Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju moc, kouknu na to!!!
Odpovědět
Ahojda zlatíčka ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,jsem nemocná,sakra....:-(
Odpovědět
Verčo copak tě trápí? Já se na to vykašlu,Přema se měl objednat k zubaři,bolí ho zub a v pátek má volno tak počítal s tím,že ho vezme a výsledek? Je objednanej až na 4.8. ]-(
Odpovědět
Angína....V pátek jedeme fotit svatbu do Mladé Boleslavi,tak snad už budu ok.....Kurňa....:-(Jsem hned letěla k doktorovi, prý jestli nejsem těhotná,tak jsem mu říkala,že se snažíme,tak mě musel dat nějaké slabší prášky....:-) To je se zubařama normální, ještě že má Peťa tetu zubařku,tak když něco,tak okamžitě na druhý den jsme u ní :-)
Odpovědět
Jéé vy se snažíte? Tak ať se Vám to co nejdříve povede ;-) Já píšu článek :-|
Odpovědět
Holky já bych tak chtěla už něco dělat na svatbu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak se holky mějte krásně, zase na pár dní mizím.... :-D
Odpovědět
kaaam?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slovensko - Malá Fatra..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky!:-) Opět přidám pokusy o oznámení do alba... Už jsem asi posedlá :-D Ale tohle se mi moooc líbí ;-) mysickaaa: Užij si dovču a měj se krásně, hlavně se vrť zdravá! veronicca: Angina je zrádná, to je těmi výkyvy počasí, chjo... :-| treisi: Zubaři a bolavé zuby? Musíte si počkat! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
děkujuuuuuuuuuuuu;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky tady se teď prohnal masakr |-|
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: Samozřejmě: vrať :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Já to k nám nechci!!! :-o
Odpovědět
bylo to děsný během minuty oranžová obloha a pak to začlo
Odpovědět
irenka: Ty jsi stejně šikovná, je to moc hezký ;-)
Odpovědět
jj Irenko pěkné oznámko x-)
Odpovědět
Kdepak Vás mám? Zítra jedem do Brna a asi se stavíme někde pro mašličky ať můžem dělat vývazky x-)
Odpovědět
Treisi u nás to byla taky hrůza!!!...Ale ta vaše oranžová obloha v Olmiku byla teda něco... =-)
Odpovědět
Treisi vy už budete dělat vývazky???....
Odpovědět
Verčo bylo to tady jak před koncem světa jj budem, protože je dělám šité a to je docela makačka ... a hlavně, udělám jich pár a pak zase až mám čas :-N
Odpovědět
jj,to znám...taky jsem vše zařizovala a teď na to není ani pomyšlení...Rekonstrukce se šíleně táhne....:-(
Odpovědět
to já už nemám čas ani na uklízení :-N |-|
Odpovědět
A jakto,že jsi tak vytížená?
Odpovědět
píšu článka pro jednu firmu,je to o životním stylu atd...je to makačka a člověk tím ztratí všechen volný čas
Odpovědět
tak to věřím....:-)
Odpovědět
ale snad se to brzo zlepší, mám teď moc témat... je to fakt mazec, člověk si jen zajde pro jídlo, pití nebo na wc a je hned zase v jednom kole. Když je uzávěrka tak třeba ani dva dny nespím ale pak chrním třeba 12-15hodin. Jdu dopsat článek,nachystat věci na zítřek a provětrat další téma
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem opět přehodnotila oznámení - druhá verze vítězí ;-) Ale už nadobro! :-) x-) Holky, moc Vám děkuji za pochvaly, je to velice milé! :-N
Odpovědět
Irenko druhá verze je krásná x-) Jinak jsem poslala maily do restaurací,no uvidíme jestli nakonec nebude něco jiného něž kulturák a napsala jsem mail Saudkovi :-N Mám přání se u něj nechat nafotit x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?