Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
jsem strašně unavená,jak jsem dopsala tak jsem usnula s noťasem v posteli a probudil mě teď až Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukejte na co jsem narazila, když jsem koukala, co dávají večer v telkce :-D Svatba, to je smlouva Dokument o historii a současnosti svatebního obřadu (1988). Režie: V. Svobodová Dlouhý popis Večer na téma zahajuje Česká televize dokumentárním filmem o svatebních zvycích z minulosti i současnosti nazvaným Svatba, to je smlouva. Dokumentární pořad o různých druzích svatebních obřadů začíná ukázkou lidových výšivek se svatebními motivy, svatebním tancem na zámku, obřadem s polibky a výměnou prstýnků. Uvidíme svatbu v Ostravě, svatební zvyk rozbití talíře i sbírání střepů. Úplně jinou tradici nabídne krojovaná hanácká svatba ve Velké Bystřici u Olomouce s čepením nevěsty i poděkováním rodičům za výchovu. Podíváme se i na zlatou svatbu a nabídneme anketu o významu svatby. Stanice ČT2 Datum Ne. 19.7.2009 Čas 20.00 - 20.25
Odpovědět
Velká Bystřice u Olomouce? No paráda od tama je Přééma :-D na to se kouknu :-D
Odpovědět
Ahojky, tak my jsme se o tom dozvěděli odpoledne z reklamy a koukali jsme na to. Ten začátek se mi nelíbil, ale zbytek joo. :-)
Odpovědět
a já to nestihlaaa ]-( :-( akorát jsem koupala synovce :-N
Odpovědět
Dobré ráno jsem vůbec nespala,sice jsem spala chvilku přes den ale jsem totálně rozlámaná, oči prosí o spánek a tělo neposlouchá...jsem už jak v blbém snu...zkouším zavřít oči a spát ale nejde to,cítím tu hnusnou únavu ale furt nemůžu zabrat :-( Přemek teď odjel do práce a mě čeká zase 5dní bez něj :-( Zkusím lehnout a jen zavřít oči,třeba se to podaří. Pokud usnu tak napíšu až budu vzhůru a okud neusnu tak budu otravovat furt :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hezke rano! Ja vcera stihla az konec toho vecera na tema... Videla jsem jen ten dokument o tech trech parech a taky Domaci stesti.
Odpovědět
My se včera taky koukali, některé části byly fakt dobré. Jinak jsme zase trošičku pokročili, přišel mi rozpočet ze svatební agentury na realizaci obřadu a hostiny, tak to teď propočítáváme a uvidíme, zda na to kývneme či nikoli. Taky jsem na netu objednala svatební sklenice a modrý podvazek, tak už jsem zvědavá, jak to bude vypadat v reálu. :-) http://www.lenea.cz/?p=productsMore&i... http://www.lenea.cz/?p=productsMore&i...
Odpovědět
Ahojky Treisi doufám, že jsi nakonec zabrala!!! Na ten domkumet jsem koukula jen tak po očku, mám za sebou náročný stěhování, takže jsem ještě douklízela tu spoušť. Bylo tam něco zajímavýho?
Odpovědět
haha zabrala jsem ale teď naši sousedi dávaj lešení a tolik sprostejch slov mě nikdy neprobudilo ]-( Zuzko sleničky i podvazek jsou super My máme ty skleničky co mají to velké srdce,vyšlo nás to 405kč i s poštovným ale lituju,že jsem nevzala jiné,jedno srdíčko je ošklivé a ještě musím platit další peníze za pískování. Ale jinak jsou pěkný, ono to na fotce nejde moc poznat,že je srdíčko je "jiný"
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...po hnusnym víkendu ješzě hnusnější ponděli.... ten dokument byl dobrej, pobavilo mě to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík děvčata:-) Tak jsem zpět, bylo skvěle, škoda že už jsem zase doma...co se dá dělat:-) My jsme si dovču užili s tím, že za rok budeme svoji:-) :-) A jinak jsme postoupili tak, že jsme zhruba spočítali lidi:) a koupili skleničky za 40 Kč jednu a necháme tam napsat asi iniciály a datum,uvidíme:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já právě dostala od kolegyně v práci super tlustý španělský časopis plný luxusních svatebních šatů!!! Uaaaa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to hezké pokoukání:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim, ze mam program na cely vecer urco zajisteny :-) I kdyz predstavu o satech bych uz mela, ale uvidime, jak v nich budu vypadat ja :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj, hoj! :-) Před chvílí jsme dorazili domů z lesa, byli jsme na houbičkách, ale žádná sláva, ikdyž večerní smaženice z toho bude ;-) Ve dvě vyrážíme směr Most a svatební šatičky, tak až se večer vrátíme, poreferuji...Jsem plná napětí a očekávání :-N Taky jsem včera večer koukala na ten program ČT2, ale některé pasáže byly k smíchu... :-D Přeji pěkné odpoledne všem!
Odpovědět
Profilova fotka
irenko, tak to nám pak musíš všechno říct, já ještě nikdy šaty nezkoušela, tak se na to poprvé taky strašně těším :-)
Odpovědět
]-( s prácí to fakt není lehký ]-(
Odpovědět
Ahoj, připojuji se k Vám. Taktéž máme v plánu svatbu příští rok v červenci... v okrese Klatovy na zámku Klenová.... ale mám pocit, že je ještě na to spousta času, takže zařizovat jsme ještě nezačli... holky vy už máte zamluvený termíny?? ;-)
Odpovědět
cibetko vítej ;-) my jdem termín zařídit asi až v říjnu
Odpovědět
jj, termín bude asi to první, co se musí zamlouvat... ale úplně mě fascinuje, že tu některý holky už zkouší šaty!! to se nebojí te, že se za ten rok spravíte a šaty vám nebudou? :-D
Odpovědět
Já už jsem šatičky taky zkoušela, ale jen orientačně, stejně na přelomu roku dostávají nové kolekce, takže asi konečný výběr proběhne až v lednu. I když kdybych narazila na nějaké, co by mě fakt oslnily a padly by, tak bych klíďo objednala. Přece jen mám stejnou váhu už 8 let, takže si myslím, že žádné velké změny nenastanou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cibetka: Vítám nově příchozí :-) Já taky ještě šaty nezkoušela, mám jen fotografa - to je vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cibetka: vítej....já si už šaty zkoušela, mám už několik let stejnou postavu, takže v klidu...ale zkoušela jsem hlavně proto, že si je chci někdy v říjnu objednat od čínanů, abych měla popř čas řešit jiný kdyby dopadly špatně ;-)
Odpovědět
paráda ]-( dnes ten den blbec nekončí,kámoš jde sedět,podrobnosti ještě nevím
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: :-.
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: souhlasím s tebou...den blbec...já byla ráno u doktora na prev. prohlídce a on mi hned udělal biopsii...
Odpovědět
glumbi jakto? já mám strach z těch výsledků na rakovinu čípku a na tu dělohu,mám blbej pocit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebojte se, musít věřit, že všechno bude v pořádku!
Odpovědět
pokud to bude o.k. tak jdu fakt co nejrychleji na mimčo,do 25 by jsem dvě jinak nestihla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?