23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Kačenka byla zase jednou moc šikovná. Jeli jsme na koupák a já si dovezla krásně spálený ramínka, teda tu část, co jsem si dotěď pod nátělníkem neopálila. No nejsem normální. Ale Tomášek nám večer k Pátému elementu udělal palačinky. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
SIkovna KAcenka. A jak jinak je? Jak se citis a vubec? Ja vas zdravim ted ze Skotska, jsme na tyden v Edinburku a okoli na dovce. Prvni dny porad prselo a lilo. Ted je to lepsi. Zitra psoeldni den, v pondeli domu. Cestou zaplacneme cely den totiz.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc šikovná, hlavně blbá, že se nepřimazala krémem co měla sebou. Jinak dobrý, všechno v pohodě, stále nebliju, ale sežeru na co dojdu, tak pro jistotu kupuju jen ovoce a zeleninu. Sice mě poslední dobou bolí kříže, ale co se dalo čekat, že. Závidím, že jste si užili tak báječnou dovolenou, i když vám pršelo.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to s dovčou letos opět příliš nevypadá. no uvidíme, jirka má napsané tři týdny v září, sice mu to asi neprijde, ale 14 dní by z toho být mohlo, tak aspoň něco malého snad podniknem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz se hlasim z domova. mame tu jako pres dvacet stupnu, no sauna :) v porovnani se Skotskem. nejvetsi hic byl samozrejme cestou zpatky. Ale bylo to krasne i tak, jen moc kratke. Ale nastesti (bohuzel) nechodim ted do prace, tak se trosku zregeneruji. Az vyperu tech sto pracek, budu regeneraci potrebovat. Pak budou fotky na FB. Az se k nim prokousu. Kaci, to mas super, ze nemas nevolnosti, teda myslis tim, ze jeste proad neprisly nebo ze nejsou stale, ale jen obcas? Teri, doufam, ze vam dovca vyjde, i kratka, ale clovek potrebuje trosku zmenu prostredi a oddech. Hlavne nekam, kde to bude pohodlne s mrnousem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jdem hrát petanque zase, už se těším. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jani super, na fotečky už se moc těším x-) holky plánujete letos něco na 23.8.? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vraždu manžela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha? :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co provedl?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím nic moc, ale mít to promyšlený se vždycky hodí, ne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo :) Terko, my jinak zatim nic neplanujeme. Urcite teda budeme koukat na svatebni DVD. Koukam, ze to je pondeli, to je hloupe. Tak to bude asi jen veca a to video :) Jako prekvapeni bych mohla treba konecne udelat album. Jako nesmejte se, ale ja proad nenalepila fotky. Mam to vse s sebou tady v UK, ale v supliku a pod stolem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My asi nic extra dělat nebudem, bude to veselé, protože se den před tím zbavíme sestřiček, týden před tím u nás mají naplánovanou návštěvu, což obnáší projít veškerá nákupní centra a hodiny vybírat nějaké oblečení. Miluju sedačky u zkušebních kabinek. Naštěstí mi teda holky umyjí okna, to bude daň za mé oběti. :-D Jani, to album by mohlo projít, když máš teď (bohužel) víc času, to půjde, ne. My měli naštěstí tak málo kvalitních fotek, že udělat album byla otázka chvilky. Budu držet pěsti, aby se povedlo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak kdyz nemusis nic zkouset ty, tak to docela jde, ne? A umyta okna jsou fajn, tak bychom na ne nekoho potrebovali. nechteji na nakupy v Londyne? :-p A na album jsme zvedava, jestli se dokopu. Nejhorsi bude lepeni tech ruzku a to mam samolepici.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, zkoušet si nějaké oblečení je teď pro mě naprosté utrpení. Do původního už se nevlezu a o jedněch riflích, co jsem si myslela, že mi vydrží dost dlouho se teď už taktak zapnu. Když si sedám, tak rozepínám knoflíky, hrůza. Takže já si aspoň jedny přechodné rifle shánět musím, ale to je hned další námět na depresi. Se svojí 40 jsem se už smířila, ale teď se musím pohybovat už ve velikostech 44 a výš, no fuj, hnus, to je na mě moc rychlý a velký skok. Ale co jinýho nadělám, s holým zadkem chodit nemůžu a silonky pod šatama taky dvakrát nemiluju. Což o to, holky by si daly klidně nákupy v Londýně, ale byla by to tvoje smrt. Obě dvě němčinářky a Eliška teď rok doháněla ajinu na gymplu, někaj to prý zvládla. Ale jejich komunikační schopnosti v českých obchodech jsou žalostné, natož ještě v cizím jazyce. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kup si v Nextu ty tehu dziny s "gumou", jak to ma ten siroky teplakovy lem. Urcite je maji i jinde. Ja z me kdysi 42 jsem bohzuel uz take vyse :( a neni to miminem.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím mám obavy, že bych z těch těhu kalhot vypadla nebo vyrostla, takže to raději vyřeším přechodnýma kalhotama a pak si pořídím až těhu. Pořád mi to připadá moc brzo si něco takového pořizovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamaradka to cele odchodila v tehle dzinach a pak ruznych teplakach :) Ze si odmitala prave neco kupovat. Nejhorsi byl kabat, teda spis to, ze nebyl. Kdy mas vlastne termin?
