Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
glumbi: koukám, že nebydlíš daleko, tohoto času bydlíme v podnájmu na hůrce :-) bosi: to je neštěstí, když někdo přejede nějaky zviřátko autem...já vždycky když vidím něco přejetýho na silnici, tak je mi to hrozně líto... časem to přejde a budeš se těšit hlavně na svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat: už máte zamluvený na matrice datum a kde bude hostina? :-) Já totiž nevím, jestli není ještě brzy, ale zároveň mám strach, aby bylo 10.7.2010 ještě volno :-)...včera jsem oznámila přítelovi v autě, kdy a kde bych chtěla mít svatbu, obřad a hostinu, a že mám všechno promyšlený :-D....málo se smál, ale vzal to jako stanovený datum, takže jsem ráda :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Myska: neni to vubec brzy, my uz mame datum z matriky potvrzene a hostinu taky..dokonce mam i saty.. myslim ze to neni vubec brzy. Na saty jsem chtela puvodne az v rijnu, ale se segrou jsme sly v srpnu a je mozne ze kdybych sla v rijnu tak ty ME uz by klidne mohly byt na to nase datum v cervenci zabrane...
Odpovědět
Vis co, radsi driv nez pozdeji...
Odpovědět
AHoj holky, já volala na matriku a řekli mi, ať si zavolám až na začátku ledna...tak doufám, že pak mi to schválí... na hostinu teprve hledáme prostory, ale chci to zmáknout nějak teď na podzim.... a šaty, no to jsem ještě ani nezkoušela, to nechám taky až po novém roce až bude nová kolekce a výprodej minulého roku... :-)
Odpovědět
No nam taky rikali ze si mame zavolat az na konci roku, ale ted nam sami psali, ze uz maji kulturni akce na pristi rok a ze nam potvrzuji termin...Zalezi na tom, kde mate obrad...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam asi zajdu až na konci roku, abych byla mezi prvníma a nikdo mě to datum nevyfoukl :-) . A už víte kolik budete mít i lidí na hostinu? My jsme chtěli do 30, ale ať počítám jak chci, tak jsem to spočítala cca na 34-37 lidí, a z toho je asi 9 kamarádů a zbytek je hodně blízká rodina :-N ....
Odpovědět
No na obed budeme mit jen rodinu, tj. cca 45 lidí, a dslsích cca 25 vecer..
Odpovědět
Profilova fotka
no, nad večerem jsem ještě nepřemýšlela, to přítel asi "nepřežije" :-D ...
Odpovědět
to verim:-) ze me vsichni sili uz ted, jak furt neco zarizuju a vymyslim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme dvě, právě proto včera přítel v autě rezignovat :-D....když oni nechápou, že se na to těšíme :-), je to přece jeden z našich největších a nejhezčích dnů v našem životě :-D
Odpovědět
Presne tak...!!!! Boze nejradsi bych vsechno zaridila uz ted:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ted prave dumam nad zavojem, ten ktery mi nabidly pani v salonu se mi nelibi...ale uz mam vyhlidnuty jiny:) tak si ho asi koupim..akort porad zvazuju zda mam jit do tech rukavicek..oni fakt ty ruce zjemni...
Odpovědět
holky koukam, ze je to vsude stejny, pritel me tu furt peskuje, ze cely den visim na tehlech strankach.... jenze ja se taky prave hrozne tesim... jinak puvodne jsem se chtela vejit do 30 lidi, ale zacina to nejak rust a uz jsme na 40... :-) Jinak obrad chceme mit na zamku Lemberk a bojime se aby to vyslo toho 3.7., protoze to jsou zrovna nejaky ty krestansky svatky, tak aby tam nebyli nejaky slavnosti, to pry pak svatby nejsou... :-( no uvidime v lednu,a z tam zavolam...
