Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky mžu za váma pokecat??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík všem;-) tak jsme zase po víkendu tady;-D renulem: jasně, vítej ;-) Vy jste se la eza ten víkend pěkně rozjeli;-) Co se týče rozlučky, tak my to budeme mít dohromady, ai opečeme prasátko, pozvemem známé... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hezké pondělí :-) renulem: no jasně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás rozlučka bude a určitě oddělená i když z toho mám trochu strach tak i já si to chcu užít jen s holkama :-) I kdybych ji nechtěla nevím jak tak by mi to asi neprošlo, protože jsem příteli řekla, že na svatbu zvát kamarády nebudeme a že pro ně bude rozlučka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme spousu společných kamarádů a já bych tam ráda i tu mužskou polovinu;-) No, i když bych vlastně řekla, že těch rozluček budu mít víc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my rozlučku chceme každý zvlášt. nebojím se, že byse mi tam vyspal s jinou. stejně jako já se nevyspím s jiným na té mojí. Rozlučka je super akce a nechci se o ní připravit :-) ale jako se vším je to věc názoru a vkusu ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, co se týče rozlučky, tak by mi asi neprošlo, kdybych ji nechtěla! Kluci by asi na mě byli naštvaní!! ]-( ]-( A holky??O tom radši nemluvím! Ale zároveň se i těším! Bude sranda! Dle mého názoru to prostě ke svatbě patří, zapařit se svýma nej kamarádama! Nedávno jsem byla na rozlučce kámošce a musím říct, že to bylo skvělý! dostala od nás dar- krásné spodní prádlo a tričko s potiskem jí a jejího teď už manžela a všechny jsme se na něj složily. Měla to prvně u známé v hospůdce, v salonku uzavřeném jen pro nás a po půlnoci jsme vyrazily na disco. A její chlap to měl o týden dřív zas pro změnu u nás( vlastníme občerstvení s pozením venku) a musím říct, že ti to měli taky luxusní! No dokáže si někdo představit 20 chlapů jak tančí bez bab? Já tam za nima přijela druhý den ráno v šest, protože jsem se vzbudila s nervama na dranc, tak jsem se tam rozjela a málem jsem se počůrala smíchy. Tančily na Michala davida jen v trenkách. Pak všeci odjeli na okružní jízdu vláčkem(jezdím u nás takovej co bývá vetšinou v zoo, máme historicky velmi proslulou vesnici, tak ji objíždí a má výklad o různých pamětihodnostech). Takže těch 20 chlapů naskákalo do toho vláčku s lahváčema v ruce. Jak malý děcka!!Ale lidi aspoň měli nějakou zábavu, když je viděli!!
Odpovědět
Profilova fotka
teda s tou rozlučkou jsem fakt na vážkách :-N...a když jsem se včera večer zmínila zase o svatbě, tak mě málem přítel vynesl v zubech :-N :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myska: to ten můj ze začátku taky, ale ted už se ptá sám co je novýho... ;-) holky perlička, před dvěma lety jsem měla tunisana, strašně jsem se zmalilovala, jenže on mi jaksi zapomněl říct, že má víc "přítelkyn" a jednu si má brát. dokonce jsem s ní mluvila, tak hádka, rožešli jsme se, já to ořvala a on se mi dneska po dvou letech ozval :-D asi si myslí, že mu padnu kolem krku
Odpovědět
myska84- já se taky zmiňovala furt o svatbě, ale pak mě přítel řekl, že ať si klidně plánuju, mluvím o tom s kým chci, ale ho ať do toho netlačím. Že mě má rád a moc, ale řešit to se mnou bude až po Vánocích. Chlapy to prostě mají jinak. Ženská se těší a nejradši by pořád o tom klábosila, já jsem taky taková! Samozřejmě, někdy mi to ujede, ale radši to řeknu holkám, ségrám nebo mamince! Věřím, že ho to chytne, ale asi až chvíli před svatbou. Do té doby chlapy trpí, ale co by pro nás neudělali, že?? :-D
Odpovědět
glumbi: Tak to je teda sranda, co jsi mu řekla? A ví to tvůj nastávající??
