Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mam stejné obavy. Jsem hodně štíhlá, moc se ani nepotim- na těle, ale za to v obličeji. Vůbec nechápu jak to , ale na obličeji mi vyždycky uplně teče pot proudem. A mívám i šíleně upocený vlasy. No to bude legrace.
Odpovědět
lostris: díky. petra: hele my měli na svatbu prý přes 30 ve stínu, ale v kostele bylo akorát, auto jsme měli otevřený (spíš mi chvílemi byla až zima) a pak hostinu venku a nikdo nebyl chcíplý a unavený z vedra...a večer, když jsme jeli udělet pár foteček po okolí, tak jsem byla chvíli na přímým slunku a to už jsem to vedro cítila (bylo to v 7 večer).
Odpovědět
Tak to jste mně holky teď uklidnili, tak snad to bude dobrý :-) Táta mi včera říká: " CO jste se zbláznili dělat svatbu v červenci- takové vedro? :-D Tak sjem mu říkala, že to tedy přesuneme na 23.prosince aby se nepotil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, zdraví vás vdaná paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hojky holky :-) moc moc gratuluju novým novomanželkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru: zdravím a moc gratuluji! lovelylady: Ja stihla nejsem ani nahodou, ale mam teda uplne stejny problem jako Ty - potim se nejvic v obliceji a na hlave a navic u toho silene rudnu. Cim vic si to uvedomuju, tim vic se potim :-(((( Podle me s timto ale nejde nic udelat, nevim, co by fungovalo proti poceni na hlave :-(
Odpovědět
Já mám z toho horka taky docela obavy, ale jak jste psaly, pořád lepší než déšť. Sice máme venku jen obřad a máme zajištěnou i náhradní "mokrou" variantu, ale venku je to prostě daleko hezčí a s nesrovnatelou atmosférou, takže pršet prostě nesmí!!! lera1 - já právě ostrůvek, na který pojedeme docela dlouho vybírala. Už jich máme několik procestovaných. Taky nejsme typy, co lehnou na pláž u hotelu a 10 dní se nehnou. I Rhodos jsme měli v užším výběru, ale vyhrálo Santorini.Je prostě jedinečné. Docela dost jsem o něm načetla, stáhla si 100 stránkového průvodce i s tipy na výlety, takže nudit se určitě nebudeme. My jsme právě zase takoví, že potřebujeme projet ostrov opravdu křížem krážem a na svatebce bych ráda i sem tam lenošící den a to by nám právě na Rhodu a podobně velkých ostrovech právě nezvládli. ;-) Ale máme ho v plánu na některé následující léto.
Odpovědět
Profilova fotka
holčičky zapomeňte na pocení kdekoliv na těle,v den D si na to ani nevzpomenete!!! ;-) lostris:Markétko,podívej se ke mě do svatebního alba,jak mooooc Ti to tam s Jarkem sluší! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem právě sehnala na ebay stojan na dort, snad stihne dojít do svatby :-D horka se taky bojím. ale 23.7 by mělo být 24 stupnů, což je paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: Děkuji, jsi hodna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: no já jsem taky vždycky červená hlava. A nic na to neni. Nedá se to ovlivnit.- leda tu hlavu ušmiknout :-D . Make up mi nepotoče, te vim, mám to vyzkoušený.Používám vše od Mary kay, a ani se nehne, a ještě budu mít spešl bázi pod make up od Sephory a tu jsem testovala dokonce na spinningu a make up se ani nehnul i když ze mě lilo. Ale spíš se děsim těch fotek. Jak jsem zpocená, tek se hrozně lesknu a vypadám jak totálně mastná ]-( , hrůza.
Odpovědět
petrusew: gratuluji vdaná paní ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jee, glumbi a nevíš jak má být 24.7.??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky fotky neřešte,tam to vyřeší kvalitní retuš.Budete všechny krásné,nečervené,nelesknoucí se princezny!!!
