestli upír nebo vlkodlak? Já hlasuju pro Taylera, to tělo je naprosto bombastický, jen si kousnout, sice mlaďoch, ale podívat se můžu, ne. Jinak v práci opruz. Sedmák je totální prase a všechno žere. Včera jsem mu nepatřičně půjčila prupisku. Cosi s ní napsal, pak se požďáral v uchu a vrazil to do huby, kentus. Ještěže nosím v batůžku příruční pouzdro s jodisolem, zlatá desinfekce. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, do práce někdy s malým, někdy bez něj. Stýskat se mi snad moc nebude, budu ze začátku jezdit jen 1 x za 14 dní na dvě tři hoďky, takže to přežiju 8-) Nic extra, spíš jen abych tak nějak pomalu začala. Jako jasně, že to je mládě :-N ale vypadá suprově. Robert je taky šikovnej, ale na mě je moc hubenej a bílej :-D :-D :-D Kači jojo, chápeš správně, já jsem pro vlkodlaka a Janča pro upíra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vede vlkodlak 2:1, prostě to tělo. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja teda Roba radsi jako neupira, v civilu, to je nejsladsi. Svalove jasne vede Taylor. A je to takovy tutik mazlik, no prisla bych si nepatricne. U Roba si prijdu OK :) Tak dve tri hodky asi jdou, to neni tak hrozne. Kaci, take nerada pujcuji propisky ci neco jineho. Ja se s nimi delim o mrkev, tak to je takvoe divne vzdy. Jsem dost citlivka.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to není jen tělem (i když máš kači pravdu, to tělo! :-D) ale tak celkově. robert se celý film tváří, jakoby měl každou chvilku umřít :-N ale líbí se mi taky, to jako ne že ne 8-) jak to myslíš jani, že se s nima dělíš o mrkev???????? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani jsem se teď koukala jak vypadal robert v harrym potterovi, to bylo mládě :-N x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, takovy chlapecek, ja si ho odtamtud ani nepamatuji :) Az jsem si musela najit videa na YT. Tak jak vikendite? Na me neco leze, tak jsem si odpo musela lehnout jak babca. A skoro nic jsem neudelala. Ted se pere prvni pracka teprve a spachala sjem vecu a byli jsme na nakupech, ale tot vse. Ani tuk do rpace a to bych na tom potreboval tak 4-5 h stravit :( Jak jsem byli v samosce, tak tam byly zrovna jakoze trhy, to je par stanku vzdy s ruznym jidlem, to si vzdy davame bud u Frantiku palacinku nebo u Nemcu klobasku a pan byl Cech, tak to nas pobavilo. Jsme se ptlai, proc nema cesky stanek a rikal, ze to lidi tolik nekupuji a hlavne je to moc drahe vozit. Ad mrkev, no nosim si na svacu mrkev nakrajenou na hranolky ci jak se tem tvarum rika a obcas dostanou v ramci odmen. Chtlei by porad coko, ale na to nemam, abych je sponzorovala, to jen obcas, tu musi nosit sami. Kdyz prijdou pozde, davaji cokoladu, samzorejme ze se krouti, ale tak jednu dve tycky denne z nich vydyndam. Na konci dne ji pak dam jako odmenu vitezum. A tenhle patek mi nromalne studenit, co uz je nemam, protoze mi nechali jen dve skupiny misto ctyr, donesli predkrajenou mrkev a jeste Snickersku, tak to me dojali.
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně víkenduju pracovně. Hoří mi termín na odevzdání programů, má jich být 20 do 12.dubna a já jich mám teď 4 a jeden rozdělanej. Navíc jsem včera kvůli debilnímu pracovnímu noťasu půlku musela dělat znovu. Na FB jsem byla sprostá až hrůza, ale ulevilo se mi. ]-( Navíc na sobotu máme pozvanou rodinu na oslavu, Tom měl 30 a já budu mít taky něco blízko. Navíc nový byt ještě neviděli, tak se zase sjedou. Bude to nějakých 14 lidí i s náma, potěš koště. Teď mi sestřenka psala, že dědu v pátek klepla mrtvička a je ve špitále, zatím nemůže mluvit. Chudák děda, krom toho, že už několik let nemůže chodit a jen polehává, tak ještě tohle. Při plném vědomí a příčetnosti mysli. Fakt masakr. Ale tak uvidíme, třeba se to ještě spraví. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci, teda ty mas vikend, to moje zacinajici rymicka je proti tomu desna nuda. Drzim palecky, at ti vse dobre dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
jani mrkev za odměnu, to je dobrý 8-) jak jsou staří? kači jojo, tvůj spisovný výlev jsem na fb četla :-D dědovi držím palce |-| my máme doma veselo, malej furt vříská jak papoušek :-D už mě z něho kolikrát bolí hlava :-D a plazí se, teda spíš se víc vzteká než by se plazil, ale je to fakt sranda :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale že dokážu být krásně spisovná. Teri, plně tě chápů, stačí mi vzpomínka na sestry a je to doma. Přemýšlím, jestli ty děti vůbec chceme. Za chvilku vám bude Míša zdrhat, já bych už pořizovala řetízek na vchodové dveře. Jani, na mrkev bych žádný dítě neutáhla, vážně to máš bájo. Dneska jsem si dopřála kadeřnici, v pátek jdu na masáž a na další úterý mám první schůzku s paní, co cvičí mojžíšovou, tak jsem zvědavá, co mě čeká. A zítra poslední rehabka, znovu si nechám nohu zatejpovat a vymyslím, co dál. ;-) No nemládnem.
Odpovědět
Profilova fotka
To utahnuti na mrkev je tak asi jedine pozitivum bohuzel. Drzim palce na nozku tvoji jasnou, at nezlobi. Ja odpocitavam malem minuty ted do ctvrtak vecer, protoze patek a pondeli mame volne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jim je tak 20-30 a chovaji se jak petileti, nekdy na ranu. Co rikate na zmenu casu? Jako mne to urcite rozjelo rymickua krcek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčata, přišla mi pomoct kolegyňka a v 8 už bylo všechno hotovo, jen Tom do 9 šuroval. Teď čekáme na brášku až dojede zpožděným IC.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak oslava úspěšně dokončena. Šlo to i s kocovinou ze včerejška. Ale je to vražedná kombinace.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska absolvovala první sezení s "Mojžíšovou", na radu jsem si teď večer dala jen opakování 8 (normálně je 20) a teda moje sedinka proti tomuto druhu pohybu protestuje. Teď jen vydržet a nevzdat to. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kači a v čem přesně to cvičení spočívá? =-) já už se tak těším až sundám tu dlahu, je to vopruz.
Odpovědět
Profilova fotka
Prý budu postupně posilovat hladkou svalovinu v okolí pánve, dělohy a tak. Půjde to pomalu, ale pár lidí s tím má už dobré zkušenosti. Nebudu to hrotit, že bych spoléhala jen na tuhle metodu, to ne, papkám si svoje prášky. Ale celkem mi to zabírá na zadek, hýžďové svalstvo při tom hodně pracuje. Vydrž, budeš mít krásně rovnou ručku. Bude se ti hodit na vaše zlobidlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha aha.... takže na lepší otěhotnění a udržení plodu nebo tak asi, co? já o tom nic nevím, ale asi to bude dobrý, na MK je na to i nějaké téma, kam píšou holky, co s tím mají zkušenosti. tak držím palec a referuj, jak postupuješ x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?