Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
no snad je to o.k. ale stejně brzo zase něco najde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, to známe.... Treisi, mě to nefungujeeeee :-( Dávám Alt 60,62, Ctrl 60, 62, br, """" a nic! ;-(
Odpovědět
ty odstavce na konec kde to chceš oddělit dj tohle okopči a smaž ty hvězdičky tak aby místo nich nebyla mezera
Odpovědět
Tak to je hustý, kvůli takový blbosti se hádat. :-|
Odpovědět
co to je? :-D < br > smaž u toho mezeru
Odpovědět
na www.blesky.cz jde vidět co sem jde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, hotovo, musela jsem si ty znaky zkopírovat od toho počítadla, co tam mám - zkrátka mi žádná klávesová zkratka nefungovala ]-( :-D Ale ty barvy mi stále nejdou do hlavinky...
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: tak to odfoukneme, ju? ;-)
Odpovědět
:-D dobře,na barvy musíš přijít sama,blbě se to přepisuje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Jdu na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hotovoooo :-D Jen nevím zkratku pro tučné písmo - nemáš tušení?
Odpovědět
před všechno psaní < strong > zase smaž mezeru
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, po dlouhé době jsem se na vás zase přišla podívat. Koukám, že s přípravami rozhodně neleníte. To u nás co se týče svatby zatím nic novýho není (teda kromě toho, že jsem se byla tak orientačně podívat na šaty a nějaký kousky vyzkoušet). Ale tak to nejdůležitěší (obřad+hostina+fotograf) už máme, takže si teď dám pauzičku. V pátek jsem skončila praxi, tak mám konečně volno a prázdniny :-) Ve čtvrtek jsme byli koupit dovču a 6.8. odlétáme na Kefalonii, tak už se nemůžu dočkat. Hezky naberu síly a po návdatu se pustím zase do svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzilinka: Ahoj! Tak toho máte dost, není kam pospíchat... ;-) Dovču si každopádně moc a moc užijte! 8-) treisi: Děkuji Ti, díky Tobě, úspěšně zvládnuto! x-)
Odpovědět
zuzilinka: Zdravím tě, kam že to poletíte? =-)
Odpovědět
zuzi ahojda,to hlavní už máte tak to máš o.k. Irenko není zač ;-) Holky už máte spočítaný rozpočet?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Předběžně cca 70 tisíc, ale doufáme, že to bude míň... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Musím běžet. Treisi: Užijte si večer! Pá, zítra :-)
Odpovědět
My zatim nee, včera jsem dělala ten zasedací pořádek, nakonec jsem ho dodělala a jen za oběd to bude asi pálka, vyšlo mi 83 lidí, asi to budu muset zkrouhnout, ale pod 70 lidí se stejne nedostanu. Jinak původně jsme si říkali, že by to mohlo taky být do těch 70 tis. takže uvidíme.
Odpovědět
Irenko taky to tak máme,děkuju a páčko :-)
Odpovědět
Já taky letim, jdu rozmrazit ledničku, ať aspoň něco dneska udělám. Hezký zbytek dne, asi se tu večer ještě zastavim. :-)
Odpovědět
bosina Kefalonie je jónský ostrov patřící Řecku :-) Leží mezi Zakynthosem a Lefkadou.
Odpovědět
zuzilinka: Děkuju za vysvětlení, teď už budu vědět kde to je. Ale vyslovit mi to nejde :-D V Řecku musí být krásně, určitě si to užijete. My měli jet poslední týden v srpnu na Chalkidiki, ale miláček si zlomil ve středu ruku, takže máme po dovče. :-(
Odpovědět
bosina Jj, v Řecku je nádherně. My tam jedeme už třetí rok po sobě. Vždycky si vybereme nějaký ostrov, půjčíme si motorku a projedeme ho křížem krážem :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jseme tu pěkně dlouho nebyla, nějak nestíhám. Nejen, že mám relativně hodně práce, ale konečně jsem koupila byt, tak mám s tím dost běhání a vyřizování :-S Jinak co se týče příprav, tak neděláme vůbec nic, ani nakonec nevíme, jestli to stihneme příští rok, hlavně kvůli financím, protože byt nás bude stát opravdu hodně...
Odpovědět
Dobrééé ránoooo :-D Zábava byla super, hodinu nám trvala cesta domů co nám jinak trvá 5-10minut a pak jsme zjistili,že nemáme klíče od baráku tak jsme si povídali s Přemou do 5hodin na dvorku než šel táta do práce :-D
Odpovědět
jinak je mi strašně špatně,pila jsem jen trošku piva ale bylo mi blbě z každé vůně nebo pachu co jsem tam cítila. Chvilkama se to nedalo vydržet |-|
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Udělej si testík, Zlato! ;-) Jste zkrátka Pat a Mat, viď :-D Nechat klíče doma... :-)
Odpovědět
Irenko těhu asi nejsem,byla jsem ve čvrtek na ultrazvuku,to by muselo být hodně čerstvé aby tam nebylo nic vidět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: To bude nějaký malý, skrytý čumprdlík ;-) A už je Ti alespoň lépe?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?