Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina : máš pravdu,jak tak projíždím alba taky mi ta zelená hraje všude a i moje svatba by měla být zelenobílá :-) Ale ta hnědo růžová co má vybranou glumbi je originální,taková milá..sladká,a ty barvičky k sobě jdou,bude to vypadat moc hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
asi o barvě vážně popřemýšlím, napadla mě lila :-N, ale ani pořáně nevím jak vipadá, to je nějaká světle modrá :-N?....ups
Odpovědět
Profilova fotka
lila je spis fialkova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nebude to blbý? teda s tou zelenou jste mě dostaly :-D...aspoň mám o čem ještě přemýšlet. Kdyby měla některá z vás nápad, jakou barvu kromě zelený, tak mě ho prosím dejte :-D...děkuju...
Odpovědět
Profilova fotka
proc? Lila je moc hezka, poslu Ti odkaz do IP na jednu lila svatbicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: děkuju ;-), nedokážu si to totiž představit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Mas to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak teda taky nevím,té zelené je opravdu nějak moc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zelena byla letos trendy asi :-) Ja se loucim, paa zitra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : asi jo :-) tak zítra ahoj
Odpovědět
myska84: ja jsem se taky nejak nemohla rozhodnout pro barvu,zpocatku jsem videla hezke do zelena nebo do zlata a nakonec jsem se rozhodla pro lila, je to svetla fialkova a zatim se mi to zamlouva, akorat nevim jak se sladi zenich, kdyz chce mit kremovy oblek... :-S a k fialove jde pry predevsim seda, co se tyce obleceni... lostris: muzes mi ten odkaz taky hodit do IP, diky moc! 8-) Jinak damy vite, ze cervenec je nejdestivejsi mesic z celyho roku??? To jsem vubec nevedela, ale podle meteorologu jsou v tomto mesici nejvetsi srazkove uhrny.... Budem dooufat, ze vikendum se to pristi rok vyhne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr : to jo musíme doufat,že červenec bude příští rok nejkrásnější měsíc z celého roku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak holky se tu mějte hezky a páčko zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych měla nápadů s barvičkama :-D klidně i tu zelenou, ale v kombinaci s nějakou jinou, třeba zlatou, fialovou, růžovou... skořicová by taky byla zvláštní a moc hezká, nebo tmavší fialová, žlutá jako má bosi, odstíny béžové klidně i se zlatou, fuchsiová... já doufám, že bude červenec krásnej, ale myslím, že nejhezčí bude 23.7 a to i když bude pršet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojik holky:-) To mi dalo prace vas docist za cely den ve skole:-) Tak jsem dneska oficialne naskochla do pataku...
Odpovědět
Ahoj holky tak dnes jsem volala na matriku kvůli zamluvení termínu a paní mi řekla, že se ty termíny začínají plnit, takže si myslím, že je největší čas zamluvit si termín. Jak tak vidím tak máte plno věcí už nakoupených a já se teprve tady rozhlížím no musím se do toho taky pustit, ale když přijedu domů tak hned se jede makat na stavbu a večer člověk padne do postele a je rád, že ráno vstane do práce :-p
Odpovědět
mysickaaa: Gratuluju, tak ať úspěšně i doděláš. ;-) Těch barev je spousta, lila je moc krásná, je to taková romantická barvička, teda aspoň pro mě :-) přemýšlela jsem nad ní, ale nakonec zvítězila žlutá, tak snad je to zprávná volba.
Odpovědět
no u mě zatím co se barev týče vyhrává růžovo bílá ale kdo ví :-) , času relativně je ještě hodně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u mě taky fialová mám tu barvu hrozně ráda. Je pravda že v červenci hodně prší, ale nevím co je horší jestli když prší nebo když je hroznej hic. Moc horko nesnáším a když jsem si letos v létě celá zpocená představila, že mám na sobě svatební šaty tak jsem myslela, že omdlím. No ale snad se na zámku udržuje trochu přijatelná teplota. Radši bych svatbu na jaře, ale to vítě museli jsme se přizpůsobit fotbalové sezózně :-D Jinak když se vrátím ještě k těm dětěm co jste tu rozebírali tak můj názor je jednoduchej buď svatba anebo by se jmenovalo po mě. Nesnesla bych aby se moje dítě jenom kvůli leštění pánskýho ega jmenovalo jinak než já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: s tím příjmením souhlasím :-) jinak jsem doma nakousla téma svatba, a přítel už byl trošku nevrlej :-(, protože jsme se domluvili, že to budeme řešit po novým roce...ach jo... a doma u rodičů jsem ukazovala mamce šaty a líbily se jí, jen je otázka, jestli mě vůbec sednou a nebudu v nic vypadat jak vůl :-D. a kdo u vás bude platit svatbu? vy nebo rodiče? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: Děkuju :-) Zrovna teď tomu nějak nevěřím :-S Ale co...mám motivaci, chci si oblíct bílé šaty a nemyslet na školu;-)
Odpovědět
mysickaaa: Nj, já taky na školu moc nemyslím, svatba je přednější nebo jak to říct. :-D myska: U nás budeme platit asi sami, moje rodiče peníze nemaj a miláčkovi ještě nevědí, že to bude příští rok, jen to tuší. :-| Nj, nějak si poradíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: no moje mamča mě dneska říkala, že to prostě zaplatí, ale jak se říká: mají prostě holou pr*** a nemůžu je nechat, aby to platili. Když jsem to dneska řekla přítelovi tak na mě vystartoval: a to jako moji rodiče budou platit sami nebo co? tak jsem mu řekla: a kdo mě řekl, že budou platit půlku???? ]-( říkám mu: nikdo! a na školu nemám ani čas ani pomyšlení :-S, nějak nestíhám....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, a co studujete?;-) Ono to na nás začínají valit..;-( A já to prostě chci dodělat na jaře :-D
Odpovědět
myska: S penězma je to blbý, pokud budou naši chtít něco zaplatit, tak to vidím na nějaký dorty nebo něco podobnýho malýho. Po miláčkových rodičích taky nic nechci, když budou chtít, tak asi podobně jako naši a nebo si od nich necháme vykrmit prase ;-) na večerní párty.
Odpovědět
Profilova fotka
já studiju jen VOŠku sociální pracovnice s návazností na BC, a studuju to dálkově, takže chodím víkendy...a k tomu musím dodělat jendu zkoušku, ale vůbec nevím, z čeho se učit, takže musím ještě napsat učitelovi mail :-)
Odpovědět
Já jsem na jazykový škole, učím se angličtinu, ale moc dobře to nevidím, sice zatím pohodička, ale moc se mi nezamlouvá závěrečná zkouška na certifikát. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: jako že je to těžký? teda ten můj mě fakt naštavl :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jak jen? žádné studium není jen! hodně zdaru, ty víkendu musí být mazec... A jak to bude u nás s placením? Moje strana asi moji rodiče a co přítel? To nevím, buď sám nebo nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
mysičkaaa: je to boj, kor když mám pondělky angličtinu a v práci sedím do 9 - 17 hodin, takže myšlení na učení není :-| a ty studuješ co? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?