Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : tak tu tvoji tchýni ti závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky??já ještě nic nepořizuju a když se tu tak koukám a čtu,tak vy už máte polovinu věcí doma..nejak začínám mít pocit,že pak nebudu stíhat...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: myslím, že se ti nevysměje nikdo, papež je někdo a vidět ho a být při bohoslužbě kterou slouží je nezapomenutelný okamžik, který už možná nikdy nezaziješ. taky ti tchýni závidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi měla nějaké rodinné problémy, dlouho jsem o ní neslyšela...
Odpovědět
Profilova fotka
A papeze uznavam, nikdo se Ti smat nebude..
Odpovědět
monmar: Já vím, na net koukám taky pořád, volali jsme na matriku na začátku září a paní nám řekla, že si máme zavolat na konci měsíce a rovnou na zámek. Tak jsem na to zvědavá, asi tam zavoláme už zítra nebo ve čtvrtek ;-) lencaca: Proč by se ti měli nevěřící smát, někoho to zajímá jinýho ne, mě neláká vidět papeže, ale když tobě se to líbilo, proč bych se ti měla posmívat? Každej máme rádi něco jinýho. ;-) Hlavně, že jsi spokojená a užila sis to. :-)
Odpovědět
Jupíííí, tak sem teď koukala na stránky Chlumce a už mají vypsaný termíny... super je, že mají vypsaný i ten náš, takže tam zítra zavolám a hned rezervuju, doufám, že poledne bude ještě volný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: to je bezva, gratuluju
Odpovědět
Profilova fotka
bosina : jak najdu na stránkách města vypsané termíny na svatbu?? děkuju moc :-)
Odpovědět
areviv: Je to hnedka na titulní stránce, nemůžeš to přehlédnout. ;-)
Odpovědět
glumbi: Děkuju, jen doufám, že si ještě nikdo nezamluvil naši hodinu.
Odpovědět
bosina: Tak jsem koukala,že termín co chtěl budoucí švagr, tak tam není.....No,ale oni si s tím nějak poradí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bosina : děkuju taky na to jdu mrknout,jsem zvědavá,jak to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky;-) teda já vážně s tou školou teď nestíhám vás dočítat ;-) lencaca: myslím, že se Ti vážně nikdo smát nebude..jsme dospělí, ne? mimochodem já tam byla taky a nelituju, bylo to neuvěřitelné a je mi líto, že už to skončilo...
Odpovědět
monmar: Mě docela potěšilo, že tam ten náš je, aspoň nemusím měnit odpočítávač :-D Jinak jsem si donesla před chvilkou domů králíky, přes léto si vegetily venku a jsou na mě nějaký naštvaný, tak snad je to přejde za chvilku. :-D Já už chci zítřek, asi se nedočkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jste se nějak rozjely holky :-) tak jsem byla v tom penzionu..no holky, paráda :-), paní nám vyjde s barvičkou vstříc, takže je DEFINITIVNĚ rozhodnutá zelená (stejně ještě několikrát napíšu, že jsme si to rozmyslela :-D), alkohol a veškerou výzdobu nám zařídí oni + alkohol (v případě, pokud by kvůli nám zavřeli celou restauračku), zálohu předem nechcou... lencaca: víš jak bych se šla podívat na papeže? :-) muselo to být super!!!! bosi: ty máš doma zakrslý králíky?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, setknání se Svatým Otcem bylo opravdu nezapomenutelné! myska84: bezva, že máte zajištěný penzinek;-) hned se cítíš líp, že?;-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: jj, hlavně ve chvíli, kdy mě každej 5. člověk řekne: a nezdá se ti to moc brzy zařizovat teď? ]-( ty jo a buď se mě to zdálo, nebo mě to říkala kamarádka....jestli budu hubnout, že to dělá skoro každá nevěsta :-S.... dneska jsem nějak mimo :-/
Odpovědět
Profilova fotka
na to není nikdy brzo..;-) ono je lepší se pak nesvěřovat;-) oni se pak sami zeptají a budou rádi, když jim něco řekneme;-) hubnout?...každá nevěsta?...jelikož mě čekají státnice, tak hubnout nemůžu , neboť bych nebyla v paychické pohodě..ale zase mi bylo řečeno, že jestli budu ještě hubenější, tak už vůbec nebudu..nějak se mi podařilo sundat pár kilo loni...
Odpovědět
Profilova fotka
no, s tím svěřováním jsem to už zjistila....a teď mě mrzí, že jsem skoro všude vytroubila už datum :-(, ale stejně by se to ty osoby (jedna osoba, kterou moc nemusím....) dřív nebo pozdějc dozvěděla :-(....
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..dřív nebo později by se to dozvěděli...my to řekli rodičům...mamča to pak poslala dál..ale zatím je to veřejné tajemství..nemluví se o tom;-)
Odpovědět
monmar: děkuji ti za ty košíčky za tu cenu jsou super já se taky nestačím divit kolik toho holky máte doma věcí, já když chci něco schánět nebo zařizovat tak mi do toho vždycky něco vleze stavění baráku, práce a teď máme nemocnýho pejsana :-( to už pak není na nic jiného čas, taky mě odradilo, že jsem byla v jednom salonu se mrknout na šaty a ta baba jaga mi řekla,že to mám ještě dost času na nějaký zkoušení šatů 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
terca07: kravka blbá!!! tam z mamkou jedeme za 14 dní, prď na ni ;-) mysickaaa: no, tady je to už VEŘEJENÝ TAJEMSTVÍ, který ví všichni, ale zase na druhou stranu si říkám, že už je to aspoň za námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..ale stejně to hodláme oznámit ještě MY;-) ale na to je ještě čas..tak po novém roce, ať si nikdo neplánuje dovču;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem taky chtěla, ale tady jsou takový drbny....:-(
Odpovědět
jj u nás je svatba taky veřejným tajemstvím oficiálně jsme chtěli na vánoce na rodinné oslavě rozdat pozvánky,ale už to vědí všichni jen se taky o tom nemluví nikdo nic neví :-D to bude překvapených lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zjistila jsem, že je na určiých místech radši mlčet a nerozebírat to.... dneska jsem zjistla, že už bude říjen :-o
Odpovědět
jupí říjen to mám narozeniny a tajně doufám, že dostanu snubák, už si vzal potají můj prstýnek no já jako, že nic nevím x-) myska84: se holky nedejte tam pojedu taky pro příště s mamkou a to něco uvidí, jsem tam byla s bráchovou přítelkyní, ale ta má měsíc do porodu a byla ráda, že nás baba vyhodila, říkala, že by to bylo se mnou na dýl a to by tam taky mohla porodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme ráda, že je to všude stejně;-) jj, říjen a mně začíná praxe..z těch středoškolských smraďochů nemám vůbec dobrý pocit;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, to já ještě dodělávám věci z prváku a čeká mě taky praxe, ale s tím, že musím udělat projekt a zrealizovat ho...už se vidím, ale budu muset jsou děcka hodně drzý?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?