Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: děkuju :-) už vím co to je
Odpovědět
Profilova fotka
holky,prosím o radu..vytvořila jsem si album příprav a teď nevím jak se do něj dostat abych mohla přidávat obrázky..nevíte některá..
Odpovědět
Profilova fotka
klikni na fotoalba, tam budeš mít moje album, a přidávání fotek ;-)
Odpovědět
glumbi: Pořád, ale nechápu rozdíl mezi malým a velkým vývazkem
Odpovědět
areviv: klikna na fotoalba a pod tím máš...svatební alba, alba z příprav a moje alba...tak klikneš na ty moje alba a a tam už to máš...přidat fotky
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: velké vývazky tam nenám...ale jsou větší, z více stužek a jsou jakoby pro důležitější osoby...ale ne každej to tak chce...
Odpovědět
monmar: Tak se můžeš juknout do mýho alba, mám tam fotku obou vývazků, zbytek už dovysvětlila glumbi :-) Tak já teda udělám těch velkých asi 6 a bude.
Odpovědět
bosina: Jasný už to chápu. No tak já do teď viděla pouze klasiku....bílé mašličky s mirtou. Jinak ta děrovačka je fakt super...tu budeš používat na oznámení? No já si sice chci to oznámení udělat sama, ale necháme si to někde vytisknout, tak nám snad udělaj i okraje nějak pěkně.
Odpovědět
monmar: Já je viděla poprvé až tady a hned jsem věděla, že si je udělám podle sebe. Klasiku má každý, já chci mít něco jinýho než na co jsou zvyklí lidi v mým okolí. Asi to někdo i odsoudí, ale co bude to naše svatba. Tu děrovačku ještě ani nevím na co použiju, ale strašně se mi líbila, takže sem ji prostě musela mít. :-D Co se týče oznámení, chtěla bych napsat do jedný firmy, líbí se mi děsně jedno oznámko, ale nevím jak by vypadalo, tak zkusím jestli by mi poslali ukázku... uvidíme jak to dopadne, ještě že je tolik času. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě tyk spousta lidí říkalo jestli nejsem divná, když chci růžovo hnědou svatbu...ale je naše a nám se to líbí. Bosi: ty vývazky máš krásný ;-)
Odpovědět
Glumbi: koukala jsem právě do tvýho alba a ta růžová s hnědou vypadá vážně krásně!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za rady už to jde :-) ... a ještě mám jednu otázečku,jak se kouknu na vaše alba?? :-N
Odpovědět
Článek se načítá
areviv: No stačí, když tady v diskuzi klikneš na ten foťák co u některých je... (v pravo)
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: děkuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Clovek jen odbehne na obidek a uz Vas pomalu nestaci docitat :-)
Odpovědět
Ahoj, planuju svatbu na duben nebo červen..líbi se mi 26.6. zatim nemam vubec nic ani pořadně vymyšlený termín :-D Kdo z vás ví kdy bude hezky? .o)))))))))))) Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
kuk: Tohle tema je cervenec :-) A hezky bude urcite 24. 7. :-) Klepu to na drevo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: z toho si nic nedělej :-D, jsem v práci a na net chodit nesmíme, takže tu jsem potajnu, doufám, že na to nikdo nepřijde. nad těma vývazkama jsem ještě nepřemýšlela, jsem trošku pozadu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, za necelých 6 minut už jen 290 DNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska, no vidis! Ja zitra presne 10 mesicu do dne D :-) Ted jsem se trosku vytocila kvuli brachovi... fuuu, musim to rozdychat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : děkuju moc za info :-) musím se prvně zorientovat,ale myslím že to půjde :-)
Odpovědět
no jo červenec .o) ze by to bylo znameni ;-) lamu si fakt hlavu nad terminem... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kuk11 : z toho si nic nedělej,taky ještě nemáme stanovené datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my uz datum mame, ale zamluvenou jen fotografku a nic vic
Odpovědět
glumbi: Mockrát děkuju, snad se budou líbit i svatebčanům. Ty si alespoň můžeš bejt jistá, že budeš mít originální svatbu, teď jsou většinou laděný do zelena nebo červena či fialova... A hezký to je, mě by třeba zrovna taková kombinace nenapadla. ;-) kuk11: Tak se přidej k nam červencovym, to bývá hezky. ;-)
Odpovědět
areviv : a ktere se ti libi? jednu chvilku premyslim ze nejkrasnejsi je uz 4 roky zpatky mesic duben .o) a pak si zase říkam, ze jestli bude zima tak to bude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuk: Je pravda, ze vloni v dubnu bylo moc hezky. Zalez na tom, jak chcete svatbu pojat. My chceme odpoledni a vecerni party venku, i s party stanem, na jare by na to byla jeste zima.
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: tak to mě uniklo, že jsou teď svatby ladění do zelena....že bych zapřemýšlela ještě nad nějakou barvou :-). kuk11: já jsem taky chtěla v dubnu, ale přítelovi se to zdálo moc brzy, v květnu nechci - jsem trošku pověrčivá - a v červnu nechci zase kvůli škole, protože je zkouškový, takže jsem navrhla červenec :-) a u toho jsme zůstali. Tak se přidej k nám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si vybrala cervenec i hlavne kvuli tomu, ze mame okurkovou sezonu a budu mit vice casu na pripravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk11 : No já se rozhoduju mezi červnem a červencem...ale nevím nevím..viděla bych to na tahání lístečků nebo špejlí.. :) No a jelikož chceme obřad venku,tak léto bude nejlepší..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?