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to znám, akorát s tím, že když jsme se s bývalým rozešli, tak mě pak rok a půl lákal do Irska (to už jsem byla s přítelem), každý den mě volal, psal sms...jen si našel přítelkyni, tak o mě neopře ani koště...prostě ukočnil komunikaci a ani nevím proč. Docela mě to mrzelo, ale zase jsem si říkala, že se mu vnucovat nebudu. To jsou prostě chlapy 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dotaz: kde jsou vypsaný termíny na obřady? na iternetu to asi nenajdu, to budu muset na matriku a tam se přímo někde zeptat :-N...
Odpovědět
myska- zajdi na matriku, někde už mají vypsaný termíny, někde vypisují později
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: můj nastávající by ho asi zabil. jsem mu jen odepsala ahoj...ale asi si dal s tím kontaktem práci, našel si mě na facebooku. jsem se úplně rozklepala a musela jsem volat kámošce, docela bych mu ráda něco provedla, ale zase nechci bejt zlá :-D myska: zkus zavolat na matriku
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem zjistila, že je bývalý taky na facebooku, tak jsem si ho blokla :-)....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky...tak my ještě rozlučku neřešili... :-) ale jelikož budeme mět miminko tak nic velkého...
Odpovědět
Profilova fotka
já neveděla že je to on...až podle fotky.
Odpovědět
Ahoj holky! Od kamaradky jsem dostala tip na tuto webovku a musim rict, ze je super. Hlavne ty diskuze, ktere jsou plne dobrych rad a poznatku. Pripojila jsem se do teto skupinky, protoze taky planujeme svatbu na cervenec 2010, chteli bychom 17.7., protoze je to i den naseho vyroci - sice ne uplne kulateho, ale to nevadi. ;-) Moc by me zajimalo, jestli je nektera z vas z okoli Frydku-Mistku. Chteli bychom se totiz vzit na zamku ve Frydku v parku, ale zjistili jsme, ze to vyjde hodne draze - jen samotny obrad, takze jsme to zamitli. Mohli bychom se vzit i v obradni sini onoho zamku, ale slysela jsem, ze je to tam takove moc strohe. Nevite nekdo o necem lepsim a ne moc drahem? Mod diky za rady a tesim se na vase prispevky. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
red.miky: to ti kamarádka dobře poradila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám doma organzu a je krááásná
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty jsi ale rychlík, už i v albu ji máš;-) jde to nádherně dohromady, krása;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju :-N
Odpovědět
Holky, budete si pořizovat popůlnočky??Já právě nevím, ale co koukám do alb, tak spousta holek je tam má!!
Odpovědět
Profilova fotka
ups...co je to popůlnočka? :-N jinak jsem si na netu našla telefon na matrikářky, tak tenhle týden si tam buď zavolám nebo zajdu.
Odpovědět
popůlnočky jsou šaty které si nevěsta vyměníní za svatební! Většinou si je převléká kolem půlnoci
Odpovědět
Já bych asi ani nechtěla, v salonu kde si budu vybírat šaty je dávají zdarma k půjčeným. Kamarádka je měla a převlíkala se do nich. Mě přijde líto se převlíkat, sv.šaty mám na sobě,,doufám" jen jednou, tak si to v nich chci užít. Aji v nich budu spát :-D :-D za ty prachy??To byl samozřejmě vtip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halooo, navrat ztracene dcery :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda, fuska Vas docist...
Odpovědět
Profilova fotka
já si je pro jistotu pořídím...nikdy nevíš co se se šatama stane...a možná se převleču a když ne, tak ne. včera jsme byli večer na parníku v praze a vymysleli jsme, že si po svatbě pozveme fotografa k nám, oblečeme si znova svatební oblečení a vyfotíme se i v praze :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?