Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale loni na praxi to celkem ušlo..ale je to takový blbý pocit..jsou větší než já;-D Hlavně přirozená autorita, že?;-) A už máš myšlenku projektu?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se dostala na 1. stupeň, ale nenastoupila jsem :-( ...moje blbost no buď besídku pro seniory nebo něco s dětma :-), ale to bude hodně těžký....takže asi zvítězí senioři
Odpovědět
Profilova fotka
jako letos? ono je to oboje zajímavé, jak děti nebo senioři..ale teď je to hodně moderní věnovat se seniorům...
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty děti by byli tělesně a možná i mentálně postižení, a mám na to do 31.8.2009, ale čím dřív, tím líp pro mě. a už jsem měla i praxi s postiženou holčičkou, to byl nářez, jsem se z toho dostávala ještě tak 14 dní. před její maminkou smekám klobouk...
Odpovědět
Profilova fotka
do 31.8.2009? jj, na práci s postiženými lidmi musí být fakt povaha, asi bych na to neměla...rodiče to mají usnadněné..své děti bezmezně milují, protože jinak by to nemohli zvládat..opravdu klobouk dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
teda 2010 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si říkala;-), to už budeš paní;-) hihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale s dětma bych chtěla moc pracovat :-), ale nevím jestli na to mám přítelova mamka je bývalá pí uč :-) ale jako učitelku byc ji mít nechtěla :-) a jako tchýně ji dávám 1* :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkus to a uvidíš, není nic snžšího;-) Hlavně když se tchýně nechová jako učitelka i doma;-) doufám, že to taky dokážu oddělit!
Odpovědět
Profilova fotka
je paní, se kterou se známe, tak mě rozmlouvala bydlení s tchyní a k tomu učitelkou, a nemůžu si vůbec stěžovat :-). přítelova mamka se míní rozdat a všechno si moc bere, až mě to mrzí :-(. přemýšlím, kdy si půjdu koupit botky, jestli až budu mít šaty nebo před tím
Odpovědět
Profilova fotka
No, jsme zvědavá jak to bude u mě..;-) Já určitě před, poněvadž jelikož si chci nechat čatky ušít, tak ´je budu potřebovat kvůli délce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám dilema: ušít nebo půjčit? do kolika jsi ochotná jít (kč) za ušití?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak co se týká půjčoven v okolí..tak to ušití vychází mnohdy levněji..a když je půjčení levnější, tak ty šaty jsou stejně ušité v Číně, tak co si je tam taky nenechat ušít;-) A než mít komplikace s půjčením (častá špatná zkušenost známých), tak to budu mít radši svoje;-) S bolerkem a závojem bych se snad do 7 000 nejvíc mohla vejít..uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
moje jsi viděla? mamka odhaduje 8000, tak právě nevím jestli jo nebo ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
viděla, krásné;-) chtělas tam tu pistáciovou, ne? právě u mě naši tak částečne pomohli s rozhodováním, řekli, že vlastní, tak budou vlastní;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-) nechci se vidět až budu řešit boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se právě vidím a jsem nešťastná..;-) jsem ai moc náročná nebo co... pro dnešek dobrou noc;-) a zítra asi až večer...paaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu spát a budu tu až zítra večer možná :-), jinak až ve středu...
Odpovědět
myska: Jj, mám dva beránky, mamku se synem, ale tak trochu povyrostly. Ale stejně jsou to miláčci, teď už si spokojeně lebeděj pod stolkem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-)
Odpovědět
Dobré ráno, tak děvčata včera už se miláček 100% vyjádřil: Už jsem se bála, že se s váma budu loučit. Tak jsem se pustila do plánování, už si vše píšu na papír, abych na něco nezapoměla. Jo a určitě není brzo. Co jsem se tak bavila s holkama co maj po svatbě, tak plánovali tak 3/4 roku do předu a my máme už jen necelých 10 měsíců. Jinak moje mamka je taky učitelka, ale jen ve školce a musím říct, že je fakt zlatá. A s tím oznamováním, tak miláček to chce říct nejprve jeho rodičům (měli jsme s nima dost neshod, protože byli naštvaný, že jsme jim neřekli,že předěláváme domeček a tak) takže se chce miláček vyhnout dalším katastrofám a hádkám. Takže až tchýně za 2 týdny přijede z lázní,tak jim to chcem říct, ale bojím se reakce, protože nám řekla, že ať neplánujem svatbu, když se teď bude ženit ten starší.
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: ať si tchýně říká co chce, a jestli se tě tvůj přítel zastane a je při tobě, tak máš vyhráno :-). no a já jsem se chtěla podívat už na stužky na vyvázky, ale nějak nestíhám :-|, začínám mít pocit, že den nemá 24 hodin ale jen 8 :-(.
Odpovědět
myska:Buď v klidu, já ještě nemám zařízeno vůbec nic. A jak jsem to chtěla v těch Poličanech, tak jsem si psala s jednou holčinou co tam měla loni v zimě svatbu a říkala,že před svatbou je vše super, nic není problém,ale v den svatby je problém vše. No tak nevím. Ještě se poptám pár lidí. Jsem z toho docela zaražená.
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: tak to stejný bylo u nás s hostinou. Co se týká tý restaurace, tak všechno je O.K., ale už jsem četla asi 2 recenze a z toho mě od restaurace odrazovala ještě jedna slečna, takže díky tomu už je jasný, kde bude hostina :-)
Odpovědět
myska:Jenže když by tam nebyla hostina, tak tam nechci ani obřad. No taťka snad dneska zavolá jednomu pánovi, který tam vdávat před měsícem dceru, tak uvidíme a podle toho se rozhodnu. Protože jsem koukala ještě na jedny stránky jedný holčiny a ta tam psala,že se jí v Poličanech líbilo. Tak mám zatím jen 1 negativní a 1 pozitivní zprávu. No možná je to hnusný to tak říct, ale já chci aby to prostě bylo perfektní hlavně z jednoho důvodu, aby mi pak tchýně nemohla říct něco ve smyslu,že kdybych si nechala se zařizováním poradit od ní,tak by to bylo dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: bude to perfektní ;-) a je to tvůj a přítele den, ale obavu z tchýně chápu, taky bych ji měla, kdybych měla takovou :-). A druhá věc je ta, že kolik lidí, tolik názorů :-). tak já pádím do práce a budu tu až večer, možná :-)
Odpovědět
myska:Snad to dneska rozlousknem. Ráda bych měla aspoň tohle zařízený. Obřad a hostinu a ostatní se může zařizovat později. No nás bude asi 70 tak je fakt,že názorů bude spousta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) copak je kde nového??
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : 70 teda to je dost ...a máš pravdu,že těch názorů bude bezpočet..
Odpovědět
Profilova fotka
teda,to jste všechny v práci :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?