Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka: to je osud :-( bohužel. loni šla kolegyně skoro tchánovi na pohřeb a v ten den paradoxně byla svatba a velká sláva..... psala jsem fotografovi skrz fotky a napsal, že s tříděním není ani v půlce, chudák, mu tu práce teda nezávidím :-N
Odpovědět
Tak jsem konečně dodělala svatební noviny, máme kompletních 23 výtisků. Snad se budou líbit. Ale že to byla makačka, už jsem ani nevěřila, že to stihneme. Zítra si jedu vyzvednout šatičky a na finální zkoušku účesu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy dneska ráno to na mě nějak padlo a nervičky začaly pracovat. Za chvilku jedu pro šatičky, pak budu zdobit sál a dolaďovat ozdoby na auta.To je neuvěřitelné už pozíétří budu paní. Hrozně moc se těším.Sand to vyjde dle našich představ.
Odpovědět
myska: jo je to tak, jeden život začíná, jiný končí... zuzilinka, cbabu: jé, holky, vy se tak máte :-) koukejte si to pořádně užít a žádný nervy ;-) já nervozní nebyla...všechno vyšlo, ale je fakt, že dva dny před svatbou jsem se docela vyřvala...naštvalo mě chování švagrový a tak jsem předvedla ječák :-D ale pak se to uklidnilo a nervozita jakoby odešla pryč...ve svatební den nebyla vůbec žádná...a že já jsem pořádný nervák :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy co to máte pozítří, jsem trochu nervozní i za vás :-) . Já mám příští sobotu a chvílema to na mě jde. Včera jsem byla na úpravě šatů na míru, a příští čtvrtek si pro ně jedu. Taky si pořád říkáte, jestli jste vše udělali jak jste měli, jestli něco nemůže být lepší a tak??Já pořád přemýšlím...co ještě...co ještě... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, budu vám držet pěsti. at vše vyjde a i kdyby nebylo všechno na 100% tak si to stejně užívejte. mě to pořád nchochází, takže nervní nejsem. včera jsme se akorát trochu chytli kvůli fotografům, ale jinak pohodička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jen hlásím že nám doma nejde net :-S nevím co se zase stalo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny mladé paní, i ty budoucí! :-) Tak jsme v sobotu všichni to šílené vedro ve zdraví přežili a užili si parádní a "vysmátý" svatební den! Takže holky, vůbec nebuďte nervózní, na nějakou nervozitu totiž nebudete mít vůbec čas! Já jsem spala jen 3 hodiny, vstávala už v 6 ráno a poprvé se v klidu posadila až po 12h na hostině... a vydržela až do 3 do rána ( a byla i pořádná svatební noc! :-p) Takže nervy nechte doma, nic neřešte a nedělejte a nechte se pěkně obskakovat od ostatních :-) Je to totiž jen váš den a věřte, že opravdu stojí za to! Tak držím palce, ať vám to všem vyjde a máte jen krásné a veselé vzpomínky na ten den D stejně jako já! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ]-( jsem vytočená do vrtule. máme dva fotografy(jeden je ženichův kamarád) a ten ted týden před svatbou řekl, že nebude fotit s nikým jiným. že bud on sám a nebo fotit nebude(rok věděl, že budou dva fotografové) ]-( tak byla doma hádka. já svojí fotografku rušit nechci, ženich se nechce fotit dýl jak hodinu a Pavel(fotograf) si hraje na nevím co....nakonec dostane každej fotograf půl hodky a bude jim to muset stačit. Ale jaká prkotina dokáže tak naštvat 8-(
Odpovědět
Na mě zatím nervozita nepadla, ale je to i tím, že toho je teď strašně moc, že na to ani není čas. Pořád lítáme kolem domečku, vyřizujeme různý povolovačky atd. Chceme co nejvíce zvládnout než odjedeme na dovču. Jinak štičky už mám doma, pro jistotu jsem si půjčila i deštník (kdo je připraven, není překvapen :-D ) a taky kabelku, i když těžko říct, jestli ji vůbec využiju.