Odpovědět
Profilova fotka
love: http://www.meteocentrum.cz/predpoved-... ;-)
Odpovědět
Lera1- právě jsem koukala na Tvé svatební album a je úžasné- moc Vám gratuluji- na Vás je vidět, že jste si tu svatbu užili a jste pár, kterému to sluší a ladí. Mně to čeká za 5 dnů a když jse u Tebe v albu viděla tuším fotku č 12, kde stojíš dojatá u obřadu, tak mi slza ukápla. Nějak ně to dojalo. Já jsem takovej tvrďák a vztekloun, ale když jsem v sobotu slyšela, jak jede okolo nás vsatební kolona a troubí, tak jsem slzela taky. Jsem teď tech posledních 14 dní nějaká dojímací :-D
Odpovědět
lovelady: hele, neboj se toho, jestli máš profi fotografa, tak může pak udělat korekce v pc a budeš jako modelka...já mám pleť příšrnou a make-up hodně zakryl, ale bohužel když se to napálí bleskem (bez něj to v kostele bohužel nešlo), tak mi pupínky zase pěkně vylezli...ale fotografka už byla předem připravená na korektury v pc...sice si počkám tak 2 týdny na fotky, ale budou bez vady ;-) A ve chvíli obřadu na to myslet nebudeš, taky jsem si na akné nevzpomněla...užívala jsem si tu chvíli a pocení a další fleky šli stranou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra984:Jééé,Petruš děkuju,taková slovíčka vždycky moc potěší :-) proto vám píšu,že v den svatby budete vnímat jen sebe a svého ženicha,ostatní bude v takovém krasném oparu a to štěstí a emoce vás naprosto pohltí! x-)
Odpovědět
Doufám, že ty bouřky, co hlásí na sobotu budou jen večer :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ja se divam na 24. 7. a Brno hlasi 22stupnu a prseni, snad se to nevyplni :-( Ta teplota ujde, ale dest - to bychom nezvladli, kdyz to mame venku :-(
Odpovědět
No vůbec neděkuj- ten Tvůj výraz mně prostě dostal- ještě nikdy se mi nestalo, že by mi u nějakého albumu ukápla slza... Ten tanec jste krásně rozjeli a celkově to na mně působilo dojmem, že v ten den jste žili jeden pro druhého a náramně jste se užili ;-) (Škoda že nemůžeme vidět fotky ze svatební noci :-D ) Jaká byla reakce ženicha, když Tě poprvé viděl?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, fotografku mam super, pošítá s retuší mojich zrcátek:-) a navíc tam bude pořád po ruce ségra vizážistka s pudrem a bude mě upravovat když bude třeba...tak snad to bude v klidu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,můj sen bylo,aby mě Tomik viděl až ve chvíli,kdy vejdu s taťkou do obřadní síně a to se nám splnilo,takže nám hrála krásná hudba z filmu "Láska nebeská" ,ta'tka mě přiváděl,mě bušilo srdíčko o 106,pak stačil jeden pohled na Tomáška a už jsem bulela,Tomášek mě pevně chytil za ruku a druhou se prý pořád nechtem štípal do ruky,aby se mu nekoulely slzy jak hrachy :-D Pan starosta moc krásně mluvil.Ta hudba do toho....no prostě nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: Pises, ze jsi brzy odpadla? Unavou? A jak moc brzy? taky se toho bojim - ze v deset budu mrtva :-|
Odpovědět
