Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky družičku :-) já pořád nevím, koho bych chtěla za svědka :-( ....
Odpovědět
A koho zvazujes?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Hanny: to je vtipný, taky bydlíme přímo na hůrce :-D my budeme mít malou družičku a mládence(neteř a kamarádky syn) a dvě velký drůžičky, moje kámošky ;-) družičkám nechám ušít šaty v číně a mládenec bude mít normální oblek a lidí budeme mít cca 50 na hostinu a pak dalších cca 20 na párty, přítel pořád někoho dalšího zve :-) nad: a od kud máš šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
myska: jak už jsem tu psala, mým koníčkem je organizování, výzoby atd, můžu se ti zkusit po něčem do pistáciova podívat ;-)
Odpovědět
jsem z Ostravy ale mam je haluzove z Fulneku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nad: nad 2 kamarádkami a ségrou a za družičku mě prej půjde můj dobrej kamarád :-D glumbi: jsem právě přemýšlela, jestli si mám nechat něco udělat na šatech do pistáciova a že by přítel měl košili do stejný barvy a sladit to i se stolem, ale aby to zase nebylo přeplácaný...
Odpovědět
glumbi: tak to je dobry :-) prosim te, kdyz mas tolik zkusenosti s organizovanim a vyzdobou, nevidela si nekde nejakou fotku s vyzdobou do odstinu lila, nebo fialkova svetla? ja nejak nemuzu nikde nic najit...ikdyz nejakou predstavu mam... no ja mozna mit druzicku budu, dvouletou sestrenici, pokud mi ji pucej :-) a myslim ze s kazdy strany by ji mohli capnout kluci od me budouci svagrove, aby se nebala, jednomu je 6 a druhymu 3, uvidime jak to vyjde Ja se totiz celkem te svatby bojim, nasi nam to nepreji a defacto ani pritel u nas nikdy nebyl...o svatbe zatim nevedi, oznamit jim to to bude nejvetsi fuska.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
myska: pozor na odstíny při aplikaci na šatech a na přítelově košili, aby to nebylo kýčovité. hezký by taky bylo sladit tvojí kytici, šperky , přítelovu košili a ostatní výzdobu. já bych doporučovala ladit pistácii s krémovou, přijde mi to jemnější než s bilou hanna: to víš že viděla, dám na chvíli něco ke mně do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: mrkni do alba
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi. Jsme si říkala že ta pistáciová samotná by byla fuj :-)...je to bude náročný :-N hannahsyr: docela tě i chápu, že se bojíš, ale bude to v pohodě...
Odpovědět
glumbi: diky uz jsem si to stahla, no nektere moc pekne napady, ty svicky super... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: máš skvělý nápady :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
myska: koukam na tu pistaciovou a jde bez problemu sehnat vlizelin, stuhy taftovy atd...jen organzu jsem v pistacii nenašla(zatim) k tomu by šly pistaciovy popř krémový svíčky atd...pokud bys to chtela oživit, tak by vypadala pěkně fialová nebo hnědá
Odpovědět
Profilova fotka
asi si to budu muset někam napsat :-), abych to nezapomněla a děkuju za nápad
Odpovědět
glumbi: a myslis ze se zenichovi hodi do kramoveho obleku lila kravata nebo kosile? ja si to totiz moc predstavit nedokazu a nechci videt jak se na to bude tvarit ON :-D nebo jaka druha barva se k te lila hodi?
Odpovědět
treba zlata?
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: to chce vidět, podle odstínu a tak.... zlata, bila, zelena...treba
Odpovědět
Ahoj holky, teda dočíst vás... Tak mě napadlo, jak starý by měli bejt družičky? My máme něteře v rozpětí od 6 do 15 let, ale já jim určitě šaty nebudu nechávat šít, to bych se asi nedoplatila, je jich totiž 6 a to mi přijde dost. Co se týče lidí na hostinu, co bych dala za 30-40 lidí, my počítáme 70 lidí + zhruba 15 večer. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: mě půjde za družičku z recese kamarád, jak jsem psala nahoře, ale co mě slíbil ještě jeden kamarád s jeho přítelkyní, tak by mě měli půjčit 4 letou slečnu :-). Kdyby mě šly kamarádky za družičku, tak jak píšeš, tak bych se nedoplatila s ušitím šatů :-N.... 30 lidí chce přítel, ale stejně to odhaduju na 40 + pár lidí ještě večer :-). a budete mít rozlučku se svobodou a zpívání?
