Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě si paní na matrice napsala datum zatím tužkou...tak doufám, že ho nevygumuje :-). Chtěla jsem počkat do konce roku, ale bála jsem se, že mě ho někdo vyfoukne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vyfouknutí nám v kostele snad nehrozí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi ne :-), ale v kostele to musí být úžasný :-D
Odpovědět
Nj, já bych na to tak nespěchala, ale bojím se, že nejsem jediná kdo bude chtít svatbu na zámku v červenci a v poledne :-D :-D
Odpovědět
Teda, teď mi volala kamarádka a jsem zvaná v listopadu na svatbu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám až na 14:00, ale možná ten čas ještě pozměním :-N...začíná se mě to zdát docela pozdě
Odpovědět
No my to máme asi necelých 30km, tak proto chci ve 12, abych se stihla v klidu připravit a hostina aby nebyla někdy ve 4. Letím na ordinaci, tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, v kostele je to nádherá, pořád si o tom sním;-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky, ale přítel nechce, protože nejsme ani jeden věřící, tak se mu to zdá blbost :-|
Odpovědět
No tak já jsem na tom stejně. Zatím nemám nic zamluvenýho a přítel o tom nechce zatím mluvit. Chtěl totiž dvojtou svatbu v březnu s jeho bratrem,ale to jsme já i jeho přítelkyně odmítly. Ale ještě mi úplně 100% nepotvrdil,že to bude v červenci, tak nějak se culil,když jsem o tom mluvila a dokonce jsme se jeli podívat do těch Poličan na zámek. Řekl mi jen,že mi dá včas vědět kdy bude svatba, aby vše stihla připravit. jenže je to chlap .....tudíž si myslí,že stačí jen pár měsíců dopředu. Tak jsem zvědavá kdy teda příde.....protože je další věc,že chce mimčo a já mu řekla,že chci abychom se vzali než ho budem mít..... A s těma barvama, přemýšlela jsem buď svatbu do zelena a nebo do oranžovala....a chtěla jsem sladit kytku, možná i kytku do vlasů, košili či kravatu a výzdobu na stolech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no to snad neee :-) mlada.maminka má stejný termín svatby jako já :-D 10.7.2010 zámek Dobříš, pronájem na celý den i noc !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky já taky!!!!! :-) monmar: u nás je to smé :-(...
Odpovědět
Článek se načítá
myska84 To jsem ráda,že nejsem sama. No hold oni to berou jen jako další den a ne jako holky, prot který je to něco úžasnýho.
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě jsem přítelovi neřekla, že jsem zamluvila na matrice datum...chystám se na to o víkendu, kdy bude ve svým živlu = sraz tuningových aut v brně :-) protože do konce listopadu zajít na matriku a všechno potvrdit....svědic atd :-) a taky chci mít do zelenkava svatbu :-)
Odpovědět
no já to chci taky řešit co nejdřív. No vlastně stačí teď zamluvit termín a ostatní se dá řešit až později. A co se týče svědka to taky ještě nevím. Přemýšlím mezi mojí kamarádkou a bratrem. Je to složitý. Kamarádka je tu vždy, když má nějaký srdeční problém a bráška mi taky dost pomáhá a mám ho ráda. A vím,že oba by rádi šli, i když kamarádka možná víc...Je to dilema. Taky se mi líbí když jsou svědci žena a muž a né stejný pohlaví a přítel bude mít určitě muže /ať už bráchu nebo kamaráda)
Odpovědět
Profilova fotka
mám stejný dilema....kamarádku a ségru...a ségra bydlí 200 Km od nás :-S a kamarádka je tady pro mě pokaždý, když se něco děje....
Odpovědět
no to já mám kamarádku přes cestu a brášku vedle v baráku. Jenže mě naštvalo, že taťka jednou řekl před bráchou,že ho určitě budu chtít za svědka a bráška tak koukal a taťka na to..no šel bys ne....a on,že jo....tak jsem se rozlobila,že to má nechat snad na mě.....jenže se bojím,že s tím teď bude počítat no a kamarádka mi jednou řekla,že až se bude vdávat,že mě bude chtít za svědka.....ach jo....proč nemůžu mít víc svědků
Odpovědět
Profilova fotka
to si taky říkám :-S pak by to bylo jednodší a přítel bude mít za svědka kamaráda, ale nevím ještě kterýho, a jelikož můj kamarád mě půjde za družičku - z recese - tak mám míň o větší dilema :-) , ale nevím, jak to vezme zase přítel :-S
Odpovědět
bych se možná těch recesí trochu bála...každý to nevezme dobře.....ale co hlavně ať se bavíte vy dva
Odpovědět
Profilova fotka
může se stát, že to u přítele neprojde :-), je trošku konzervativní a já střeštěná :-D
Odpovědět
střeštěnost není nic špatnýho....přítel má takovou představu,že když se ožení,tak se rázem musí chovat dospěle, tak se mu snažím dokázat, že i ženatí se mohou chovat praštěně...přeci z nás nemusí bžt hned suchyři
Odpovědět
Profilova fotka
já nebudu nikdy dospělá :-D...svatbou se nic nemění, doufám, pro nás to znamená jen změnu příjmení a stavu :-N. Ty jo, už nebudeme slečny ale PANÍ :-N
Odpovědět
myska: A tím stavem myslíš co??? :-D :-D dá se to vyložit dvěma způsoby a oba jsou spojovaný se svatbou :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: :-) myslím jen že ze mě bude paní, těhulka zatím ne :-). Řešili jsme to i s přítelem a nechtěla bych být svobodná matka a aby mělo naše mimčo napsaný v rodným listě Brnická Novnotný, a přišlo by mě to vůči mimču i nefér :-). A ještě mě začíná připadat, že v dnešní době je IN být svobodnou matkou :-| , ale je to věc názoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno x-) x-) x-) Musím se přiznat, že dnes jsem dokonale mimo, už se mi podařilo od brzkého rána několik blbostí, tak doufám, že v tom nebudu pokračovat celý den ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: dobrý ráno :-) a já se jdu připravit do práce a v pátek mám dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Jee, dovolena, taky bych si dala rict, ale uklidnuje me vidina prodlouzeneho vikendu, i kdyz bude asi hekticky :-) Jinak k tomu Tvemu predchozimu prispevku - mam uplne stejny nazor, je to kazdeho vec, ale taky bych nechtela bych svobodnou matkou, rekla jsem jasne, ze mimco az po svatbe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já si ji beru kvůli tomu, že jedeme na víkend do brna na tuning sraz, a v neděli a v pondělí jedu do školy :-|, ale radši bych byla doma.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko. tak já to mám nejlepší, v pátek oslava přítelových narozenin a v sobotu odjíždíme na dovču 8-) já taky nechci být svobodná matka, možná mají o trochu víc peněz, ale aby ditě melo jméno po otci a já měla všude problémy, že se jmenuje jinak, tak za to mi to nestojí.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : Tak to máme uplně stejnej názor,přijde mi to celkem zbytečný,pak i když je to malý ve škole nebo ve školce a jmenuje se jinak než maminka..Když to jde tak všechno pěkně postupně..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?