Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: Já prostě chci, aby mě všichni viděli v šatech - to je ono :-) chlapi to asi nechápou, ale už jsem trošku uspěla po dnešku....začali jsme o tom debatit :-). Vím jak to bude, starší generace to zabalí v 5 odpoledne, a to tam pak pojedeme jen v pár lidech???? :-S to nejde :-D budu ho pomali zpracovávat....
Odpovědět
uvidíš, pomaličku ho zpracuj a on poleví. my dneska taky debatily, měly jsme měnší dýchánek s kamarádama, ukončovaly jsme sezonu v letní kavárně a byla menší debata o rozlučce(popito jsme měly), a kluci,že to bude megaparty. jeden kamarád slíbil 15l slivovice a sud piva. No mám se na co těšit. Ale holky mi slíbily ještě větší šou, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. my budeme mít taky hosty i na odpoledne. na oběd jen ty nejdůležitější a pak zbytek přátel :-) jinak budeme mít hostinu v místě obřadu, ale pro přítelovu stranu je to asi 350km, takže ti budou spát na hotelu a všichni z Hradce a okolí, tj i české budějovice budou mít odvoz. Soused je taxikář a má i auto pro 12 lidí, tak se s ním domluvíme. a v šatech chci být co nejdýl, užít si je. A i když budu mít svoje, tak pro jistotu si rezervní šaty na převlečení pořídím...nevěsta v šatech od vína by asi nebyla moc úchvatná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno holky :-) , tak mě před chvílí naspala paní z penzionu, že salonek pojme i 40 lidí, ale že to je na těsno. Tak jsem ji poprosila, jestli by mi potom zaslala fotky a asi se tam ještě půjdu někdy mrknout. Tak uvidím jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. My včera taky debatili o svatbe. Milacek by to nejradeji chtel uz pristi tyden, ale ja chci na vsechno cas a mit to zkratka hezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JInak já si chci šaty užít taky co nejdéle. Když už to stojí tolik peněz :-D :-D A je to jednou za život, takové svatbení šaty si už nikdy neobleču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: no právě :-) a holky z čeho se dělají vývazky nebo jak se to jmenuje? to je obyčejná stužka? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Podle toho jakou chces stuzku, ja si chci koupit satenovou a do barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde se to dá sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
normalne ve svadlence, v textilni galanterii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne se libi i treba takove ty pruhledne atd. Ale jeste jsem se konkretne po maslickach nedivala. Vyber ale byva dost velky.
Odpovědět
myska84: myslim ze ty plne stuhy jsou satenove nebo taftove a ty pruhledne jsou sifonove... Jinak vsem hezky den! vcer ajsem byla v ikee a maji tam super vazy, ve tvaru krychle, sklenene, asi 15 cm vysoke... ja to budu mit na vyzdobu, na dno dam kaminky nebo ty vodni perly a do toho kvetiny anebo na plovouci svicky to pouziju...stoji jen necelych sest petek... 8-) V satech chci byt taky co nejdele....jednou za zivto si to clovek musi uzit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak paní na matrice jak hodná a přesunula obřad ze 14:00 na 13:00, uf to se mě ulevilo :-) teď řešíme s kamarádkou družičku, když se nejedná o malou slečnu, ale o dospělou slečnu :-) jakou barvu by měly mít šaty? :-) holky já se naotravuju co? :-D
Odpovědět
Tak my už postoupili taky o kousek dál. Včera mi přítel prozradil,že se o svatbě bavil s kolegou, takže už sbírá názory a zkušenosti jiných. A byli jsme se podívat ještě na jednom zámku kousek od nás, Tak jsme zas na vážkách. Asi si ještě dnes uděláme nějaký výlet než se úplně rozhodnem. Glumbi: Ty to máš někde u HK ????
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráko,všechny vás tu zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče debatě o šatech,taky je nebudu chtít sundat,nejraději bych v nic i spala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky?jak je to s vývazkama,dávají se jen ty a nebo i klasická myrta?
Odpovědět
Profilova fotka
My už jsemse taky včera s přítelem bavili o svatbě..počítali jsme hosty a vyšlo nám číslo 56 ..tak uvidíme co se s tím bude moct dát uděla a už máme i vybrané místo :-)
Odpovědět
Tak ted jsem videla hezke fotky, kde byla svatba vyzdobena zeleno-bila... ja se snad zase preorientuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanna : a kdepak??pošleš odkaz prosím??taky bych koukla,pořád hledám nějakénápady ana výzdobu..
Odpovědět
Profilova fotka
já to chci taky vidět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : budem pěkně prosit :-) ..a jak to vypadá s tebou a těma barvičkama?která zatím vyhrává??a budete se ladit do barvy výzdoby tabule i vy dva??myslím třeba kravatou a ty kytkou??
Odpovědět
Profilova fotka
nevím jak jste na tom vy,ale o naší svatbě ještě neví vůbec nikdo,chystáme se to říct až v prosinci,nemám ještě ani prstýnek ale jsem z toho tak nadšená a nemoct o tom s nikým mluvit to je hrůza..ještě že tady to všechno proberem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no já bych chtěla a moc, šaty, kravata - košile asi u přítele neprojde :-), tabule, stůl, kytka, možná i družička... :-) a zatím pořád vyhrává zelená a potom možná lila...je to těžký se rozhodnout :-) u nás to ví jen rodiče, jak moje tak i přítelovi, a pak moje 2 suprový kamarádky a ségra, která jde za svědka a od přítele jeho kamarád - svědek. Jinak se to hodláme oznámit asi po vánocích...
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : já to chci taky sladit a navíc bych ráda aby měl přítel bílý oblek a a kravatu a zelenkavou košili,ona mu totiž ta zelená moc sluší,tak uvidíme co mi na to řekne a já samo že kytku a pak tabuli.my družičku mít nebudem,protože nemáme žádné slečny které by se na to hodily a nikoho malýho taky ne :) .
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: to už u vás ví celkem dost lidiček,hlevně těch podstatných :) ..No my vlastně s oznámením rodině čekáme až s prstýnkem a to je na bobíšovi,kdy mi ho dá :)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: já ho mám od 20.6.2009 a v ten den jsem viděla v Telči na zahradě svatbu a říkám kolegyni: ty jo, já bych se taky vdávala...a ukápla mě i slzička....přijedu domu a večer mě přítel požádal o ruku :-D bylo to krásný
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: to jo,muselo to být krásný...taky už bych to chtěla,jééé,to je děs to čekání..Když mě přijde že přítel si myslí že je na všechno sposta času a nechce to zatím moc řešit,vždycky když nakousnu slovo svatba,tak mi řekne :"miláčku,tohle budem řešit až o tm budou naši vědět,jo?" a je po jakékoliv debatě o svatbě....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to je u nás taky tak a někdy mě to vezme i náladu, proto jsem přítelovi včera oznámila, že jsem volala na matriku, tak byl překvapenej a pak řekl, že tohle nečekal. a já mu řekla. říkala jsem ti, že tam v týdnu zavolám, říkala, říkal jsi ať tam teda zavolám, říkal, tak co chceš?...a bylo :-). a první reakce byla, že šel volat kamarádovi a dneska za mnou přišel a řekl: tak co ženo? :-) a nejradši by to řešil až v březnu...tak to jsem mu řekla že fakt ne, že je to pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: tak je to asi fakt všude stejný,chlapy jsou na tohe hrozný,vůbec si neuvědomujou jakou má pro nás svatba váhu.. :-) stejně si myslím že zařizovat a všechno shánět po novém roce (tj. půl roku dopředu) je tak tak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?