Odpovědět
ja teda rozlucku nechci, ani pro me ani pro neho... slysela jsem totiz uz tolik historek o tom, jak se na rozluckach nevesta nebo zenich s nekym vyspali, sice milackovi verim, ale zase vim, ze chlapy a priznejme si ze i zensky, kdyz spolu pijou a kor na svobodu, jsou jak utrzeny ze retezu a kamaradi to jeste podporujou... takze rozlucka asi nebude, max. si dame v patek pred svatbou vecer s kamarady, kteri prijedou pomoct uz den predem, vinko vsichni dohromady...
Odpovědět
myska: Tak u na je tech 70 lidi prevazne rodina + svedci a kamaradka, ktera mi bude zarizovat kone na odvoz v kocaru. Rozlucku se svobodou dělat nechci, protoze kdyz sme byly v lete na rozlucce, tak si tam budouci zenich pozval holcinu, se kterou ocividne nemel doresenej vztah a najednou si nebyl jistej, jestli se chce vubec zenit. ty holce to lamalo srdce a jemu to taky jedno nebylo. To me teda dost zklamalo. Ale asi se neubranim, milacek chce rozlucku se svyma kolegama z prace... no uvidime, je to jeste daleko.
Odpovědět
Omlouvám se, že píšu bez diakritiky, ale sem tak zvyklá všude jinde psát :-N
Odpovědět
Budete brát na obřad i svoje psy?
Odpovědět
bosi: no my určitě našeho Montíka bereme, bude mít velkou mašli a bude na mě čekat s ženichem než nastoupím :-) a možná, že si pořídíme ještě jednoho, tak tam na mě budou u oltáře čekat tři chlapy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: ty jo, kdybysme vzali našeho divocha :-D tak máme asi po obřadě, protože by to tam celý zbořil a hosty by pošlapal samou radostí :-). s tou rozlučkou fakt nevím :-(, pořád mě to vrtá v hlavě, a říkám si, že pokud budeme mět zpívání, tak je rozlučka zbytečná, zase tolik peněz na rozhazování není...
Odpovědět
Ahoj holky,ja na svatbe a na obradu zasadne psy nechci..ne zebych je nemela rada, ale nehodlam si zkazit obrad stekanim a ja nevim cim...my jsme vyhlasili zakaz psu na nasi svatbu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám asi vybraný šaty :-) ....
Odpovědět
Mě ani nenapadlo, že by si tam mohl vzít psa někdo jiný... :-D No my máme ridgebacka, sice neštěká, je to mazel, ale asi bude chudák čekat doma. Nevím, kdo by se tam o něj staral a bylo by to nefér vůči ostatním našim zvířecím miláčkům... a tahat sebou králíky a kočku, no nevim, asi by mě měli lidi za blázna :-D :-D
Odpovědět
myska: Miláček, pokud bude dělat rozlučku, tak koupí suda, něco se opeče a hotovo... do 5000kč, by se vešel v pohodě, ale asi bude každá koruna dobrá. Jaký máš vybraný šaty? Já vůbec nemám představu, co by mi mohlo slušet... měřím 160cm, tak snad mi nebudou šatky dlouhý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: mám je ve fotogalerii hned první :-), jen se musím domluvit s kamarádkou, která mě je bude šít. Ještě o tom neví, a někam bych chtěla dát pistáciovou barvu, ale otázka je, jestli to vůbec půjde :-), aby to nebilo do očí nebo nevypadalo kýčovitě :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?