Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
další návrh barvy: tyrkysová se zelenou?....
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : to bude myslím moc tmavé,chtělo by to tu tyrkysovou trošku zjemnit.No taky by záleželo jaký odstín zelené by to byl..
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: chtěla jsem pistáciovou :-N ale to se asi ta tyrkysová nezjemní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: a co tyrkysová s hnědou? a nebo tyrkysovou a pistáciovou, ale i s bílou nebo krémovou...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to taky není špatnej nápad s tou hnědou :-) .... jsem zase potají na internetu, vedoucí šla na pauzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : ty kombinace s hnědou by vůbec nemusel být špatná,ale ta krémová by byla jemnější.. jojo vybírání barev je těžká věc..
Odpovědět
Profilova fotka
nekde jsem to videla...tyrkysovou s hnedou a bylo to moc hezky... areviv: přesně barvy jsou těžký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem tu zase po dlouhé době:-) už máme zamluvenou fotografku L. Baladovou, ale museli jsme přesunout termín na 10.7.2010:-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : jenže mě přijde těžký uplně všechno,vybrat to správně a aby to ladilo...až se do toho pořádně ponoříme tak to bude nejspíš pěknej blázinec...
Odpovědět
Profilova fotka
michaellla : Ahojky... a kdy byl ten původní termín?
Odpovědět
Profilova fotka
17.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
michaellla : takže to všechno vypukne o týden dřív,tak budeš aspoň o týden míň nervozní.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie.hasmanova: juu to máme spolu stejný termín :-) teda pokud se vám nezmění :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde jste? :-) dneska je tu nějak ticho
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky teď jsem si vzpomněla na co jsem se vás chtěla zeptat? Jak se tak dívám na alba tak všichni plánujou nějaký šaty na převlečení. Vy taky? Nikdy jsem to nikde neviděla :-o Mě z mých svatebních nikdo nedostane dřív než hodně pozdě v noci. Nedokázala bych se převlíct :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jak to budete mít s hostinou? budete ji mít v místě obřadu? kamarádka mě to rozmlouvá, že je blbost hnát hostinu mimo Jihlavu, jak zajistím dopravu a tak... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít hostinu v místě obřadu. Líbí se mi to tak, ale myslím, že je to spíš vyjímka a normálně se někam jezdí. Někdy i dál. I když přítelova rodina to budou mít už k jenom na obřad 50 km, ale co hlavně, že já to budu mít blízko:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: ta kamarádka je totiž ze stejnýho města jako já a přítel, a zbytek musí dojet z vesnic a jedna kamarádka dokonce od Boskovic, takže bych se o dopravu nebála, ale jí se jedná jak to bude s dopravou domů, protože každý bude chtít pít, což si zase nemyslím... :-|
Odpovědět
My budeme auta, asi 2, co budou pak rozvážet hosty domů. všeci bydlí v rozmezí 20km, tak se to dá rozvést. jinak jestli máš hosty z daleka, měla bys pro ně zajistit ubytování
Odpovědět
Profilova fotka
lancaca: to mám jen tu jednu kamarádku :-) a to počítám s tím, že ji ubytuju, v noci bych ji nepustila domů :-) jsem ráda za vaše názory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme zajišťovat taky pro všechny odvoz. To je jasný pokoje za 5000 jim fakt platit nebudem :-D ale i tak bych je radši nechala všechny odvezt. Myslim, že se každej radši dostane dom.
Odpovědět
Zdravím, dneska další téma, tak i já se přidávám, jelikož chceme hostinu blízko kempu, přemýšlíme, že pro ty, co jsou zdaleka zarezervujeme chatky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík;-) Konečně jsme se návratila ze školy..ještě že jdu zase až ve středu;-D My budeme mít určitě nějaká auta na odvoz a ti zdaleka přespí, ale těch moc naštěstí není;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska přítelovi oznámila, že jsem volala na matriku :-), takže tohle už mám za sebou a měli jsme debatu na téma hostina a počet hostů, tak jsme napočítali 34...tak nevím nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myska: bezva;-) a přijal to v klidu, že jo?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jj přijal a teď jsme na to měli debatu a ve finále řekl, že se probudí až bude březen, tak jsem mu řekla, že to je to, co jsem přesně čekala :-). tak volal kamarádovi jestli mu půjde za svědka, a vypadá to, že tam bude cca 6 kamarádů a večer se další kamarádi zvát nebudou a udělá se pak zahradní párty, ale myslím si, že se na tom nic neušetří, protože tak i tak se to bude muset zaplatit.... :-( tak nevím, co je lepší, jestli zvát večer kamarády nebo udělat tu zahradní párty...
Odpovědět
tak to my si zveme jen opravdu ty nejbližší kamarády na celý den(cca 10), a ty ostatní na odpolední raut(asi od 16.00hod). Nechtěli jsme svatbu dělit na dva díly, je to prostě náš den tak ať jsou tam ti naši,,nej" s námi. Ale je to čistě jen náš názor, a tak pokud to chcete udělat nadvakrát, tak proč ne, jen, že to bude taky něco stát a budeš se muset oty lidičky starat(jestli to bude u vás na zahradě), chystání atd.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: to já vím, ale přítel to vidí jinak a nevím jak ho přesvědčit, že je to blbost, že by bylo lepší to udělat najednou :-), ale snad ho nějak zpracuju
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: Jo já bych vnich byla taky ráda co nejdéle, ale jelikož budu mít pujčený tak bych byla nerada kdyb se snima něco stalo, ale budu se snažit je mít aspon do pulnoci také lencaca: U nás je to taky tak , že budem mít jen ty nejbližší a pak to odpolední pro všechny.
Odpovědět
víš co, záleží kolik těch kamarádů máte! Zkus mu říct, že pokud přijdou až na to odpoledne, tak to zas tak hrozný není! Bude to jedině plus pro Vás, žádný další starosti s oslavou. Ikdyž si každý řekne, že koupí sud piva, nějaký prasátko na rošt a ne všechny ženský pijí pivo, takže musíte koupit víno, tvrdý alkohol, chlebíčky, jednohubky a to nepočítám tvoje nervy, zda mají všichni co pít a jíst. A to všechno stojí další peníze. Ale upozorňuji, že ne všichni to tak berou jako já. Já prostě chci, aby mě všichni viděli v šatech, jak se máme rádi a aby s námi byli všeci nám blízcí. Však uvidíš jak Vám to bude nejlíp vyhovovat, nějak to dopadne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?