Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu nějký mrtvo asi opravdu všichni pracují :-) Tý jo kdyby mě vyhodili ze salonu tak už bych tam nevkročila. Co je jim potom jestli si chceš šaty zkusit měsíc nebo pěl let dopředu ]-( Já mám teda v plánu leden, akorát salon, kterej mám vyhlídnutej má novou kolekci od listopadu. Tak jim tam napíšu kdy mám přijít abych si byla jistá, že si budu moc vybrat kterékoli. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem tu už taky psala, že mě v jednom salonu neobjednali, že je ještě brzo... aliw, areviv: já užn tu jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je děs nevím co jim na tom může vadit. Nevím už na co jsem se chtěla zeptat. Tak začnu něčím jiným. Budete se nechávat malovat? Já nevím nemám s tím moc dobrý zkušenosti protoože jsem zvyklá se malovat pečlivě a vždycky když mě někdo maloval tak jsem měla půlku řas slepenou a půlku nenemalovanou vůbec :-| a navíc nejsem zvyklá nosit ani make up ani žádný pudry a mám strach abych si nepřipadala jak maska. Na druhou stranu mě strašně rozččiluje jak se mě 5 x denně rozmaže tužka nebo řasenka a chtěla bych to mít na svatbu tak kvalitní abych si to nemusela pořád kontrolovat. A taky stíny nevím nevím aby se něco nepřehnalo. Jak jste na tom vy? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít kosmetičku, chodím k ní normálně a už by nejradši zkoušela líčení. většinou se to zkouší, tak uvidíš, jak ti sedí makeup a ta daná značka kterou používá. a hlavně zjistíš, jestli se ti to od ní líbí a nebo se radši namaluješ sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi : ahojky,tak konečně někdo dorazil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě problém je v tom že nevěřím sobě ani jim :-D no každopádně to bude chtít vyzkoušet a uvidí se.
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče malování,vůbec netuším,taky jsem zvyklá se líšit sama,a nevím jak bych vypadala kdyby mě líčil někdo jiný...no možná to jen zkusím a pak se rozhodnu...Holky,můžu se zeptat,už jste oslovovali nějaké restauračky,kvůli hoistině??na co všechno jste se ptaly??
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně jestli mají volno v termínu, kolik mají kapacitu lidí, zda úplně zavřou a nebo ne, jestli můžete mít něco svýho(dorty, koláče, slivovici víno...), jestli se platí za pronájem a samozřejmě cena ;-) pro mě bylo i důležitým, jestli si můžu sama udělat výzdobu. my jsme už byli za provozním 2x, takže víme, že párty stan není problém, ale je to moc drahý, víme zhruba jak to bude s jídlem a pitím...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : děkuju,pomalu si začnu rozesílat mejli a uvidíme co se nám bude líbit nejvíc,pak se tam zajedem podívat a domluvíme zbytek..a je důležitý mít hostinu v místě obřadu nebo je jedno kde bude??když se zajistí odvoz..
Odpovědět
Profilova fotka
je to jedno...jen by bylo hloupý celej den cestovat, na obřad z obřadu a tak...ale 15-30 min je v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je v pohodě :) ...
Odpovědět
Profilova fotka
a budete mít sezení i venku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
částečně jo...ale všechno hlavní bude vevnitř
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych to tak chtěla... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to asi nejlepší, máme 55 lidí, tak se dovnotř snadno vejdem
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte stejný počet jako my... :)
Odpovědět
Profilova fotka
dali už jsme stop stav na hosty...nemůže tam holt být každý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný... a jak to děláte s výběrem příbuzenstva???taky mám takový problém...moc lidiček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím dneska už mazat,tak se tu zatím mějte a rozvíjejte diskuzi...páčko
Odpovědět
My máme hold problém,že přítelovy rodiče jsou z více dětí. Taťka ze 4 a mamka ze 3 a většina má po 3 dětech, který maj už většinou svoje rodiny. Takže z přítelovy strany to bude asi 50 lidí a to budou jen strejdové, tetičky a bratránci se sestřenkama. No prostě mazec. A to zkrouhnout nejde. Od nás jich bude jen 14 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my máme každej 25 lidí, plus fotografové ;-) s výběrem jsme to měli jednoduchý, když se s někým nevídám, tak ho nezvu...mám rodinu a pak nejbližší přátele...naštěstí máme dost přátel společných, spíš byla dizkuze...tohodle zvu já, nene toho zvu já :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak už máme konečně termín zamluvenej 10.7.2010 v 11.00, chtěla jsem ve 12, miláček v 11 a nakonec vyhrál, protože ve 12 už bylo obsazeno. Ale mám z toho radost x-) Co se týče hostiny, tak to budeme muset ještě zkusit zajít aspoň na véču, asbysme zjistili, jak vařej. Snad to bude ok. Chceme to mít v kulturním domě a ten je propojenej právě i s restaurací, jsem zvědavá jak to dopadne. :-)
Odpovědět
A co se týče počtu lidí, my se motáme někde okolo 70 + vybraný známí, takže konečný číslo ještě nevim. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem z práce doma a asi tu už nidko nebude :-) já se nechám namalovat svoji kamarádkou :-), už mě jen tak líčila o víkendu a bylo to fajn, se takhle hýčkat :-) je bosi to je super, tak nás bude aspoň víc, ale taky sis mohla zamluvit 13:00 :-D, abysme vykročily stejně, ne, dělám si srandu, to budeš o 2 hodiny dýl paní než já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bosi: my máte taky v jedenáct....já si vybírat mohla, v kostele narváno nebylo, ale přítel je z moravy a tam se prostě musí jíst ve 12. takže je kompromis, místo mojí vybrané 12 hodiny je 11 a oběd bude cca v jednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) Tak jsem doma ze školy, dočítat vás nebudu, to se mi nechce;-) já jsem nijak nepostoupila a určitě s přípravami nepostoupím...teď žiju praxí...ale co se dá dělat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: to budeme dvě, já maximálně postoupím do postele s vařicím čajem :-(, někdě jsem prochladla a moc :-(....
Odpovědět
Jj, až ty budeš říkat ano, já už si budu ládovat břicho, doufám, že se ty šaty budou moct dát povolit :-D 13 už je pro nás moc pozdě, protože to máme na obřad asi 30km, pak ještě focení a pak nazpět, bude to štreka. :-N Doufám teda, že ten oběd stihnem do 13.00, ale snad jo. Kamarádka mi lsíbila i bílou páru koní, tak doufám, že to vyjde, to by mohlo být hezký fotit se s koňma u zámku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to bude krásný :-). Předtím jsem to měla na 14:00 ale nějak mě to hlodalo, tak jsem to změnila na 13:00 :-), paní matrikářka musela ze mě mít ohromnou radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska:jj, nachystat věco na zítra a šupky do postele;-) hezky se vylež a vypoť! joo, to my jsme si říkali, že to dáme na 10:00;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?