lovelady: no vidíš, tak to bude v klidu a jak píše Lenka, nebudeš vnímat, jestli se leskneš...ani ostatní to vnímat nebudou. Leni: moc krásný fotky, konečně jsem měla čas se podívat. Moc Vám to oběma slušelo ;-) Já jsem se při obřadu docela držela, abych nezačala brečet...hlavně když mě taťka před oltářem předal Honzíkovi a dohrávala hudba...pak bylo ještě Ave Maria a to mě napadalo, že končí svoboda a že vedle mě sedí nejlepší chlap a málem jsem se rozbrečela...pak už naštěstí začal kněz mluvit a tak jsem se snažila soustředit, ale moc si toho nepamatuju :-N První ano ze třech jsem polkla...ale nikdo si toho nevšiml a na slib už jsem byla rozmluvená a dala jsem si bacha, abych nedrmolila (uvidíme na videu). Pak jsem začala bulet při gratulacích...moje mamka nemohla popadnout pomalu dech a taťka měl pěkně rudý oči...a tchýně taky...tak mě robuleli...ale při vycházení z kostela už jsem se uklidnila :-) Bylo to hodně emotivní :-)
Odpovědět
Jak to holky popisujete, rtak je to strašně krásný a moc se na to těším Já se bojím, že u nás to bude tak trošku fraška- přítel říká, že se u říkání svatebního slibu bude smát (bereme se na radnici, ale budeme odříkávat krásný sli)- pořád říká, že se bude tlemit, když bude slyšet ostatní a že nesmí moc poslouchat oddávající ]-( Já si představuju, jak budeme oba slzet a podle těch jeho řečí to bude komedie ]-( Jak já bych si přála, abych vešla a on ztratil řeč a líbila se mu :-D Bude to těžký, vím, že se mu líbí, ale o svatebních šatech mluví tak, že je všechny nevěsty mají stejé- je to prostě chlap- korzetové šaty jso korzetové šaty a není mezi nimi rozdíl. Ale faktem je, že když mně žádal o ruku, přišlo mi, že je trošku dojatý on, zatímco já se smála. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petra: tak to ten můj o víkendu na svatbě známých prohlásil, že se bojí. že ho to určitě strašně dojme v kostele a že sice vypadá jako velkej tvrdák, ale není. ale že ví, že si bere super ženskou. :-D a probošt nám říkal, že budeme mít v kostele takový bobíky, kdyby se nám udělalo špatně, ale že se ještě nikdy neudělalo špatně nevěstě, vždycky jen ženichovi :-D
Odpovědět
petra: myslím, že se smát nebude...možná tím, že říká, že se bude smát, tak kryje, že je nervozní...můj se teda nesmál...ale na začátku slibu se díval na faráře, tak jsem ho zatahala za ruku, aby se otočil ke mě :-D Tak mu to došlo...a jaký ostatní by chtěl slyšet? Mluvit bude akorát oddávající...ostatní by měli mlčky poslouchat. fakt myslím, že tlemit se nebude...uvidíš, ale hlavně to neber nijak vážně...já to brala od začátku spíš jako hru, legraci a bylo to krásný. Uvolnilo mě to...taky jsem si řekla, že když něco nevyjde, tak se nic neděje...život na tom nevysí ;-) a pak jsem byla až sama překvapená, že jsem nebyla nervozní...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přesně stejný to bylo u nás, já taky říkala, že se asi budeme smát a ve finále ten můj plakal a já měla co dělat slzičky štěstí udržet, abych si nerozmazala oči :-D
Odpovědět
Glumbi- tak ty stoličky bych potřebovala taky- já trpím na mdloby a teď, jak je horko, tak se mi kolikrát motá hlava, tak abych tam s sebou nepráskla :-D Hanyzka- my to nemáme v kostele- máme to na zámku a tam je to trošku uvolněnější- v rodině je plno šprýmařů, co budou potichu vynášet určitě nějaké hlášky, který se ostatní budou smát. Pár svateb jsem s nima zažila :-D Navíc svědkyně to je taky komediant co má po ruce vždycky tisíc odzbrojujících hlášek... Já se toho nebojím, celou svatbu beru v klidu, nejsem nevěsta, co vyšiluje a počítám s tím, že ne všechno vyjde, ale o to to asi bude hezčí. jen říkám, že podle toho co jste psaly byc chtěla zažít, aby byl můj skoro manžel dojatý a koukal na mně jak na svatý obrázek :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?