Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: taky si myslím. on si půjde jen koupit oblek a má vyřešíno...já šaty, boty...a když jsem včera začala mluvit o vývzakách tak řekl, jestli není brzy tohle řešit. tak jsem mu řekla ne, prostě se těším, to je celý...ale taky si myslím, že tam někde uvnitř se těší a začíná si to uvědomovat, jen to chlapi nedávají najevo jako my :-D a ještě čekám na 2 maily skrz hostinu...takže se zase někam posuneme... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : nevím proč si musí pořád hrát na tvrďáky..kdyby to dali normálně najevo,tak půjde všechno líp,no čeká nás běh na dlouhou trať...jen jsem zvědavá jak budou reagoavt jeho rodiče..když už jednou ženatý byl..asi nebudou nadšením bezsebe... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: je krásný, že se chce ženit znovu :-). a jak s jeho rodičema vycházíš?
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : no vlastně to byla moje podmínka když jsme spolu tak nějak začínali,protože pro mě je svatba strašně důležitá,hlavně kvůli miminku a on souhlasil,tak jsem byla moc ráda :-) No s tátou parádně,je to moc hodnej člověk a máma..no tak ta to občas nepobírá,ale není to tak zlý..
Odpovědět
Ahoj, viděla jsem něco v tomhle albu: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jinak ja sice mam prstynek uz od minulych Vanoc, ale vi to jen pritelovi rodice a par kamaradu... Oznameni mym rodicum stale odkladam, protoze bohuzel pritelovi neprisli na chut... budou se s tim ale holt muset nejak smirit :-S snad to potom v budoucnu bude OK...
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: takže klasická tchýně :-), přítel ani já si nemůžeme stěžovat na tchýně....ale taky jsem zažila tchýni svelkým TCH....syn a ona měli snad vždycky pravdu ;-(...ale je to za mnou :-D a jsem ráda a má už děti?
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: já jsem strašně ráda že přítel se vždycky postaví na moji stranu,vždycky mě před ní brání.To je od něj moc krásný..jo jo má jednoho klučíka,je mu 3,5 ...a u ní je malej střed vesmíru a myslím že ví,že když se vezmem budem mít taky mimčo a ona už malýho bude muset dělit s tím naším a to se jí moc nechce..takže by byla asi ráda,kdyby jsme se vzali tak za 10 let a mímo měli tak za 15 :) to už by byl malej velkej...
Odpovědět
Tak to my jsme už zasnoubený 2 roky. Přesněji 27.7.2007. Ale svatbu jsme v tý době neřešili, protože jsme byli trošku na ostří nože s jeho mamkou (prostě pro ni bylo těžký,že ji kradu syna) tak nám tehdy řekla,že plno lidí se zasnoubí a po 5 letech se rozejdou. Tak přítel řekl,že svatba bude až to s rodičema bude dobrý. Tak snad už to konečně dopadne. Ale jako mluvit o tom s ním je fakt těžký. Začnem probírat jednu věc a když chce něco dalšího, tak se na mě podívá smutnejma očima a řekne...miláčku dneska už jsme toho probrali moc, necháme to na jindy......
Odpovědět
hannahsyr:A ta zelená nevypaá špatně....moc se mi líbí z toho odkazu ta poslední kytka. Já zatím přemýšlím mezi zelenou a oranžovou a obojí asi vb kombinaci s bílou. Ale asi vyhraje oranžová, protože mi příde taková veselejší
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : tak tyhle oči znám :) .. no s jeho maminkou taky nic moc,stačí si přečíst předchozí zprávu...
Odpovědět
Profilova fotka
ta zelená fakt nemá chybu,myslím že jasně vyhrála :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste tady všechny nějak na tu zelenou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, mám pocit, že ta zelená prostě vede, nemůžu si pomoct... :-), a myslím, že se asi ozdobí 3 auta: 1 moje, 2 ženicha a 3 naše společný....protože je takový do zelena (má 8 barev)...to není špatnej nápad :-D areviv: to je fajn, že se postaví na tvoji stranu :-) hannahsyr: až tě rodiče uvidí ve svatebních šatech, tak je to přejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr : taky si říkám že je ten svatební den obměkčí... myska84 : no jinak bych to s ním nevydržela,na to bych neměla nervy :-) a kolik se zdobí normálně aut??já myslela že jen nevěsty a ženicha a ostatní dostanou jen stuhy na skla,popř. věnečky do oken..ono je to i jinak??
Odpovědět
no me se ty fotky v zelene taky moc libily, nevim kde to dotycna vzala... kazdopadne koukam, ze kazdy ma nejake problemy... monmar: u nas je to presne obracene, u nas ja rekla, ze bude svatba az to bude s rodicema dobry, jenze zda se mi ze je to furt stejny, tak jsem pristoupila na to, ze proste svatba bude a oni se s tim holt budou muset smirit, na druhou stranu taky vim, ze pritel to na me vidi, ze me to trapi, asi na nej taky delam ty "oci" :-) jinak to ze ji krades syna, to ma podle me pomalu kazda mama, ja i kdyz s budouci tchyni celkem vychazim, tak obcas v nekterych situacich tu jeji prehnanou lasku k synovi taky vidim, nejhorsi je ze synove na sve matky taky nedaji dopustit... Se vsemi problemy bych to videla takto, prezili to jiné a jiní, tak my vsichni to prece taky prezijem a nebudem si tim prece kazit nas velky den...