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádky mi taky nabízejí a nosí svoje těhu oblečení, jenže většinu už neobleču teď přes prdel, takže vždycky moc pěkně poděkuju. Taky si nehodlám pořizovat milion věcí, stačí jedny kalhoty a jedna sukně. Termín mám kolem 6.2, takže si Tom bude muset koupit novou zimní bundu, ta stará už je moje. Stejně o tom už asi rok mluví, tak teď ho to donutí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Akorat ji asi nezapnes pak. Zima je blba, i treba boty. No budes resit za pochodu.
Odpovědět
Profilova fotka
O zapnutí bundy se nebojím, ona je o hodně větší než potřebuju a pokud nepřiberu 20 kilo, tak ji zapnu. Tom je naštěstí ramenatý s širokým hrudníkem, bunda bude dobrá. :-D Zítra jdeme s Tomem na velký ultrazvuk v 1.trimestru, první zjišťování nějakého postižení a pak odpoledne jedu s kolegyňkama na pár dní na dovolenou. Sice jen do Bystřice p/H, ale i to se počítá. Budeme si užívat babinec až do soboty, bájo labůžo. Houby, procházky, když bude pršet člobrdo. No není to nádhera. Jen si dnes musím pořídit nějaké ty šusťákové kalhoty do lesa. Já je sice nosím i do práce, ale teď je les priorita. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak drzim na zitra palce a pak si to s kolegynkami pekne uzij. At mate pekne a bacha na klistata.
Odpovědět
Profilova fotka
no vy jste se nečekaně rozjely :-N my byli na víkend na vysočině, měly jsme tam sraz s holkama z diskuze (původně na MK, pak jsme přešly na dámu). sice v sobotu pršelo a v neděli byla zima jako prase, ale bylo to super. malýmu se klube třetí zub, se vší parádou, má rýmu, kašel a "zanícené" oči, už aby ten prevít vylezl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chudacek. Zuby jsou des, co? Nejdriv prudi, kdyz lezou, pak zase aby je rodic proad nutil to cistit. No, to nejhorsi se zuby je stejne ceka az v dospelosti. Jsem dnes nejaka optimisticka ;-) Kde na Vysocine jste byly? A Dama lepsi nez Kun?
Odpovědět
Profilova fotka
ani nemluv, zjistila jsem, že mu ty zuba lezou hned dva :-S nejlíp tak kdyby chtěly vylézt všechny, když už se s tím tak trápí 8-( byli jsme kousek od pelhřimova, fotky jsou na FB však. teďka už je to jedno, ale v době, kdy jsme se přesouvaly na dámu, ještě na MK nešly soukromé diskuze. holky tam měly problémy s tím, že je někdo četl a pak používal informace (nepř. jedna si postěžovala na tchýni, přečetla si to tam její švagrová, bonzla ji a byl oheň na střeše apod). takže jsme proto šly na dámu, kde soukromé uzamčené diskuze šly. teď už to jde i na koníku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vim, obcas to psal i nekdo tady, ze je chodi smirkovat tchyne ci svagrova. Nechapu tyhle lidi. Na fotky juknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se vrátil z Hradu....Ne, jenom z Bystřice pod Hostýnem. Program byl pro zlenivělou Kačenku malinko náročnější, ale statečně jsem ho zvládla. Ve středu jsme z Chvalčova vylezli na Hostýn, pak do Bystřice na dobrý kafe a nakoupit. Ve čtvrtek jsme si dali minigolf v Bystřici (3. místo ze 4) a večer pizza a pak zpět do Chvalčova. Včera nám dopoledne pršelo, tak jsme odpoledne po dešti zašly do obchodu, pak jsme chvilku byli s Janičkou (domorodá spolužačka od kolegyně) a šli se všichni projít na ovečky, ty byly sice zalezlé, ale ty mirabelky a ostružiny po cestě byly bájo. No a dnes návrat domů, zaplaťpánbů, že už jsem tu. V úterý na velkém ultrazvuku jsme dopadli nad očekávání dobře, máme nízké riziko, takže mě asi amniocentéza vůbec nečeká. Jen jsem asi nechtě pobavila paní doktorku. Když mi přiložila UZ na břicho, tak první co malý udělal bylo, že se odrazil, takže mě nejdřív rýplo vpravo a pak vlevo, ze mě jenom vypadlo při tom pohledu na nezbedu "sviňa". Chvilku neposeděl, takže paní doktorka musela být pohotová, aby si ho poměřila. Pak se přetočil na bok, takže jsme si odnesli fotku anfas mimina a hlavička vypadá jak vetřelec. Takže máme doma vetřelce na lednici a potvoru, co si začala z mýho močáku dělat kopačák. Jestli tohle nebude kluk, tak už vážně nevím. Tomovi se při UZ krásně rozzářily očka, tak už je z něj hrdý taťka. Odpoledne při kontrole mi pan doktor teda zopakoval výsledky a pak mi řekl, že krev mám v pohodě, jsem zdravá, ale chudokrevná, tak teď až do porodu a asi i chvilku po něm budu papat železo, ale to už jsou maličkosti. A na to, jak jsem přibrala přes pupek a popraskal mi zadek jsem při kontrole za ten měsíc přibrala jen 200g. Všechno je mi malé, takže mám teď už jen jedny dlouhé sportovní kalhoty (koupila jsem v pondělí) a jedny kraťasy. Pak už můžu nosit jen šaty, hrůza děs běs.