Odpovědět
Profilova fotka
je, jsem sem ještě nedošla :-) , a asi si nechám ušít šaty od kamarádky :-) a jelikož jsem malá a nerada nosím podpatky, spíš teda v nich neumím chodit, tak mě napadlo, jak by vypadaly barelínky k šatům, ale asi blbě :-N ... a mě se líbí korunky, ale zase mám vlasy po ramena a vlnitý 8-(, takže ani nevím, co mě další kamarádka vymyslím za účes :-D a rukavičky taky nejsou špatný :-)
Odpovědět
Hannah? my mame taky na zamku, ja byt tebou tak je urguju, oni uz by meli vedet jake kult.akce budou mit pristi rok...mate to alespon reztervovane? My meli termin rezervovany od konce cervence a tedko na zacatiu zari nam ho potvrdili..chteli jsme puvdne 7.8., ale tam je zorvna vystava veteranu,,takze jsme meli nahradni 17.7. a ten na potvrdili.-)
Odpovědět
Myska: ja myslim ze nevypadaly..naopak to bude krasne a miloucke:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr: my se chtěli taky vejít do 30, ale jak jsem psala už nahoře :-) asi to nevyjde :-D, a to jsem vlastně nepočítala s večerem, a co vím, tak tam půjdou 2 mamčiny kamarádky, a když se k tomu přidá ještě pár kamarádů :-D tak to bude velká akce. nad: to jsem zvědavá, jestli nějaký seženu :-) to abych se začala už dívat teď a taky přemýšlím, jestli mám už říct kamarádce o šatech nebo ještě počkat...
Odpovědět
No jasne ze rekni, vis jak, mame na to rok si to poradne uzit, po svatbe u nebudem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si taky říkám a zjiš'tuju, že si spíš užiju ty přípravy :-D, protože ten den D rychle uteče :-) ....už bych brala aby byl přelom roku :-), se těším jak malá :-D
Odpovědět
ani mi to nemluv, neni den, kdybych nemluvila o svatbe:-)
Odpovědět
v jedom kuse jsem na beremese a furt vymyslim, kombinuju apod.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky tu jsem pečená vařená, aspoň mám s kým o tom pokecat :-) , akorát peru a jak chodím věšet prádlo ven, tak se zakecám s tchánem :-). já bych chtěla na stůl pistáciovou barvu, ale jelikož nejsem obdařená kreativitou :-N, tak je to docela sranda...a zatím jsem na nic na netu nenarazila :-( , co by mě nadchlo
Odpovědět
No na Srpen 2010 jedna nevesta - Alkapinka - ma zlato-tyrkysovou, tak by ti mohla dat tipy a poradit..
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrej nápad :-) jo a četla jsem v Srpen 2010 o polštářkách na prstýnky...to je na domluvě, jestli chci svůj nebo je to předem daný? mě pokaždý něco napadne, až ve chvíli, kdy nesedím u pc :-D to jsem celá já
Odpovědět
no na uradech vetsinou davaji ty tacky...
Odpovědět
Profilova fotka
ble, mě to přijde komančský, stejně jako ta naše radnice :-N....
Odpovědět
no prave..vazovala jsem nejprve o sklenene misce naaranzovane s prstynky,ale vzhledem k tomu ze je ponese muj 5lety synovec, tak nechci aby to mel tezke a nespadlo to a nerozbilo se to, tak budemit polstarek..
Odpovědět
Profilova fotka
jo a budeš mít družičku? já bych ji moooc chtěla, ale nemám na to, abych nechala svým 2 kamarádkám ušít stejný šaty, tak mě padla nějaká malá slečna - ještě neteře ani synovce nemám - tak možná kamarádova přítelkyně mě půjčí svoji malou princeznu :-) a zároveň by nám mohla podat prstýnky - to mě nenapadlo, ale to máme o další strávniky na víc, protože je blbý je takhle zneužít a nepozvat....s přítelem to fakt švihne asi na zem :-D
Odpovědět
Ja mam nastesti synovce i neter, takze synovec (4) pujde za mladence s prstynky a neter(7) za druzicku a bude rozhazovat okvetni listky pred nami:-) uz se na ne tesim, jsou to moje zkaticka a segra moje taky, ta mi jde za svedka..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?