Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,chci se zeptat ,ti co to máte za sebou.Viděl vás ženich až u oltáře nebo už před tím?Já jsem chtěla aby mě viděl porpvé až tam bude stát a pak vlastně jsem si uvědomila že paní matrikářka nám bude vysvětlovat co a jak.a to už mě upozorňovala že naší svatbu stihnou jen tak tak,že mají před náma 3 svatby ještě.ach jo a já chtěla překvapení,nebo myslíte že to vyjde nastejno?
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: nás si zavolala k sobě a i svědky, ale myslím, že kdyby ses s ní domluvila, že by to tak udělat šlo :-), zkus se zeptat jinak holky, jsem taky založila svatební album, prostě mě to nedalo no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka:my jsme si udělali takovou zkoušku nanečisto na zámečku s paní matrikářkou den před svatbou a i s paní co nám pouštěla hudbu,takže jsem byla naprosto v den D klidná a Tomik mě mohl poprvé spatřit až opravdu při příchodu k "oltáři" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera:jé tak to se máte že vám to tak vyšlo.no tak já uvidím jak to vyjde,není to ,to nejdůležitější :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prtinka: my jsme se viděli až tam... občanky jsem dala svědkyni a ona to tam všechno vyřídila a převzala, takže jsem tam nemusela vůbec asistovat... stála jsem s taťkou opodál a ona nás jen zavolala že už můžeme jít... :) doma mi taky kytičku předával taťka :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo, myska: Moc Vam gratuluju, byly jste krasne nevesty!
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: no waaaau, moooc vám to slušelo...moc prosím od kud jste měli podstavec na dort? marně ho sháním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýýý já na ty vaše alba nemůžu koukat...vám to tak sluší a je to tak hezký, ale proč to tak uteklo :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ten podstavec na dort je můj vlastní :) dělal mi ho kamarád a nic mě to nestálo... chceš ho?Já ho teda od soboty neviděla, ale někde určitě bude, tak ho můžu půjčit :)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé mavo no to bys byla zlatíčko.
Odpovědět
myska a mavo: teda holky vám to moc slušelo, krásný nevěsty x-) já už se tak těším na naše fotky, že se snad zblázním... :-N prtinka: mě ženich viděl už před svatbou...nejdřív jen učesanou a nalíčenou a málem z toho padl...prý jsem byla úplně jiná...a pak v šatech to už byl hodně překvapený :-) stejně jsme všechno kolem oblečení řešili spolu, tak věděl předem...akorát dohromady mu to málem vrazilo dech...to by asi přímo před oltářem nerozdýchal a pak by nebyl schopen říct slib :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: není problém... podívám se doma kde je a pak bysme se domluvili kde by sis ho vyzvedla, ju? Mě se ho nechce moc vozit busem do PRahy... tak buď pondělí a středa kdy jezdím s mamkou a nebo cestou dolu na jih?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo: není probém, já si pro něj zajedu. stačí říct, kdy se ti to bude hodit ;-) nepamatuješ si rozměry pater? abych je řekla cukrářce. jsi zlatíčkooooo hany: my se taky těšíme na vaše fotky, petr mě uvidí v kostele, tak snad to ustojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to vrchní je na dort 16x16x8cm (délkaxšířkaxvýška), to pod tím na tři dorty v jedné řadě 8x8x8cm, to pod tím na 4 dorty v řadě o rozměrech 8x8x8cm... přesně tak jak to mám v albu v přípravách... ale ještě ti ho můžu přeměřit... a mám ti ho odvézt do Prahy a stavila by ses pro něj na Andělu a nebo by ses pro něj stavila u nás doma (Štěchovice u Prahy??)
Odpovědět
Profilova fotka
No anděl by byl super, bydlím v butovicích a na andělu mám kancelář...ale klidně pro něj zajedu aby ses s ním nemusela táhnout. a ještě mi řekni co za to? splním každé tvé přání( teda skoro každé :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ted koukám kde jsou štěchovice, to budem bydlet kousek od sebe. budeme stavět v ohrobci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: nic :) svatbička není levná záležitost a já měla stojan zadara a že to jsi ty, tak na tobě nebudu rýžovat, tak ti ho taky půjčím zadara :) jen si ho pak vyzvedni někdy na Andělu... já ho třeba zítra dovezu - večer, tak ve čtvrtek a nebo další týden si ho můžeš vyzvednout :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak ve čtvrtek večer. a kde na andělu?
Odpovědět
glumbi: tak to bude krásný, je fakt, že mi všichni kolem říkali, že to pak není pro něj žádný překvápko, když mě viděl...ale říkám si, že po skoro 6 letech bydlení spolu už je to jedno...ale stejně si mě před obřadem moc prohlídnout nestihl :-D Pořád jsem někde poletovala a do šatů jsem vpadla 10min před odjezdem do kostela...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: večer? :-P jsem v práci tak do 15 max 16h :-P leda... že bysme šli s mužíčkem do kina :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: dobře, ne 15:00 není problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holči vdaný,taky furt prohlížíte fotky? :-D Já jsem jak prdlá...a to se nechci vidět,až budem mít doma video... :-N a už brzo nevěsty,užívejte poslední dny příprav a těšte se,manželství je krásnýýýýýýýýýýýýýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novomanželky, nevěsty :-) já se tak těším na nový fotky :-D ještě musím napsat 2 bratrancům, kamarádkám a tetě :-D.....
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:nooo,těš se,dopadneš jak já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lera: asi jsem už tak dopadla :-D, já bych dala repete.... jo a dostala jsem v práci dárek, tak jsem jen poděkovala kamarádce a vedoucí, na ostatní kašlu :-S, nemám důvod jim děkovat, když mě to nepřejou, že, ty jo holky, kdo mě máte na fb, tak se už fotky snad rozjezly, takže byste je mohli už konečně vidět :-). kdyby ne, tak napište
Odpovědět
Profilova fotka
hm, takže to stejně nefuguje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Tak změna.... taťka ho má v práci na Muzeu, tak až zjistím, jestli nemá nějakou akci, tak ti ho půjčím, sešli bysme se tam.. kdykoli... teda do 18h, pak zavírají.... ok? To taky není problém?
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky;-) tak jsme dneska pekly koláče;-) napečeno 2500 malých a asi 160 frgálů;-) jsme kaput, ale paráda;-) včera jsme byli za kameramanem a video ze svatby budeme mít už v neděli, takže v sobotu svtaba a v neděli večer repete;-) a taky jsme byla zkoušet šatky;-) jééé;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: jen si to užívej ;-)
Odpovědět
mysickaaa - ty bláho, tak to teda klobouk dolů! To jste fakt dobrý. To my jsme si všechny koláče i cukroví radši nechávali péct. Pořád koukám na počasí a jsem z toho lehce nervózní, hlásí vedro a bouřky :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?