Odpovědět
Profilova fotka
kači moc ti gratuluju k dobrým výsledkům!!!!! x-) x-) x-) to je krása x-) železo jsem taky baštila, to skoro každá mamina ;-) ve kterém teď jsi vlastně týdnu? u nás je veselo, sotva malý přestal být KO kvůli těm zubům, tak já jsem od včerejška na ATB :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, to vám vážně nezávidím. Ale angína v létě má jedno pozitivum, láduj se nanukama. Angínu zamrazit a chřipku zahřát, asi takhle to praktikuju já. No a Míšovi ty zuby někdy narůst musí. A nestačilo by se s mrnětem zavřít jen v obyváku, bude mít malý akční rádius, klidně vám donesu dvd krtečka, to se mu bude moc líbit a u filmu dá aspoň trochu pokoj, když už to nejde jinak, tak se tv hodí. Podle doktora jsem 13+cosi, ale zase minulý týden na tom velkém UZ mi psala doktorka už 13 a to byl teprve 12, tak já nevím, ale asi se spolehnu na doktora, ten to vidí od začátku, takže ve 13. Včera jsem si sehnala přechodné rifle do práce, začínám mít dobrý pocit. V oddělení nadměrných velikostí mám nejmenší číslo, no není to nádhera. :-D Sice vydrží tak měsíc, maximálně 2, ale pak už asi bude čas navštívit oddělení těhotenské módy. A to železo taky nějak přežiju. Kolegyni ho doktorka nasadila až hodně pozdě, těsně před porodem a pak málem chuděra vykrvácela na stole při porodu. Takže radši se budu cpát teď a mám to z krku. Do práce bych měla pořád pracovat na programech pro tu tabuli, ale vůbec se mi nechce. Už přes měsíc jsem na to nesáhla a to mi jich tu leží na stole 10 kousků nachystaných, jen to naházet do pc, ale když já su tak strašně línéé. Práce není zajíc, neuteče. ;-)
Odpovědět
Od doby, co vás mám na FB, jsem sem nevlezla, ale co to tu nevidím??? :-D Koukám, že FB mi nic nenapráší, musím sem tam juknout i sem :-p Tipata: obrovská gratulace!!!!! Držím pěsti, ať probíhá těhotenství bez problémů ;) A ze "žraní všeho, co je po ruce" si nic nedělej, rozhodně v tom nejsi sama :-D U nás je totiž taky novinka - budu rodit o týden dřív, než ty ;-) (pokud teda nehodlá pospíchat o měsíc dřív jako malá čert) Díky porodu před rokem se mi pupek nafukuje neuvěřitelným způsobem a roste mi o dva měsíce dřív, než při prvním těhotenství. S tímhle tempem nechci vidět, jak budu vypadat na konci těhotenství... Fender: co jste kupovali za auto? Předpokládám, že nějaké větší, protože do současného se nevejdete (řešili jsme totéž - vloni jsme koupili auto a letos ho prodali, protože se do něj prostě na víkendové výlety nevejdeme... kočárek, postýlka, obří batoh s věcma pro nás, psy a Lucku + dobrman a šeltka. Takže teď kupujeme taky něco většího :-x ). Btw. jak se ti povedlo na FB vyblokovat všechny ty farmy, zvířátka, dárky, pusinky a kdovícoještě? Janinek: tý jo, vy cestujete jak o život ;-) Jak dlouho tam vlastně plánujete zůstat? Jinak závidím dovolené, my původně zvažovali, jestli s novým autem nevyrazíme do Itálie nebo do Chorvatska, ale nějak si nejsem jistá, jestli by to bylo s Luckou (a hlavně pro ni) to pravý ořechový, takže buď po Čechách nebo jen chatička, ale ono se taky nezblázníme, když nikam nepojedeme, že? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?