Odpovědět
Profilova fotka
wedmad:Leni,to je dost,že se tu taky ukážeš :-) Moc moc vám gratuluju a dej do alba potom i fotky,ať se můžem pokochat ;-) a všem víkendovým nevěstám přeji moc moc sluníčkový a srdíčkový den,na který s láskou budete vzpomínat ;-)
Odpovědět
wedmad: gratuluji mladá paní ;-) love: taky jsem přemýšlela, co by mohlo být lepší...před svatbou, ale teď bych nic neudělala jinak ;-) měla jsem takový návaly, že jsem si nešla do žádného salonu zkusit alespoň jednou bílé šaty...jestli ty moje jsou ono...ale tyhle pochyby vždycky zmizely a nevydržely dlouho...ale napadlo mě to asi 3x. A udělala jsem dobře, že jsem si šaty koupila a nejen půjčila... glumbi: ten kámoš je ale trocu pako, ne? Nechápu, co mu vadí na tom, že by fotili dva ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
glumbi:teda tyhle týpky miluju!Vědí o tom x měsíců dopředu a šup,musej začít prudit před svatbou!O co mu jde?Asi se bojí,že bude mít ta fotografka lepší fotky :-) jo a děkuju vám,za krásný gratulace pod albumem,se zase už tlačila do oka slza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hany: to taky nevím...ale už jsem s ním mluvila a spíš to přibarvil ženich...je trochu nervní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysko: Věřím ti, já si pořád prohlížím fotky a chce se mi brečet, že je po všem :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem tu delší dobu nebyla a najednou zbývají dva dny do svatby. Nervózní nějak nejsem, ale je toho zařizování ještě hodně naráz a v tom horku je to děs. Přeju si aby radši bylo pod mrakem a občas sprchlo než, aby celý den takhle pražilo. Mám strach, že si to pak nikdo neužije. Vy ne? A co jste udělali s cukrovím? Do žádné ledničky se nám nevešli krabice takže je ve sklepě a mám hrůzu, že se do soboty zkazí :-( Jinak plahopřeji těm co to už mají za sebou a závídím Vám už tu jistotu, že se svatba povedla ;-)
Odpovědět
aliw - my máme taky cukroví ve sklepě a každý den ho chodím testovat a zatím vypadá dobře, tak snad :-) Z počasí mám taky lehce obavy, ale zase radši horko než aby pršelo. No bude to zajímé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mě to čeká posledního, ale začínám být nervozní, a do toho se těším..pořád mám pocit, že jsem na něco zapomněla :-. ale snad ne..jen se chci zeptat - cukroví jste si pekly samy?nebo máte někde udělané?já pořád dumám že bych si něco napekla sama.. Když tu čtu od těch co to mají za sebou, jak to bylo krásné, už se těšíííím :-) jen doufám, že vše vyjde, jak má ;-) A všem kdo mají o víkendu svatbu, přeji ať se vše vydaří a ať si to pořádně užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pořád tomu nevěřím, že už od soboty nikdy nebudu na ńic sama a že budu mít toho nejbáječnějšího chlapa;-) zítra to bude náročné, ale budu se moooc snažit si užít to zdobení, atd;-) švagrová udělala nádherné ikebany ze slunečnic do kostela;-) a na stoly taky;-) už se těším, až to uvidím všechno pohromadě;-) jéé, to tak uteklo;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky a nevěstinky :-), ty který mají zítra svůj den D, tak si dneska užijte poslední den svobody :-D, a zíta se nenechte nikým rozhodit. Je to prostě bomba den :-)!!!!!!! A ať se vám zítra všechno vydaří. Mám radost za vás kočky :-) :-D
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, tak si tu zítřejší velkou slávu moc moc užijte a ať vše vyjde podle přání ;-) Budu se těšit na dojmy a fotky. My zatím ještě fotky nemáme...asi prasknu nedočkavostí a zvědavostí =-) Včera zrovínky v době, kdy jsme měli před týdnem obřad, trhala zubařka manželovi zoubek...naštěstí ho netrápil a ani ho trhání nebolelo, ale pak doma usnul a večer se mu to probíralo a bolelo...chudáček můj :-( Doufám, že dneska už to bude dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty,tak si to zítra užijte co nejvíce můžete ať vám vyjde počasí :-D mě to čeká za týden a už teĎ je mi špatně od žaludku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý užijte si toooooooo x-) já jsem ted objednala víkend v dětenicích, když nebude svatební cesta, tak aspon svatební víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra ať máte nevěstinky pohádkový den a mooooooooooc si to užijte x-) x-) glumbi:Dětěnice jsou bomba,supr volba a hlavně zážitek v krčmě(snad Tě inkvizice neodsoudí,mě tenkrát chtěli upálit :-D a o2h pozdějc prodat sedlákovi do služby :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
lera: to jsem moc ráda, mě se hlavně líbí ten hotel...je to krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi:jojo,budete jak v pohádce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : juuu , tak to vám upřímně závidím, tam je to fatk bomba!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad vyjde termín, zatím jsem to jen objednala přes net...byla jsem docela příjemně překvapená cenou...čekala jsem víc. pak dám reference ;-)
Odpovědět
glumbi: to je paráda ;-) Tam se chci taky vypravit, když už máme autíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstinky co vás to čeká zítra.. přeju pevný nervíky, pořádně si to užijte a ať vám vyjde všechno tak jak máte naplánovaný... hlavně si vychutnávejte i malinkaté okamžiky!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?