Odpovědět
Profilova fotka
JInak já přidávám taky se svojí troškou do mlýna. U nás se o naši svatbu nikdo nezajímá. Dostala jsem úplně nečekaně zásnubní prstýnek, to vědí všichni, ale kdy bude svatba nebo něco podobného, to se nikdo neptá :-( Ani máma, což mě trošku mrzí.
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: normálně 2, ale to 3. je tuněný a nesmí na svatbě chybět :-) hannahsyr: souhlasím :-) lostris: u nás se mamka zeptala jen ve chvíli, kdy jsem se pochlubila s prstýnkem a o svatbě jsme se bavili že prostě někdy bude, a až v týdnu jsem ji ukázala tyhle stránky a taky ukázala nápady....a díval se i taťka :-), ale ještě neví datum :-), to jim řeknu až se mamka vrátí z německa
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Moje mamka se na tyhle stranky chodi divat v noci, kdyz nemuze spat, ale spis jen tak, vubec ne v souvislosti se mnou.. My jim datum rekneme asi na Vanoce, rikala jsem si, ze by to byl hezky vanocni darek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: ono jde totiž o to, že to 3. auto je jen pro dva a přítel taťkovi to auto nepůjčí pro můj převoz k radnici, protože je skara nízký... :-N
Odpovědět
hannahsyr: No u nás se tchýně obměkčila až teď....měla totiž rozbitý mobil a tak jsme ji slibila,že ji půjčim můj starý,ale nějak jsme na to zapomněla a asi po týdnu jsme si všimla,že už tam mobil nemám (miláček jí ho už půjčil) a pak jsme přijeli k nim a ona mi říká jestli byhc si nemohla vymazat aspoň 2 zprávy, tak jich tam mám plno a jí žádný nechoděj...v tu chvíli mi došlo,že jsem tam měla všechny zprávy od Marečka. No a 100% si je přečetla a asi jí došlo,že mě její syn vážně miluje a ona s tím nic nenadělá. Od tý doby se chová fakt docela normálně, i když vidím občas,že je to nucený. Teď je nadšená tím,že se bude ženit její straší syn (po roce známosti). NO z nich je hold nadšená a nám řekla,že ať na svatbu teď zapomenem, jsme zvědavá co bdue říkat až přídem s tím,že se budem v létě brát. Ale co platíme si to sami, tak ať si říká co chce.
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, člověk si odejde na pohovor a vy se tu takhle rozjedete :-D koukám, že většina tchýní je stejná...moje mi řekla, že bud jí na svatbu pozvem a když ne, tak to taky přežije...ale už je docela v pohodě ;-) k autům, já budu zdobit všechny...sehnala jsem hoodně levný umělý kytky a ještě koupím bílej vlizelín, taky vím kde seženu za hubičku a na všechny auta přijde šerpa ;-) jo a svatbu máme v jindřichově hradci(jak se tu některá z vás ptala :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: tak to je drsný s tím, že si máte se svatbou počkat :-(. copak jsou jen výjimečný tchýně????
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : řekal bych že ty baby jsou všechny stejný,jen my se s nima musíme naučit žít..jinak to asi nepůjde,když máme ty jejich kluky tak rády.. s tím autem to máte zajímavý :) já bych chtěla jet ve veteránovi,kámoš ho má tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
teď odepsala paní z Křemešníku, no za pronájem chcou 1500 na celý den (v penzionu v Jihlavě 250 Kč za hodinu), a co jsem pochopila, tak novomanželé mají apartmán zdarma....ups...tak asi ještě někam napíšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : držím vám pěsti a ť to tchýně pěkně rychle rozdýchá :-) ,uvidíš jak bude nakonec pyšná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: no tak nevím co bych raději,možná ještě seženeš něco lepšího..
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: na tom křemešníku je krásně, je tam naučná stezka, a byly by tam i krásný fotky....jenže tohle asi u přítele neprojde, a ten pronájem je levnější než v Jihlavě, co jsem spočítala, tak dáme o polovičku víc a bude tam míň místa. to je dilema :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: já bych zkusila přítele přemluvit,vzít ho na obje místa a přidat k tomu ten správný komentář..myslíš ,že by se nenachal??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: na křemešníku se líbí nám oběma, vaří tam dobře, je tam suprová rozhledna, že je vidět, až k nám do Jihlavy....a hezká příroda. ještě mě má dát kamarádka info skrz Čeřínek, tam se dá taky pořádat hostina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 teda ty máš návrhů,jen si vybrat,co??já nemám ještě vůbec nic...no ale nejspíš budem mít hostinu v místě obřadu..bude mazec vybrat něco perfektního.. :) jak to budete mít s alkoholem?už víš jetli si budete moct vzít nějaký svůj nebo budete muset mít jen ten jejich?nebo jak se to normálně dělá??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?